Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(jolituxxx @ 2008 02 15, 15:12)
As vis masciau ka cia balkone uzveisus  g.gif  Dabar pamaciau jusu idejas auginti zemuoges ir braskes  bigsmile.gif Manau geras variantas, jei tik mano brungusis nepriestaraus reikes pabandyt daryti zemuogyna ir braskyna  balkone wub.gif

O dar tokias remontantines besidriekiančias veisles. Pažiūrėk Namų aplinkos temoj prieš porą savaičių buvo nuotraukyčių įdėta.
Atsakyti
AŠ jau prieš kelias dieneles pasėjau žemuogių šiek tiek, kitas pasilikau vėlesniam laikui, jei šios neišgyventų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 15, 17:25)
O dar tokias remontantines besidriekiančias veisles. Pažiūrėk Namų aplinkos temoj prieš porą savaičių buvo nuotraukyčių įdėta.

Reikes pasidairyti wub.gif
Atsakyti
Čia pirmas žiedukas. Tik nesuspėjau nufotografuot dar su visais žiedlapiais. Kelis pametėm.


user posted image
Atsakyti
Anas nužydėjęs žiedelis auga į uogytę thumbup.gif Ir jau kiti krūmeliai žydi. Na bet kol uogytės neparaus, negalėsiu džiaugtis pavykusiu eksperimentu ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif Tik nepamiršk ir mums pasigirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 02 23, 18:44)
thumbup.gif Tik nepamiršk ir mums pasigirti biggrin.gif

Taip taip, kad tik būtų kuo tongue.gif
Atsakyti
a mano miskiniu zemuogeliu lapukai visi dziusta......... verysad.gif gal per silta ir sausa jom kambary g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 24, 08:52)
a mano miskiniu zemuogeliu lapukai visi dziusta......... verysad.gif  gal per silta ir sausa jom kambary g.gif

Manosios labai greitai išdžiūsta. Tai laistyti reikia daug ir dar papurškiu
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 24, 09:11)
Manosios labai greitai išdžiūsta. Tai laistyti reikia daug ir dar papurškiu

kad mano su pusim kartu auga..... doh.gif reiktu gal atskirai persodyt, nes dabar daug liet negaliu schmoll.gif
Atsakyti
Mano pirmasis žemuogės žiedelis nužydėjęs čiut čiut paaugo ir sudžiūvo. Dar kita žydi, bet turbūt ir ji nenorės augti namie. Palauksiu ir turbūt išnešiu į lauką. Padėsiu ant virtuvinės palangės iš kitos pusės smile.gif
Atsakyti
Bandysiu ir aš šiemet žemuoges balkone augint. blush2.gif
Šiomis dienomis pasėsiu - žiūrėsim, ar išdygs g.gif
Atsakyti