Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

niu ka sianakt mano zemuoges buvo lauke atrodo joms viskas kaip ir gerai.siandien dar joms ikaliau stimulanto.ziuresiu ar jau bus patenkintos siuo maisto daviniu g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 15, 12:10)
Mano sudygusios blusikės RUGIA su netikrais lapeliais stovi ant palangės kaip įbestos, nenori stiprėt nė už ką.  schmoll.gif Vietoj laistymo pradėjau purkšti, bet jos tokios slabiakės, kad po purškimo sugulė visos kaip šienas į pradalgę.  unsure.gif Tikiuosi, kad atsities. Ekskursiją į balkoną nusprendžiau savaitei atidėti, žiūrėsim, gal bus kokių pasikeitimų per tą laiką.


Pas mane pradžioje taip pat su pirmais lapukais ilgai sėdėjo kol pradėjo leisti tikruosius. Reikia palaukti ir laistyti, kad neperdžiūtų žemė, nes jos labai greitai užsilenkia. O kad išvirsta nieko tokio atsigaus.
Atsakyti
aš saviškių pusę šiąnakt išnešiau į įstiklintą balkoną,atrodo išgyveno bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 15, 20:11)
aš saviškių pusę šiąnakt išnešiau į įstiklintą balkoną,atrodo išgyveno  bigsmile.gif


aš dar palauksiu, bet vos tik išleis bent 1 tikrąjį lapą, nešiu į balkoną, nes palangės reikalingos pomidorams, kurių dar nesėjau dėl vietos trūkumo...

Buvau minėjusi, kad maniškės išgriuvo po purškimo, bet po dienos visa laimė atsitiesė...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 16, 11:17)
Buvau minėjusi, kad maniškės išgriuvo po purškimo, bet po dienos visa laimė atsitiesė...

aš kai purškiu daboju,nes irgi išgriūtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 16, 11:46)
aš kai purškiu daboju,nes irgi išgriūtų  ax.gif

niu mano irgi gyvena zemuogeles verandoj.kolks tphu tphu neblogai jos ten jaucias thumbup.gif bet juk pagalvojus o miske zemuoges dygsta ir isdygsta auga ir uzauga be jokiu ypatingu salygu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės,
per kiek laiko daug maž sudygsta žemuogėlės?
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 03 19, 08:00)
sveikutės,
per kiek laiko daug maž sudygsta žemuogėlės?

maniškės jau beveik 2mėn,o sudygo per kažkur 5dienas
Atsakyti
Būna kad dygsta net labai ilgai, ypač, jei laikoma kiek vėsiau. Yra man dygę 18 dienų...
Atsakyti
Mano RUGIA sudygo per 6 dienas. Bet nuo sudygimo jau 2 savaites stovi tik su netikrais lapeliais, todėl dar jų nejudinu.

Norėčiau dar vieną rūšį užsiveist palyginimui (jau turiu sėklas RUGEN), mąstau gal iš karto į dirvą berti g.gif Nes ant pakelio tai yra nurodyta tokia galimybė, tik neaiškus rezultatas... Ar bandėt kuri tiesiai į augimo vietą sėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 19 kovo 2012 - 09:16
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 19, 08:59)
Mano RUGIA sudygo per 6 dienas. Bet nuo sudygimo jau 2 savaites stovi tik su netikrais lapeliais, todėl dar jų nejudinu.

Norėčiau dar vieną rūšį užsiveist palyginimui (jau turiu sėklas RUGEN), mąstau gal iš karto į dirvą berti g.gif Nes ant pakelio tai yra nurodyta tokia galimybė, tik neaiškus rezultatas... Ar bandėt kuri tiesiai į augimo vietą sėt?

bandžiau,bet gal jau per vėlai g.gif gegužės vidurį,tai nesulaukiau nieko schmoll.gif
Atsakyti
Vakar išpikiavau tas blusas. Nu žinote ph34r.gif devil.gif mega_shok.gif Kad aš daugiau prasidėčiau su jom. Pasėjau su mintim, kad ilgai dygs. O jos šast ir sužėlė tokiu tankumu blink.gif Lenkiu galvą prieš tas, kurios po vieną jas sugebėjo išnarpliot. Aš nesicackinau, po kuokštelį ėmiau ir viskas. Ir taip gavosi 5 paletės po dvi eiles ir viena torto dėžutė. Žodžiu įvykdžiau misiją neįmanomą.
Atsakyti