Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyte, tik paprašyk......... ir aš ateisiu

Rugsėjo 20d. Atsikeliu kažkas ne taip, tik nesuprantu kas, keistai jaučiuosi. Važiuoju į paskaitas mat jį velnias, gal nieko neatsitiks juk dar ne laikas gimdyt, dar juk liko visa savaitė. Nu va šiaip ne taip atpūškuoju į paskaitas, klausausi dėstytojos ir snūduriuoju, dėstytoja kaip visada maloniai nusišypso, pamerkia akį ir pasakoja toliau, oi kažkas ne taip, dilgčioja pilvą..... ir vėl.......oi vėl....... nu ne tikrai dar ne laikas....bet kas tada darosi? Bandom skaičiuot.....dilgčioja kas 20min, keista, kažin gal čia jau sąrėmiai??? Bet juk dar NE LAIKAS. Hmmm nustojo. Paskaitos baigiasi, vyniojamės namo, nesveikai pavargau, kasdien vis prasčiau jaučiuosi, vos puškuoju, namie nukrentam ant lovos, mažiukas ima spurdėt, bandau kalbint. Glostau pilvuką ir prašau kad greičiau atkeliautų pas mus, mamytė labai pavargo ir nori kuo greičiau susitikt, apkabint ir išbučiuot mažytę nosytę, pilvelis atsakomai trūkčioja, čia aš ir apsipilu ašarom, pažadu laukt kiek tik reikės, pilvelis vėl sutrūkčioja, susitariam, kad neužilgo susitiksim...... Grįžta tėvelis, pilvelio gyventojas spurda iš džiaugsmo....kad man būtų linksmiau išvažiuojam pasivažinėt, kavinėj dar prisikertu balandėlių, grįžę namo sukrentam į lovas. Pabundu nuo keisto jausmo, ir kas čia dabar, panašiai kaip dieną, bet ne taip, o dar į tuliką vėl užsimaniau, ech gal čia nuo pūslės, ne nu bet vistiek nepraeina keistas jausmas...keliauju į vonią, o velnias kas čia.......ar čia ir yra tas kamštis........ojojoj......skambinam mamai 5 ryto, bet reikalas extra neužmuš jei pakelsiu iš lovos.....mama kikena...sako JAU...liepia skambint daktarei, nu ką bandom, bet juk 5 ryto, mama juk ne gydytoja, žmones 5 ryto žadint, o jei dar negimdau kaip atrodysiu. Nu dar palauksiu, įsijungiu teliką, patikrinu ar vyras vis dar miega. Neeee geriau paklausysiu mamos, skambinu gydytojai, pažadinu išdėstau savo istoriją, o jinai sako kvieskis greitukę ir važiuok su daktaru susitiksi gimdymo namuose....... KĄ AR JIE PASIUTO??????????? MAAAMA dar nenoriu, nežinau ką griebt, apsirengiu pasiimu tašę, pažadinu vyrą, sakau čiau aš važiuoju, o jis klausia KUR........GIMDYT, sakau.......vyriškis matyt dar nesusivokia, klausia ...O kaip aš......liepiu pasnaust, o kai viskas bus aišku atvažiuos, juk netoli. Greitukės vairuotojas pasirenka kažkokį kvailą maršrutą, toks vaizdas lyg specialiai pakankint norėtų, važiuojam duobėtom gatvelėm, tamsu, o krato...... atrodo lyg man dar mažai būtų ir taip juk skauda. Fuuu atvažiavom, seselė liepia persirengt ir eit į gimdyklą....nu kokia kvaila, ko man ten, aš juk dar negimdau....seselė juokiasi ir vėl liepia eit į gimdyklą, nu negi ginčysies, einu...ten jau laukia TIKRAS DAKTARAS...apžiūri, atsiunčia personalą epidūrinį daryt, o čia ir vyras atvažiuoja, seselė nenori įleist, nes jam akies uždegimas, apsibliaunu, ateina daktaras, seselei atrašo velnių ir liepia neerzint gimdyvės, che che che mano viršus, mano vyras jau su manim, palieka mus laukt. Vyras ant lovos snūdurioja, bandau žiūrėt teliką, 7 ryto nieko įdomaus nerodo, miegas neima, seselės pastoviai lenda apžiūrėt, o laikas taip lėtai slenka, nu kada gi, pasiklausiu seselės, o jinai sako pati pajusi........nu mano giliu įsitikinimu nepajusiu nes man epidūrinį darė, bet jei jau sako.......apima miegas, imu snaust....OOOOOOOOOOO kas čia dabar.............SKAUDA, NESUPRANTU KAS DAROSI, visi subėga, seselė šaukia daktarą sako JAU, vyrą patupdo gale galvos, įsitveriu jam į ranką, žiūrim viens į kitą, ašaros byra kaip pupos, jau viskas, dar truputį ir gyvenimas apsivers aukštyn kojom, mes jau būsim trise.......liepia stumt...ir dar kartelį.....o dabar giliai giliai įkvėpt ir iš visų jėgų......pasigirsta mažiuko verksmas, aš jau visai nebesitvardau, vaikiuką padeda ant krūtinės....negaliu atsigrožėt....mane sutvarko, lelius pas tėvelį ant rankyčių, širdis atrodo sprogs iš laimės....o tereikėjo tiek nedaug tik pasakyt, kad mamytė jo labai labai laukia... ir jis atkeliavo.
Atsakyti
Nuostabi istorija!!! Sveikiname 4u.gif Aukit diduciai, bukit sveikuciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2008 01 30, 16:38)
Nuostabi istorija!!! Sveikiname  4u.gif Aukit diduciai, bukit sveikuciai  biggrin.gif


Ačiū, augam sveikučiai didučiai, istorijai jau daugiau kaip 2 metai, tiesiog tik dabar pribrendau parašyt, pasekiau daugelio mamyčių pavyzdžiu ir pasidalinau savo istorija 4u.gif
Atsakyti
Ojjj, kaip gražu, linkiu sekmės ir sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif , skaitydama ir savo susitikimą su mažulę prisiminiau wub.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
madec thumbup.gif linkiu dar sesyte susilaukt pats tas dabar butu wub.gif
Atsakyti
gera istorija, be skausmo ir kančių, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
graziai aprasystas gimdymo stebuklas.
tu, kaip ir visos kitos vis nenorejai kitu su savo bedom trukdyt?
ir net i ligonine nebijojai viena vaziuot?!
Tik keista, kad vyrui miegojosi tave isleidus g.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2008 01 31, 00:04)
graziai aprasystas gimdymo stebuklas.
tu, kaip ir visos kitos vis nenorejai kitu su savo bedom trukdyt?
ir net i ligonine nebijojai viena vaziuot?!
Tik keista, kad vyrui miegojosi tave isleidus g.gif


Vyrui buvo akies uždegimas, vėlai grįžęs buvo, tai palikau miegot, jis su mano mama paskui atvažiavo, mama laukė už durų o jis buvo su manim, o ar jam miegojosi kai aš išvažiavau nežinau, nei kart nesigyrė lotuliukas.gif
Atsakyti