Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

dieve mano kiek vargo su tom uogom doh.gif unsure.gif as taip norejau ju irgi prisidaigint bet dabar pamasciau, geriau as paciu braskiu nusipirksiu vasara turgely nulekus arba dabar is saldymo kameros issimsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 05 05, 15:42)
Aš irgi daiginau žemuoges, bet šnipštas gavos, nesudygo. Noriu dar bandyt, bet ar nebus per vėlu? Patarkit 4u.gif


Jeigu dabar pasėsi, tai šiais metais kažin ar uogų sulauksi. Geriau nueik į turgų ir nusipirk daigų.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 05 06, 15:05)
Jeigu dabar pasėsi, tai šiais metais kažin ar uogų sulauksi. Geriau nueik į turgų ir nusipirk daigų.


Jau pasodinau, žiūrėsim kas bus rolleyes.gif
Atsakyti
Šįkart sudygo manosios wub.gif , bet dar tokios mažutės, o miške jau žydi doh.gif
Atsakyti
tai ar turit kas uogyčių
pas mane tik žydėt pradėjo g.gif
Atsakyti
mano dar net nežydi, šiais metais derliaus nebus matyt verysad.gif
Atsakyti
pas mane užžydėjo tai labai smarkiai bet uogų net nesimato kad megztusi, viskas džiūsta. tik man dar toks klausimas iškilo, kaip jos apsidulkinaar kaip ten vadinasi tie procesai
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 07 26, 11:10)
pas mane užžydėjo tai labai smarkiai bet uogų net nesimato kad megztusi, viskas džiūsta. tik man dar toks klausimas iškilo, kaip jos apsidulkinaar kaip ten vadinasi tie procesai

O mano balkono loveliuose auginamos 20 žemuogių jau davė tikrai nemažą derlių. Dabar uogų mažėja, tačiau tikiuosi, jei nepamiršiu palaistyti, dar pažydės ir uogų turėsim iki rudens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 07 26, 13:54)
O mano balkono loveliuose auginamos 20 žemuogių jau davė tikrai nemažą derlių. Dabar uogų mažėja, tačiau tikiuosi, jei nepamiršiu palaistyti, dar pažydės ir uogų turėsim iki rudens  smile.gif


pavydžiu blink.gif
o žiedui pražydėjus po kiek laiko upgytė atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 07 26, 21:07)
pavydžiu  blink.gif
o žiedui pražydėjus po kiek laiko upgytė atsiranda?

Kažkaip neskaičiavau smile.gif gal po kokių 2-3 savaičių ...
Atsakyti
pavasari is misko parsinesem zemuogiu kelmuku.per vasara jie balkone wesejo,prisidaugino ju gyva galybe,zydejo ir uogyciu buwo,graziai as jas susodinau ir taip palikau.galvoju,ar nesusals per ziema balkone..bet jei jos miskines,tai ju ziema irgi nieks nedengia nuo salcio..
gal ka gudraus patartumet,nes nesinori prarast tokio grozio smile.gif
Atsakyti
o man namie be balkono tik pasvajoti apie žemuoges sad.gif juk nieks jų neapdulkins sad.gif o taip norėčiau, namie sau auginti ant palangės sad.gif
Atsakyti