Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(madmuazele @ 2012 03 06, 22:40)
Ar kas auginot Svyrancias braskes? Mastau ar man ju reik.. Vazone ir namie tai ju neauginciau.. Darze. g.gif

Va čia apie braškes kalba merginos mirksiukas.gif http://www.supermama...;#entry52599200
Atsakyti
niu ir pas mane isdygo zemuoges graziai stukso su dviem netikrais lapukais.kokie tolimesni veiksmai.jau galima persodint i atskirus indelius ar laukt kol atsiras tikri lapukai? g.gif
Atsakyti
laukt. taigi tokios stadijos su netikrais lapukais išpikiuot beveik neįmanoma, nebent pincetu...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 07, 14:54)
laukt. taigi tokios stadijos su netikrais lapukais išpikiuot beveik neįmanoma, nebent pincetu...

viskas įmanoma tongue.gif tik noro reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 07, 14:54)
laukt. taigi tokios stadijos su netikrais lapukais išpikiuot beveik neįmanoma, nebent pincetu...

okis tada lauksiu toliau:)
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 07, 15:03)
viskas įmanoma  tongue.gif  tik noro reikia  biggrin.gif

o poreikis ar yra su skilčialapiais pikiuot? ne, kam silpnus daigus vargint?
kai poreikio nėr, ir noro nėr.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 07, 15:30)
o poreikis ar yra su skilčialapiais pikiuot? ne, kam silpnus daigus vargint?
kai poreikio nėr, ir noro nėr.

man jau buvo poreikis,nes labai tankiai buvau susėjusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 07, 16:23)
man jau buvo poreikis,nes labai tankiai buvau susėjusi  blush2.gif

tadum dar galiu as ir palaukti nes mano retai sudygusiso ir vietoms joms tikrai yra. ax.gif
Atsakyti
As vakar pasisejau zemuogeles Regina ar kas auginot jas, galit pasakyti kokio dydzio jos, raso kad didesnes uz kitas zemuoges tai susigundziau ir nusipirkau ax.gif
Atsakyti
niu as vigi siandien ispikiavau savo zemuogeles visai neblogai gavos:)tikiuosi kad prigis ir viskas bus ok mirksiukas.gif dar idejau biriu sodinuku trasu.vadinas plant food.ziuresim ar patiks tas food g.gif
Atsakyti
Šiandien pamačiau, kad mano Rugen sudygo...Visos sakė, kad mažos...Bet kad toookios mažos...Nežinau, kaip aš jas pikuosiu...Oi nežinau...Ir kelios svyrančios braškytės pasirodė...Bet pažiūrėsiu ryt...Šviesoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2012 03 09, 21:29)
Šiandien pamačiau, kad mano Rugen sudygo...Visos sakė, kad mažos...Bet kad toookios mažos...Nežinau, kaip aš jas pikuosiu...Oi nežinau...


nieko, kol reiks pikiuot, truputi ugtels mirksiukas.gif
Atsakyti