Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(saintlina @ 2012 03 13, 12:53)
silta gi pas jus jau, nesk drasiai.

noiu diena iki +15 o naktim iki +5. Dabar pavydziui +7. tai sakai nest vistiek ir nekankint ju namie?kad ir jos su dviem netikrais lapukais?
Atsakyti
jei tau bus ramiau, naktim gali i vidu isinest mirksiukas.gif

As dar atradau namie pakiuka Yellow wonder. Ai, pasejau siandien is ryto dar ir sitas. Jei jau buvo pirktos, tai tegu auga.
Atsakyti
Labukas . Aš taip pat žemuogių gerbėja.jau trečius metus pasisėju po truputį. Sodinu tik krūmines, kurios be ūsų. labiau patinka geltonos negu raudonos,nes saldesnės,bent jau man .Iš raudonų sėjau ir Regina ir Riugen,dar kažkokias,iš geltonų sėjau Yellow Cream ir dar kažkokias,neišsaugojau pokelių,skirtumo veislių nelabai pajutau O šiaip ,kai sodinau pirmais metais,tai galvojau ,kad nieko nebus man iš žemuogių,kadangi krūmeliai būdavo mažyčiai,vos su keliais lapeliais. Tačiau lauke jie taip gerai išbujoja,todėl reikia tarp jų palikti didelius tarpus. Šiais metais vėl pasisėsiu,tik įdomu,ar ne per vėlu? Pramiegojau kažkaip šiemet blush2.gif
Atsakyti
o kodel sejat kiekvienais metais? Po ziemos ju nebelieka? Ar tiesiog papildot?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 14, 13:17)
o kodel sejat kiekvienais metais? Po ziemos ju nebelieka? Ar tiesiog papildot?

Papildau kiekvienais metais,na ir sensta jos kiek žinau,atrodo 3-4 metai pačios derlingiausios,tai paskui ketvirtų metų rausiu o į jų vietą sodinsiu naujas,pastoviai turėsiu gerus krūmelius 4u.gif Patinka man žemuogėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 14, 10:39)
jei tau bus ramiau, naktim gali i vidu isinest  mirksiukas.gif

As dar atradau namie pakiuka Yellow wonder. Ai, pasejau siandien is ryto dar ir sitas. Jei jau buvo pirktos, tai tegu auga.

niu okis palaiminima gavau bigsmile.gif tada isnesiu i lauka.naktim dar inesinesiu i namus mirksiukas.gif nes bijau dar ja tokias bluseles palikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2012 03 14, 11:29)
Papildau kiekvienais metais,na ir sensta jos kiek žinau,atrodo 3-4 metai pačios derlingiausios,tai paskui ketvirtų metų rausiu o į jų vietą sodinsiu naujas,pastoviai turėsiu gerus krūmelius 4u.gif Patinka man žemuogėlės smile.gif


tai nemaza plota jau turit zemuogiu bigsmile.gif Ar derliaus daug ir ilgai buna?


Papildyta:
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 14, 11:34)
bijau dar ja tokias bluseles palikti blush2.gif


tos bluseles greit sustipres ir isaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2012 03 14, 11:08)
Labukas . Aš taip pat žemuogių gerbėja.jau trečius metus pasisėju po truputį. Sodinu tik krūmines, kurios be ūsų. labiau patinka geltonos negu raudonos,nes saldesnės,bent jau man .Iš raudonų sėjau ir Regina ir Riugen,dar kažkokias,iš geltonų sėjau Yellow Cream ir dar kažkokias,neišsaugojau pokelių,skirtumo veislių nelabai pajutau O šiaip ,kai sodinau pirmais metais,tai galvojau ,kad nieko nebus man iš žemuogių,kadangi krūmeliai būdavo mažyčiai,vos su keliais lapeliais. Tačiau lauke jie taip gerai išbujoja,todėl reikia tarp jų palikti didelius tarpus. Šiais metais vėl pasisėsiu,tik įdomu,ar ne per vėlu? Pramiegojau kažkaip šiemet blush2.gif

O Reginos uogos nera didesnes uz kitas kaip raso ant pakucio? Jus seklas nusimat pacios ar perkat? Mano mama tai imdavo ir sedavo 4u.gif


Mano bluseles Reginos jau uodegelas kisa matau ziuresiu kiek ju digs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 14, 11:40)
tai nemaza plota jau turit zemuogiu  bigsmile.gif  Ar derliaus daug ir ilgai buna?
Papildyta:
tos bluseles greit sustipres ir isaugs  mirksiukas.gif

niu okis tada rizikuosiu ax.gif drinks_cheers.gif jei ka siusi man zemuogiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 14, 13:40)
tai nemaza plota jau turit zemuogiu  bigsmile.gif  Ar derliaus daug ir ilgai buna?
Papildyta:
tos bluseles greit sustipres ir isaugs  mirksiukas.gif

Zemuogiu krumu turiu,na nepamenu kiek,gal 20-30,bet tikrai nera daug , taciau vaikms uztenka. Netresiu niekuo,tik dilgeliu uzpilu kartais atsargiai palaistau,tai ju nera tokia gausybe . Siandien uzsisakiau biohumuso per beta.lt, tai gal jis pagerins situacija g.gif labai tikiuosi. O uogu buna ir rudeni. Pirmametes jau vasaros pabaigoje duoda uogyciu bigsmile.gif
Atsakyti
Klausykit, o jūs kiekvienam sakiny tą beta.lt reklamuosit dabar?
Atsakyti

Mano sudygusios blusikės RUGIA su netikrais lapeliais stovi ant palangės kaip įbestos, nenori stiprėt nė už ką. schmoll.gif Vietoj laistymo pradėjau purkšti, bet jos tokios slabiakės, kad po purškimo sugulė visos kaip šienas į pradalgę. unsure.gif Tikiuosi, kad atsities. Ekskursiją į balkoną nusprendžiau savaitei atidėti, žiūrėsim, gal bus kokių pasikeitimų per tą laiką.
Atsakyti