Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Nerandu braškių temos, tai bandau klausti čia 4u.gif
Pasėjau svyrančių braškių, uždengiau plėvele ir kur laikyt reik? ant radiatorio? tamsoje? Ant pokučio radau parašyta, kad , "kad sėklos sudygtų greičiau ir vienodžiau, substrato temperatūra turėtų būti + 15 - 19 laipsnių" g.gif Tai turbūt reikia laikyt vėsiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(huga @ 2012 02 27, 19:56)
Vat pas mane tas pats  g.gif . man atrodo, kad padariau klaida, nes uzberiau zememis. Tai gerai, kad buvau tik puse pakelio sejus smile.gif. Dabar likusias pasejau tik neuzberus zemem. Nu ziuresiu, jeigu isdygs , tai zinosiu, kad nemokejau set smile.gif.




Aš irgi užbėriau žemėmis, o tik po to paskaičiau, kad nereikėjo. Galvojau nesudygs, bet po trijų savaičių puikiausiai sudygo smile.gif Gal užbėrus ilgiau dygsta, arba man pasisekė smile.gif Tiesiog reikėtų palaukti daigelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonda: 03 kovo 2012 - 12:49
QUOTE(Vonda @ 2012 03 03, 14:46)
Aš irgi užbėriau žemėmis, o tik po to paskaičiau, kad nereikėjo. Galvojau nesudygs, bet po trijų savaičių puikiausiai sudygo smile.gif Gal užbėrus ilgiau dygsta, arba man pasisekė smile.gif  Tiesiog reikėtų palaukti daigelių.

Vat as irgi, pirma pasejau, o po to paskaiciau, kad nereikia smile.gif. Manau, kad man jau neber ko ir belaukt, nes jau greit pusantro menesio bus, kaip pirmas sejau biggrin.gif. O va dabar laukiu nesulaukiu, kada tos neuzbertos zemem sudygs. Na, joms gal dar ir anksti rolleyes.gif . Lyg ir savaite tepraejo g.gif . Bet kuriuo atveju antra karta pabarsciau seklytes i tas pacias zemes, vis pasiziuriu... matyt tikiuosi, kad tos pirmosios islys smile.gif.
Atsakyti
Sveikos,
pasėjau vasario 26, žemėm neužbėriau, padėjau ant radiatoriaus. Sudygo kovo 5 d.
Ką dabar daryt? Nuimt nuo radiatoriaus, pastatyt ant palangės ir užbert šiek tiek, ar jos pačios kaip nors gilyn įsiterps? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 03 06, 13:15)
Sveikos,
pasėjau vasario 26, žemėm neužbėriau, padėjau ant radiatoriaus. Sudygo kovo 5 d.
Ką dabar daryt? Nuimt nuo radiatoriaus, pastatyt ant palangės ir užbert šiek tiek, ar jos pačios kaip nors gilyn įsiterps? g.gif

ką užbert?kam užbert ?
sudygo ir tegul toliau dygsta mirksiukas.gif
plėvelę nuimti ir ant šviesos statyt mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif mano sudygo ir sėdi vienoj vietoj , nieko neauga...dar matau , kad jų ten vis mažėja...kažkaip nieko gero su jomis man... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 06, 20:41)
g.gif mano sudygo ir sėdi vienoj vietoj , nieko neauga...dar matau , kad jų ten vis mažėja...kažkaip nieko gero su jomis man... unsure.gif

gal drėgmės trūksta, tuomet jos labai greitai išnyksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 03 06, 19:41)
g.gif mano sudygo ir sėdi vienoj vietoj , nieko neauga...dar matau , kad jų ten vis mažėja...kažkaip nieko gero su jomis man... unsure.gif

trečius metus iš eilės daiginu. bet va šiemet man irgi jos nunyko blink.gif tikrai, kad nebuvo pernelyg drėgna. tai jau dabar prilieju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 06 kovo 2012 - 21:25
Ar kas auginot Svyrancias braskes? Mastau ar man ju reik.. Vazone ir namie tai ju neauginciau.. Darze. g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 03 06, 23:40)
Ar kas auginot Svyrancias braskes? Mastau ar man ju reik.. Vazone ir namie tai ju neauginciau.. Darze. g.gif


Aš praėjusiais metais būten šitas daiginau. Auginau balkone vazone. Galiu pasakyt tik tiek, kad daržui man jos atrodo visiškai netinkamos. Šitų visas svirimo efektas, bent jau mano pirmamečių, tai, kad nuo uogų svorio ilgos šakelės svyra žemiau vazono. Auginant darže, aš taip įsivaizduoju, visos uogos neišvengiamai noks nusvirusios ant grunto.


Atsakyti
Aciu 4u.gif Galiu buti rami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 06, 18:52)
ką užbert?kam užbert ?
sudygo ir tegul toliau dygsta  mirksiukas.gif
plėvelę nuimti ir ant šviesos statyt  mirksiukas.gif


ačiū, taip ir padariau. 4u.gif daigeliai baisiai menki, kaži kaip bus su jais...
Atsakyti