Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Tai, va ir laukiu...Kiek per naktį paaugs lotuliukas.gif Bežiūrėdama į jas turbūt pati jas nužiūrėsiu...
Atsakyti
aš šiandien išpikiavau savo kurios buvo kuokšteliais pikiuotos karsta.gif
dabar jau po vieną,kelios po dvi ir tegul augs, tik nežinau kur aš jų tiek dėsiu doh.gif
tikriausiai visos sėklos ir sudygo kiek pabėriau smile.gif
Atsakyti
Jei neturėsi kur dėti, bus kas paima. Nes pas kai kurias mandras išdygusios kažkur dingo, liko tik trys įžiūrimos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 10 kovo 2012 - 17:20
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 10, 17:20)
Jei neturėsi kur dėti, bus kas paima. Nes pas kai kurias mandras išdygusios kažkur dingo, liko tik trys įžiūrimos biggrin.gif

pas mane kokie 200vnt lotuliukas.gif
sakiau į turgų varysiu varysiu pavasarį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 10, 19:28)
pas mane kokie 200vnt  lotuliukas.gif
sakiau į turgų varysiu varysiu pavasarį  biggrin.gif

manau, kad nereiks ir į turgų varyt 4u.gif tik temoj pasiskelbkit, kad turit perteklių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 03 10, 18:41)
manau, kad nereiks ir į turgų varyt  4u.gif tik temoj pasiskelbkit, kad turit perteklių  mirksiukas.gif

jei tik visos išgyvens tai tikrai galėsiu pasidalinti 4u.gif

net neįsivaizduoju kiek mums jų reikėtų?
ar užteks po vieną kerelį ar kelis reik sodint į vieną vietą ?
maniškės RUGEN ax.gif
Atsakyti
Raso, kad geriau jas po viena sodinti,.. Bet pernai mes pradejom nuo vienos, o pabaigem jau po tris sodindami ax.gif Rudeni tiesiog tie krumeliai tankesni buvo, kurie po 2-3 susodinti buvo. Jei dar sodinciau-sodinciau po 2 daigelius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 10 kovo 2012 - 23:09
ax.gif na maniškes jau reiktų pikuot...bet nežinau , kaip čia tokias blusas išpikuot...gal galit kokių įdėjų parašyti...iš savo patirties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 11, 07:50)
ax.gif na maniškes jau reiktų pikuot...bet nežinau , kaip čia tokias blusas išpikuot...gal galit kokių įdėjų parašyti...iš savo patirties biggrin.gif


is savo patirties - labai gerai pikiavosi, kai netycia isverciau visa indeli biggrin.gif Tada nebereikejo moraliskai kauptis pikiavimui, nereikejo galvot, is kurios puses tas blusas paimt ir pan.
Sodinau po dvi-tris.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 03 11, 09:29)
is savo patirties - labai gerai pikiavosi, kai netycia isverciau visa indeli  biggrin.gif Tada nebereikejo moraliskai kauptis pikiavimui, nereikejo galvot, is kurios puses tas blusas paimt ir pan.
Sodinau po dvi-tris.

biggrin.gif tai gal ir man išsivert visas ir tada rankiot...nu nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 10, 23:09)
Raso, kad geriau jas po viena sodinti,.. Bet  pernai mes pradejom nuo vienos, o pabaigem jau po tris sodindami ax.gif Rudeni tiesiog tie krumeliai tankesni buvo, kurie po 2-3 susodinti buvo. Jei dar sodinciau-sodinciau po 2 daigelius smile.gif

aišku,vadinasi ir aš tada po dvi sodinsiu.
o kaip įsivazduoti koks kiekis nuo jų bus žemuogių g.gif
nežinau kokį plotelį joms paskirti g.gif
šaldyti jas tikriausiai galima g.gif

QUOTE(diuni @ 2012 03 11, 07:50)
ax.gif na maniškes jau reiktų pikuot...bet nežinau , kaip čia tokias blusas išpikuot...gal galit kokių įdėjų parašyti...iš savo patirties biggrin.gif

tiesiog išsiėmiau krūvelę ,skyriau ir dėjau į šakutės koteliu padarytą skylutę,apspaudžiau ir laukiau ar prigys,tai iš krūvos kokie 5 daigeliai numirojo po kiek laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 11, 10:45)
aišku,vadinasi ir aš tada po dvi sodinsiu.
o kaip įsivazduoti koks kiekis nuo jų bus žemuogių  g.gif
nežinau kokį plotelį joms paskirti g.gif
šaldyti jas tikriausiai galima  g.gif
tiesiog išsiėmiau krūvelę ,skyriau ir dėjau į šakutės koteliu padarytą skylutę,apspaudžiau ir laukiau ar prigys,tai iš krūvos kokie 5 daigeliai numirojo po kiek laiko  ax.gif

pas mane irgi RUGEN pakankamai neblogai sudygo thumbup.gif 4dieni ispikiavau bet visas po viena o ne kruvelem.ziuresiu kas bus:)tikiuosi viskas gerai.nu pas mane irgi nemazai ju yra.jei viso prigis tai as jauciu dalinsiuos drinks_cheers.gif
Atsakyti