Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(ersketroze @ 2012 02 27, 11:52)
Sveikos smile.gif

Pasėjau savo žemogėles ir braškes, po savaitės maždaug išlindo viename vazone daigelis, bet nesu tikra ar žemogė ar žolė biggrin.gif tiesiai per centrą. Dar ir dėl tokių galvosūkių verta žemes kaitinti  doh.gif
Na tikiuosi išdygs, pasiskaičius, kaip nedygsta ir man baisu daros - nemažai kainavo, o ir darbas įdėtas.

Oi , man ir taip buvo su žole. Kaip pasėjau žemuoges džiaugiausi, kad po 2 dienų dygt pradėjo, popinau popinau jas, kol dabar tik pamačiau, kad tik žemuogės pradėjo kaltis po mėnesio laiko, o ten tik žolė dygo pasirodo. g.gif lotuliukas.gif Nežinau gal dar reiks kartą atsėt man jas kažkaip vos keli dageliaia, na gal dar vėliau bus?
Atsakyti
Asvakar Maximos nuolaida susigundziusi nusispirkau svyranciu braskiu...Tik dar nepasejau...Ziuresim, ar dygs...Bet brangios kokios...Tik vis galvoju - reiks paskaityti, kaip jas ten prrotingai pasodinti, kad ziema neissaltu...Vazonuose nenoriu, gal i kokius kubilus be dugno, kad nuo ju svirtu...Tik ar nesusals taip? Gal kas jau augina?
Atsakyti
Pasejau vakar savasiai zemuogeles, lauksiu. Pernai sejau RUGEN, neislindo nei viena. Sejau negiliai (1 -1,5 cm), kaip parasyta ant seklu pakelio.

Siemet sejau RUGIA. Saldytuve nelaikiau. Pasejau i plastmasini indeli nuo sausainiu su uzdaromu dangciu i dregna zeme, si karta neuzberiau zemem, ziuresiu kas bus.

Jei ir siemet nepavyks, kitais metais vel bandysiu, kisiu tada jau i saldikli.
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 02 27, 12:42)
Pasejau vakar savasiai zemuogeles, lauksiu. Pernai sejau RUGEN, neislindo nei viena. Sejau negiliai (1 -1,5 cm), kaip parasyta ant seklu pakelio.

Siemet sejau RUGIA. Saldytuve nelaikiau. Pasejau i plastmasini indeli nuo sausainiu su uzdaromu dangciu i dregna zeme, si karta neuzberiau zemem, ziuresiu kas bus.

Jei ir siemet nepavyks, kitais metais vel bandysiu, kisiu tada jau i saldikli.

as praita savaite pasejau rugen siandien galiu pasidziaugti kad jau balti kabliukai lenda po biski thumbup.gif o vakar jau galvo0ja vsio raguolis cia man totalus ir reiks jau mest lauk...nes nedygo visiskai.bet as jas pabarsciau ant pavirsiaus ir siek paspaudziau, i zeme nekisau.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 27, 13:49)
as praita savaite pasejau rugen siandien galiu pasidziaugti kad jau balti kabliukai lenda po biski thumbup.gif o vakar jau galvo0ja vsio raguolis cia man totalus ir reiks jau mest lauk...nes nedygo visiskai.bet as jas pabarsciau ant pavirsiaus ir siek paspaudziau, i zeme nekisau.... rolleyes.gif

Aš taip pat ant paviršiaus palikau sėklytes. I šaldytuvą porą vazonų dėjau - kad matyti ar bus skirtumas.
Atsakyti
Zemuogiu seklyciu nereik barstyti zememis schmoll.gif
Papildyta:
Ersketroze, jau bais laukiu kaip tau pasiseks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2012 02 27, 13:07)
I šaldytuvą porą vazonų dėjau -

lotuliukas.gif gerai,kad maniškio nėra namie,nes pas mane šaldytuve,amarilių svogūnai,tujos šakelė lotuliukas.gif
Atsakyti
O man nesiseka su zemuogemis, vasario 10 paejau Regina, kolkas jokio progreso schmoll.gif tai susinervinus siandien dar pasejau Rugen ir Baron V. Solemac, ziuresim kaip cia bus, gal nors kelios is 3 rusiu sudygs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 27, 15:40)
O man nesiseka su zemuogemis, vasario 10 paejau Regina, kolkas jokio progreso  schmoll.gif tai susinervinus siandien dar pasejau Rugen ir Baron V. Solemac, ziuresim kaip cia bus, gal nors kelios is 3 rusiu sudygs  g.gif

maniškės Rugen,gan greitai pasirodė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 27, 15:53)
Zemuogiu seklyciu nereik barstyti zememis schmoll.gif
Papildyta:
Ersketroze, jau bais laukiu kaip tau pasiseks bigsmile.gif

Būtinai pranešiu drinks_cheers.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 27, 15:58)
lotuliukas.gif  gerai,kad maniškio nėra namie,nes pas mane šaldytuve,amarilių svogūnai,tujos šakelė  lotuliukas.gif

Maniškis pripratęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 27, 17:40)
O man nesiseka su zemuogemis, vasario 10 paejau Regina, kolkas jokio progreso  schmoll.gif tai susinervinus siandien dar pasejau ...

Vat pas mane tas pats g.gif . man atrodo, kad padariau klaida, nes uzberiau zememis. Tai gerai, kad buvau tik puse pakelio sejus smile.gif. Dabar likusias pasejau tik neuzberus zemem. Nu ziuresiu, jeigu isdygs , tai zinosiu, kad nemokejau set smile.gif.
Atsakyti
Aš prieš 5 dienas pasejau Rugen , pilnas vazonėlis daigelių thumbup.gif
Atsakyti