Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

sode žemuoges valgiau ligi šalnų, gaila buvo žiūrėt kaip iš po sniego kyšojo žiedukai, neprinokusios uogutės, bijau, kad neišaltų, nes pirma žiema blush2.gif gal pridenti reikėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2009 01 10, 21:46)
sode žemuoges valgiau ligi  šalnų, gaila buvo žiūrėt kaip iš po sniego kyšojo žiedukai, neprinokusios uogutės, bijau, kad neišaltų, nes pirma žiema  blush2.gif gal pridenti reikėtų  g.gif

Praeita penktadieni (2009-01-02) dar kelias susalusias uogytes sode maciau...
Mes niekuo nedengiam g.gif Jau daug metu..
Atsakyti
Lyg ir maciusi zurnaluose tokiu vijokliniu zemuogiu, kurios labai dekoratyviai atrodo, gal zinote is kur tokiu gauti smile.gif
Atsakyti
pasėjau ir aš žemuogėlių wub.gif gal vėloka, bet tikiuosi sudygs, tada išpikuosi ir į lauką thumbup.gif dabar pasėjau Baron Salemacher, dar turiu Rugen, sakiau gal balandį ir šitas susėsiu, o jei nieko nesudygs - teks į turgų kulniuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2009 03 29, 13:51)
pasėjau ir aš žemuogėlių  wub.gif  gal vėloka, bet tikiuosi sudygs, tada išpikuosi ir į lauką  thumbup.gif

Mes vienais metais vos ne "siuliukus" liepos pradzioj lauke issodimom. Ir tais paciais metais uogas valgem 4u.gif Jos gi iki salnu buna...
Atsakyti
Sveikos,

nusipirkau žemuogių sėklų šiandien. Žadu sodinti moliniame inde su kišenėlėmis. Sakykite, ar pirma jas susėti , o paskui išpikuoti į tą indą? Ačiū 4u.gif
Papildyta:
ups, pradėjau skaityti temą nuo pradžių ir radau visus atsakymus į klausimus bigsmile.gif
Atsakyti
Pirmiau kažkur sėti, o išpikiuoti į kišenėles ar dar vėliau, kai susiformuos didesnės šaknelės, augaliukai. Nebent, užtikrinsite palaistymą.
Atsakyti
Mano zemuoges jau ispikuotos i dezutes, kada galima jas grudinti, jau siandien diena taip silta grazu buvo, gal galima idienojus laukan jau nesti po truputuka pratint g.gif
Atsakyti
Balkone stiklintame jau gali gyventi ir naktimis. Tai ir bus grūdinimasis.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 29, 21:18)
Balkone stiklintame jau gali gyventi ir naktimis. Tai ir bus grūdinimasis.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Maniškės žemuogytės jau sudygusios, bet dar tikrųjų lapelių laukiu ax.gif Pirkausi Rugen ir Sėkluvos žemuogyčių, kurios be pavadinimo, tik rašo, kad remontantinės.

QUOTE(gėliukas @ 2009 03 29, 15:51)
pasėjau ir aš žemuogėlių  wub.gif  gal vėloka, bet tikiuosi sudygs, tada išpikuosi ir į lauką  thumbup.gif dabar pasėjau Baron Salemacher, dar turiu Rugen, sakiau gal balandį ir šitas susėsiu, o jei nieko nesudygs - teks į turgų kulniuot  biggrin.gif

kaip smagu matyt savus ir kitose temelėse thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 29, 22:18)
Balkone stiklintame jau gali gyventi ir naktimis. Tai ir bus grūdinimasis.

As taip pat auginu zemuoges, tai as jau taip pat i balkona isnesiau, kolkas atrodo viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti