Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

niu mano irgi jau po biski judet pradejo.jau leidzia tikruosius lapelius.o kai kurios ir numiro verysad.gif verysad.gif matyt kazkas nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Mano ir daug numiro, penktadienį bandysiu pikiuot nors tas kas liko ir jau bando po 3 lapelį leisti. g.gif
Atsakyti
ax.gif šiaip tai pas mane visi daigais kaip daigai , auga visos daržovės ir gėlės-tik kas lėčiau kas greičiau...Na bet braškės ir žemuogės iš sėklų unsure.gif rolleyes.gif doh.gif kažkoks nesusipratimas doh.gif jau pirmą ir paskutinį kartą aš jas sėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 19, 14:06)
niu mano irgi jau po biski judet pradejo.jau leidzia tikruosius lapelius.o kai kurios ir numiro verysad.gif  verysad.gif matyt kazkas nepatiko schmoll.gif

gal joms drėgmės trūko, nes tuomet labai greitai numiršta.
O man pikiuoti nebuvo labai sudėtinga, nes paklausiau vienos forumietės patarimo sėti retai. Sudygo retai, tai pikiuoti visai nebuvo problemų. Su šaukštelio koteliu išimi ir įdedi į duobutę ir psio.Dabar jau vienos su trim kitos su keturiais lapukais sėdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 03 19, 16:20)
gal joms drėgmės trūko, nes tuomet labai greitai numiršta.
O man pikiuoti nebuvo labai sudėtinga, nes paklausiau vienos forumietės patarimo sėti retai. Sudygo retai, tai pikiuoti visai nebuvo problemų. Su šaukštelio koteliu išimi ir įdedi į duobutę ir psio.Dabar jau vienos su trim kitos su keturiais lapukais sėdi smile.gif

dregmes joms yra pakankamai tai tikrai ir stimulanto dar ikaliau...o del ispikiavimo ir man nebuvo jokiu bedu nes retai buvo pasetos tai labai lengvai viskas gavos.bet po pikiavimo kai kurioms kazkas netiko ir vsio g.gif na nieko nebeda...kitos lyg ir gerai laikos thumbup.gif bet kita meta tikrai nesesiu zemuogiu geriau pirksiu daigus....nes tikrai kazkoks cia nesusipratimas su jomis schmoll.gif
Atsakyti
Mano zemuogeles Regina vis kisa uodegeles, manau beveik visos sudigs, nes daug uodegeliu matosi thumbup.gif
Atsakyti
Praėjusiais metais sėjau, tai nekoks daigumas buvo. Ir šiaip gana ilgokai dygo. Bet ir iš kelių išlikusių bluselių antroj vasaros pusėj gavom nemenką derlių. Tai šiais metais taupydama vietą ant palangės, pabėriau tankiau. Nugis, kas galėjo patikėt, kad tiek sudygs blink.gif

Šiandien pažiūrėjau, tai taip gražiai atsitiesė į saulutę. Asmeninės erdvės padidėjimas, manau, greit pasijaus smile.gif
Atsakyti
mano bluselės wub.gif
user posted image

Nauja tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 20 kovo 2012 - 11:27
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 20, 11:23)
mano bluselės wub.gif


wub.gif cia jau ne bluseles bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai dabar į šiltnamį sėsiu.Užauga tvirtesnės ir be vargo lauke adaptuojasi.Namie tokiems dalykam vietos nėra 4u.gif .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti