Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Mano ir naujai persėtos žemuogės lygtais sudygo. Nors dar laukiu tikro lapelio, kad vėl nebūtų kaip praitą kartą, galvojau, kad žemuogės, o pasirodo žolė. lotuliukas.gif Pradžioj temos skaičiau, kad merginos į žemę sodino lyg kas 20cm. Kad tas blusas sodino ir galvojo pasimes žemėj, tokiais atsumais, bet vėliau, kaip suaugo krūmeliai, viskas labai normaliai gavosi.
Atsakyti
specialiai visą temą perieškojau, radau merginų pasisakymus apie išsodinimą

QUOTE(ausra.ryte @ 2011 04 15, 12:15)
ir mano visai nedidukės, bet apie iškraustymą į daržą jau mąstau, nes namuose neturiu sąlygų jas "poniškai" išsodinti. manosios žemuogės yra "regina" ant pakuotės rašo, kad reikalingas atstumas tarp daigų 40 x 20 cm. manau, kad jas tinkamai išsodinus ir paaugtų, aišku, jei oro sąlygos leistų.  smile.gif



QUOTE(polfast @ 2011 04 28, 12:09)
Pernai "isblusinejom" su sunum tas miniatiurines zemuoges. Gal ir mazesniais atstumais - kas kokius 15 cm kvadratais. Tai jos greitai pagavo augti, sutankejo, uogas visa vasara vede ir dabar jau baisinis miskas - ziuriu i jas ir mastau, kad reiketu praskirstyti...

Atsakyti
As tai pernai buvau nepajegi jas pikuoti ir nepikavau blush2.gif Augo toks miskelis ir tiek... Pikavom tiesiai i dirva... Nesimate ten ju visiskai, o ir pasodinus lietus dar vargses suplake.. Maniau amen joms bus. Bet atvaziavusi po gero menesio-nepazinau ju wub.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 11, 10:45)
o kaip įsivazduoti koks kiekis nuo jų bus žemuogių  g.gif
nežinau kokį plotelį joms paskirti g.gif
šaldyti jas tikriausiai galima  g.gif


Tai nuo daug ko priklauso.. zemes, zemuogiu rusies..
Manau, kad galima. Bet jos buna kartesnes pasaldzius. As tai saldau tik cielas uogas ir dar su siek tiek cukraus sumaisau. Nes vienais metais tryniau su medumi-bais karcios buvo...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 11, 17:54)
Bet jos buna kartesnes pasaldzius. As tai saldau tik cielas uogas ir dar su siek tiek cukraus sumaisau. Nes vienais metais tryniau su medumi-bais karcios buvo...

oba,o tai jei bus daugiau nei pavalgyti g.gif ką tuomet daryti g.gif uogienes gal į mini stiklainiukus g.gif
ot gerai ane aš čia,dar blusos auga,o aš jau apie uogienes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai uzsisaldziau, bet misko... tai viskas gerai, maziukui duodu smile.gif
Atsakyti
Kad žemuogės nebūtų karčios, jas reikia nuplikyti karštu vandeniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 11, 18:33)
oba,o tai jei bus daugiau nei pavalgyti  g.gif ką tuomet daryti  g.gif uogienes gal į mini stiklainiukus g.gif



saldytos zemuoges - fantastika wub.gif wub.gif Truputi cukraus idedu. Pernai nerealiai daug zemuogiu miske buvo, prisisaldziau virs 50 indeliu. Ir jau beveik neliko, mazasis valgo apsilaizydamas.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 03 11, 19:05)
Kad žemuogės nebūtų karčios, jas reikia nuplikyti karštu vandeniu.  mirksiukas.gif

Cia pries saldant? As maniau, kad kartumas nuo grudeliu yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 03 11, 19:05)
Kad žemuogės nebūtų karčios, jas reikia nuplikyti karštu vandeniu.  mirksiukas.gif

žinosim mirksiukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 03 11, 19:07)
saldytos zemuoges - fantastika  wub.gif  wub.gif  Truputi cukraus idedu. Pernai nerealiai daug zemuogiu miske buvo, prisisaldziau virs 50 indeliu. Ir jau beveik neliko, mazasis valgo apsilaizydamas.

aš irgi svajoju prisikrauto šaldiklį visokio gėrio wub.gif
nors dar neturiu nei gėrio nei šaldiklio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 11, 20:23)
žinosim  mirksiukas.gif
aš irgi svajoju prisikrauto šaldiklį visokio gėrio  wub.gif
nors dar neturiu nei gėrio nei šaldiklio  lotuliukas.gif

thumbup.gif
aš tai vis aplink tas blusas vaikštau ratais ir nesiryžtu pikuot lotuliukas.gif
o jeigu jas vėliau jau , kai bus sąlygos , pasėt tiesiai daržan...gal kitąmet kas nors būtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 11 kovo 2012 - 20:37
pradžioj jos kaip bluselės, o paskui užauga, tikrai užauga gausūs kupstai. taip kad ramiai wink.gif

ir dar uogų primezga. na bent jau kažkokios tai lietuviškos paprastos man uogas iki pat spalio mezgė.

tik šiemet reikės čia pas kai kurias gausiai prisisėjusias daigelių užsisakyt biggrin.gif o tai kol kas tris teturiu, net juokinga. jau ruošiaus net žemuogyninius vazonus pirkt išdidžiai biggrin.gif
Atsakyti
Jūs jau pikiuojat... Maniškės stovi taip, kaip sudygusios- dar vis su netikrais lapeliais.. Net neįsivaizduoju, kaip jas pastiprinti, siūleliai visiški... Gal sumažint maisto davinį, t.y. vandens? g.gif
Atsakyti