Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 23, 17:50)
o kuom tręšei  g.gif
aš kažkaip labai nenoriu tų trąšų  ax.gif reiks pasidairyti tų ekologiškų  g.gif

na as gyvenu uk tai nezinau gal tokiu ir lt bus: Miracle-gro fruit and vegitable plant food. cia tokiam maisiuke granulemis.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 24, 15:21)
na as gyvenu uk tai nezinau gal tokiu ir lt bus: Miracle-gro fruit and vegitable plant food. cia tokiam maisiuke granulemis.

aš turėjau omenį ekologiškom ar cheminėm ar kaip jas pavadinti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 24, 15:23)
aš turėjau omenį ekologiškom ar cheminėm ar kaip jas pavadinti  ax.gif  mirksiukas.gif

aaaa..... biggrin.gif biski nesupratau. ax.gif tai tada bus chemines rolleyes.gif
Atsakyti
niu ka praejo 6dieneles o zemuoges jokiu gyvybes zenklu nerodo verysad.gif dar savaitele palauksiu jei nieko nebus tada teks mest laukt ir bandyt set naujas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 26, 12:58)
niu ka praejo 6dieneles o zemuoges jokiu gyvybes zenklu nerodo verysad.gif dar savaitele palauksiu jei nieko nebus tada teks mest laukt ir bandyt set naujas unsure.gif


Neskubėk mesti. Žemuogės ilgiau dygsta, taigi kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 02 26, 13:33)
Neskubėk mesti. Žemuogės ilgiau dygsta, taigi kantrybės 4u.gif

siek tiek paguodei...niu tada lauksim cool.gif gal islys viena ar kita:)
Atsakyti
labai smagu skaityti atsiliepimus 4u.gif kas tik ka pasodino, pas ka jau isdygo, kas dar laukia pirmuju daigeliu , visas akis praziurejau sioje temoje na ir niekur neradau informacijos, kiek daznai purskiate , neleidziate zemei isdziuti? pirma karta bandau ant palanges zemuogyciu auginima g.gif
Atsakyti
Merginos gak kuri auginat 'Regina' zemuoges skaiciau kad jos didesnes uz kitas tai noreciau uzsiauginti, ardidesnes pas jus jei auginot?
Atsakyti
QUOTE(apolla @ 2012 02 26, 21:49)
kiek daznai purskiate , neleidziate zemei isdziuti? pirma karta bandau ant palanges zemuogyciu auginima g.gif


pas mane zeme visalaik dregna. Ir as nepurskiu, o lieju. Bandziau purkst, bet man nepasiteisino - per mazai dregmes buvo.
Atsakyti
Maniškėm jau reikia laisviau augti. Ale kantrybėsneturiu po vieną išsodinėti (kaip čia kažkuri mamytė rodės smile.gif) tai va klausimas. Ar galima jas po kelias į atskirus vazonėlius sukišti smile.gif Gal nebus jau taip blogai. nesitikėjau tokio gero daigumo, tai per tankiai subėriaus.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 02 27, 10:31)
Ar galima jas po kelias į atskirus vazonėlius sukišti smile.gif


as irgi neturiu tiek kantrybes. Pries kelis metus kai auginau, sodinau kuoksteliais biggrin.gif Tiesa, ne i vazonelius, bet tiesiai i lauka tada issodinau - veliau sejau tada. Dabar maniskes irgi pikiuot reik, tai labai abejoju, ar turesiu kantrybes tiek blusaut, sodinsiu po kelias. Didesnis krumelis bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Pasėjau savo žemogėles ir braškes, po savaitės maždaug išlindo viename vazone daigelis, bet nesu tikra ar žemogė ar žolė biggrin.gif tiesiai per centrą. Dar ir dėl tokių galvosūkių verta žemes kaitinti doh.gif
Na tikiuosi išdygs, pasiskaičius, kaip nedygsta ir man baisu daros - nemažai kainavo, o ir darbas įdėtas.
Atsakyti