Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

bet as vistiek nesuprantu kur jas ziema laikyt? jug jos daugemetes.... ar kiekvienais metais vis kitas seti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 31 sausio 2008 - 21:45
Užsiskaičiau šiandien apie braškes keliuose forumuose ir nuvariau į lauką žemuogių prisiroviau, į vazonėlius susodinau ir namo ant palangės partysau ax.gif Gal auginat kas taip? Kaži sulauksiu žemuogyčių ant palangės? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 02, 17:14)
Užsiskaičiau šiandien apie braškes keliuose forumuose ir nuvariau į lauką žemuogių prisiroviau, į vazonėlius susodinau ir namo ant palangės partysau ax.gif Gal auginat kas taip? Kaži sulauksiu žemuogyčių ant palangės? tongue.gif

Jau viena gražuolė žieduką iškišo-laukiam pražystant. bigsmile.gif
Atsakyti
a as is misko netycia pora krumeliu parsiveziau ir auga... kazin jos uogas augins? ar reik butent to ju misko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 14, 12:10)
a as is misko netycia pora krumeliu parsiveziau ir auga... kazin jos uogas augins? ar reik butent to ju misko? g.gif

Miškinės daug kvapnesnės. Pas mamą laukinės žemuogėlės auga paprastoj pievoj prie berželio. Mažutės ir skanios. O tu mums papasakosi kaip tau darže ar vazonėly augint sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
oi, kaip norėtųsi sau ant palangės užsiauginti, tik kad aš neturiu iš kur parauti paaugintų, teks pirkti sėklas g.gif ax.gif kad tik uogyčių duotų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 14, 12:38)
Miškinės daug kvapnesnės. Pas mamą laukinės žemuogėlės auga paprastoj pievoj prie berželio. Mažutės ir skanios. O tu mums papasakosi kaip tau darže ar vazonėly augint sekėsi mirksiukas.gif

butinai thumbup.gif tik jas auginsiu vazonely ax.gif bet jos tik 2 .... gal daugiau reiktu parsivest is misko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 14 vasario 2008 - 14:52
QUOTE(inspektorer @ 2008 02 14, 14:46)
oi, kaip norėtųsi sau ant palangės užsiauginti, tik kad aš neturiu iš kur parauti paaugintų, teks pirkti sėklas  g.gif  ax.gif  kad tik uogyčių duotų  wub.gif

Man su tom sėklom doh.gif labai mažukės išdygsta. Nueisi į turgų pavasarį ir nusipirksi daigų. Bet kitam maalonumas ir pačiam užsiaugint ax.gif O kaip man čia ant palangės ar pavyks sulaukti uogyčių g.gif tik ekperimentas. Bet kad mama man balkone lovelyje braškes paaugindavo tai tikrai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 14, 14:51)
butinai thumbup.gif  tik jas auginsiu vazonely  ax.gif bet jos tik 2 .... gal daugiau reiktu parsivest is misko? g.gif

Žiūrėk kaip seksis ax.gif Ar patiks vazone augti, o tada...
Atsakyti
aš tai mąstau ar nėra būtinos bitutės, na apdulkinti, negi jos būna savidulkės? bet ir tai juk jokio vėjelio? o gal man visai blogai su botanikos žiniomis lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(inspektorer @ 2008 02 14, 14:57)
aš tai mąstau ar nėra būtinos bitutės, na apdulkinti, negi jos būna savidulkės? bet ir tai juk jokio vėjelio? o gal man visai blogai su botanikos žiniomis  lotuliukas.gif  g.gif

Mąsčiau ir aš apie tai-pati tuo užsiimsiu ir teptuku pabraukysiu wub.gif
Atsakyti
na as galvoju pavasary isnest y balkona, tai ten gal bus kam aptupinet jas? ax.gif
Atsakyti
As vis masciau ka cia balkone uzveisus g.gif Dabar pamaciau jusu idejas auginti zemuoges ir braskes bigsmile.gif Manau geras variantas, jei tik mano brungusis nepriestaraus reikes pabandyt daryti zemuogyna ir braskyna balkone wub.gif
Atsakyti