Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

o tai pala mergaites...as savo RUGEN ispikiavau na jos dar su dviem netikrais lapukais.tai as galiu su visom dezutem jas isnesti i lauka?pas mus dabar tarkim yra 6laipsniai silumo diena buna iki 15.bet naktim tik iki 5.as mastau gal lauke istiesu joms butu daug geriau ir sviesos daugiau ir t.t.bet gal as blogai galvoju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 12, 12:48)
o tai pala mergaites...as savo RUGEN ispikiavau na jos dar su dviem netikrais lapukais.tai as galiu su visom dezutem jas isnesti i lauka?pas mus dabar tarkim yra 6laipsniai silumo diena buna iki 15.bet naktim tik iki 5.as mastau gal lauke istiesu joms butu daug geriau ir sviesos daugiau ir t.t.bet gal as blogai galvoju. g.gif


as iki siol maniau, kad kol lapeliai netikri, geriau prie ju nelysti, nes gali pastipti. Tai ir nelindau. Maniau, palauksiu kol isleis tikruosius, o tada ispikiuosiu ir nesiu i balkona, kaip jus rasot. Kadangi dar tikruju lapu nesimato, tai kol ateis tas laikas, ir LT bus panasi temperatura kaip jus rasote. Balkone sviesos bus tikrai daugiau, bet klausimas, ar joms tas "atsalimas" patiks g.gif Reik laukti eksperciu atsakymo...
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 12, 12:07)
as iki siol maniau, kad kol lapeliai netikri, geriau prie ju nelysti, nes gali pastipti. Tai ir nelindau. Maniau, palauksiu kol isleis tikruosius, o tada ispikiuosiu ir nesiu i balkona, kaip jus rasot. Kadangi dar tikruju lapu nesimato, tai kol ateis tas laikas, ir LT bus panasi temperatura kaip jus rasote. Balkone sviesos bus tikrai daugiau, bet klausimas, ar joms tas "atsalimas" patiks g.gif Reik laukti eksperciu atsakymo...

aga laukiam profiu ka pasakys drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu visgi isnesiau savo zemuoges pakvepuot grynu oru.nes labai grazus oras saulute sviesia silta...o vakare vel inesiu i namus.o gal palikt lauke? g.gif
Atsakyti
Šiandien išpikiavau savo žemuoges, bet nebuvo baisu, kaip atrodė iš pradžių. Pliusas buvo tai, kad aš sėjau retai tai labai lengvai po vieną išrankijau smile.gif

Pikiuoti geriausia, kai yra tikrieji lapeliai.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 12, 15:46)
niu visgi isnesiau savo zemuoges pakvepuot grynu oru.nes labai grazus oras saulute sviesia silta...o vakare vel inesiu i namus.o gal palikt lauke? g.gif


nu pas jus ten toks oras, kad ne tik palikt lauke galit, bet ir aplamai i pastovia vieta jau isodint smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 12, 12:07)
...Balkone sviesos bus tikrai daugiau, bet klausimas, ar joms tas "atsalimas" patiks g.gif ..


o balkonas stiklintas?
Atsakyti
O kokios rusies geriausiai dera zemuogeles ir siaip visame kame geriausios g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 12, 21:42)
Papildyta:
o balkonas stiklintas?


stiklintas tarybiniais laikais, nesandarus, langai neatsidaro.
Atsakyti
rolleyes.gif išpikavau savo blusas...bet kažko man nesitiki , kad jos augs...na žiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 13, 10:00)
stiklintas tarybiniais laikais, nesandarus, langai neatsidaro.


man atrodo, kad galit nest i balkona. Gal kol minusas naktim ir parsinest del visa ko i kambari.. Arba agroplevele uzmest ant virsaus. Siaip zemuoges minuso nebijo, tik nesu tikra del tokiu mazu daigeliu.

Papildyta:
QUOTE(Shliopke @ 2012 03 12, 23:31)
O kokios rusies geriausiai dera zemuogeles ir siaip visame kame geriausios  g.gif ?


man sunku butu pasakyt, nes auginau tik Rugen. Derejo tikrai neblogai.
Pagal aprasyma gerai skamba Regina.
O mergaites labai gyre Sperli firmos zemuoges, kurias siemet ir as pasisejau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 12, 20:42)
nu pas jus ten toks oras, kad ne tik palikt lauke galit, bet ir aplamai i pastovia vieta jau isodint  smile.gif
Papildyta:
o balkonas stiklintas?

bet pas mane jos dar tokios bluseles kur ne kur lenda jau tikrieji lapeliai...o be to pas mane augs vazonuose ir loveliuose mirksiukas.gif tai vat ir klausimas as dar tokias blusele jau galima palikti lauke.nes pvz.braske buvo verandoj tai labai nyko tik isnesiau i lauka ir palikau tai labai atsigavo.tao gal ir su su zemuogem butu tas pats net nezinau kaip pasielgti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 13, 12:44)
bet pas mane jos dar tokios bluseles kur ne kur lenda jau tikrieji lapeliai...o be to pas mane augs vazonuose ir loveliuose mirksiukas.gif tai vat ir klausimas as dar tokias blusele jau galima palikti lauke


silta gi pas jus jau, nesk drasiai.
Atsakyti