Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliuzės/Roletai

Na, čia iš arčiau. Darbeliai didesni
user posted image Mechanizmą nusipirkome Ermitaže, kai buvo išpardavimas, ir tik reikėjo pasidaryti pagaliuką (vyro nuopelnas) lango dyyžio. Prie lango tvirtinimas naudotas be varžtų, t.y. specialus pirkti (9-10Lt) kaip kabliukai tokie. Medžiaga prie pagaliuko tvirtinta kaip buvo ir originaliai, t.y. prie lipnios juostelės priklijuota.
user posted image
user posted image
ant balkono durų taip pat tas pakabinimas naudotas, o visas romanetės pasiuvimas iš mamyčių išminties "romanetės" forume... smile.gif Ačiū joms wink.gif
Pagalvytės paprasčiausiai pasiūtos.
Medžiagą pirkom pagal užuolaidinę.

Tai manau ir tiek. Jei kokie neaiškumai, tai mielai prašom klausti... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilytshiukė: 01 kovo 2008 - 15:44
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 03 01, 15:43)
Na, čia iš arčiau. Darbeliai didesni


thumbup.gif thumbup.gif saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seksimeske: 01 kovo 2008 - 16:45
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 03 01, 15:43)
Na, čia iš arčiau. Darbeliai didesni

thumbup.gif
Labai gražu wub.gif
Kaip supratau 2 ir 6 nuotraukose romanetės, o kitose roletai?
Ir mechanizmai skirtingi, taip?
Ir dar klausimas. Romanetės kai pasikelia, vis vien lieka dalis lango viršuje uždengto, tai gal geriau daryti roletus? Tai vis daugiau šviesos pateks pro langus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 03 01, 18:20)
thumbup.gif
Labai gražu  wub.gif
Kaip supratau 2 ir 6 nuotraukose romanetės, o kitose roletai?
Ir mechanizmai skirtingi, taip?
Ir dar klausimas. Romanetės kai pasikelia, vis vien lieka dalis lango viršuje uždengto, tai gal geriau daryti roletus? Tai vis daugiau šviesos pateks pro langus  rolleyes.gif


seksimeske, geltoniausia ačiū wink.gif

Na, ten iš tikrųjų vienas langas su roletu ir vienos balkono durys su romanetėmis. Taigi tik 2, bet norėjau iš visų pusių. Romanetė uždengia dalį lango. O roletą, tai kaip nori gali pasidaryti, t.y. kad uždengtų truputį ir kad neuždengtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilytshiukė: 01 kovo 2008 - 19:48
O kokia medziaga pirkai? 4u.gif labai graziai atrodo 4u.gif net nepasakyciau kad darytos mirksiukas.gif

O nesinori apacioj baltakiavima (lygtais) padaryt? vienam zurnaliuki maciau kaip labai graziai galima padaryt, man labai "lipo" butent kad roletam tiktu wub.gif jej noresit galesiu foto ikelt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 01 kovo 2008 - 22:22
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 01, 22:20)


O nesinori apacioj baltakiavima (lygtais) padaryt? vienam zurnaliuki maciau kaip labai graziai galima padaryt, man labai "lipo" butent kad roletam  tiktu wub.gif  jej noresit galesiu foto ikelt  4u.gif

Nagi nagi ikelk g.gif
Atsakyti
Neuzilgo ikelsiu 4u.gif
user posted image
Nu ar negraziai atrodo? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koxamte: 01 kovo 2008 - 22:57
Super atrodo, bet man reikėjo greitai pasidaryti, tagi neturėjau laiko užsiimti tokiu subtiliu darbu. Be to, medžiaga per stora manau tokioms grožybėms.
Medžiagą pirkau paprastą užuolaidinę (net nežinau kaip kitaip apibūdinti) iš užuolaidų skyriaus "Žalioj stotelėj" Ten tikrai nemažas pasirinkimas... wink.gif
Atsakyti
Nu darbo tai tikrai cia yra blush2.gif bet man kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 03 02, 01:17)
Super atrodo, bet man reikėjo greitai pasidaryti, tagi neturėjau laiko užsiimti tokiu subtiliu darbu. Be to, medžiaga per stora manau tokioms grožybėms.
Medžiagą pirkau paprastą užuolaidinę (net nežinau kaip kitaip apibūdinti) iš užuolaidų skyriaus "Žalioj stotelėj" Ten tikrai nemažas pasirinkimas... wink.gif

Manau, kad medžiaga nebūtų tam per stora, bet tokiam siuvinėjimui laiko ir didelio noro reikia... Man tik gal norėtųsi apačioje dėti balastą, kad kampučiai ir apačia būtų standesnė, bet čia tik mano nuomonė. Tarp kitko, aš irgi galvojau romanetės ne apačioje dėti "svorį", bet, kaip ir jūs padarėte, aukščiau, o tą juostelę siuvinėti kryželiu... Taigi, labai nuoširdžiai dėkoju už pasidalinimą savo idėjomis, grožiu ir patirtimi... tai padėjo man apsispręsti.
O iš tikrųjų - labai dailiai ir skoningai atrodo. Šaunuolė, ką čia ir bekalbėti. thumbup.gif
Atsakyti
Tai speju mum jau reik laukti nauju darbeliu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 02, 12:59)
Tai speju mum jau reik laukti nauju darbeliu?  mirksiukas.gif

Spėju, kad čia apie mane ? blush2.gif mirksiukas.gif Taip, tikrai kuriu kažką tokio, bet dar mintyse rutuliojasi tos idėjos, dar informacijos rinkimo stadijoje šis dalykas, o jau kai idėja bus realizuota - būtinai pasigirsiu, bet šios šventės teks dar palaukti, manau, ne mėnesį - ilgiau. verysad.gif Mat dar vyksta remontas tame kambary, kur bus kabinamos romanetės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regido: 02 kovo 2008 - 12:09