Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(anikita @ 2012 02 23, 10:36)
as apie braskes..ne apie zemuoges blush2.gif

gal tada čia reiktų pereiti g.gif
labai jau daug tų temų,sunku po visas,bet kai visose apie viską vėl sunku info susirasti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal reiktu sias temas apjungti ateityje ax.gif
Pas mane viena braske is 2 jau nori i ana pasauli iskeliauti doh.gif Nesuprantu.. neprasidesiu daugiau su jomis.. schmoll.gif Uz tuos pinigelius, kuriuos isleidau joms isigyti-buc oi kiek daigu nusipirkusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 23 vasario 2012 - 10:45
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 23, 11:44)
Gal reiktu sias temas apjungti ateityje ax.gif
Pas mane viena braske is 2 jau nori i ana pasauli iskeliauti doh.gif Nesuprantu.. neprasidesiu daugiau su jomis.. schmoll.gif Uz tuos pinigelius, kuriuos isleidau joms isigyti-buc oi kiek daigu nusipirkusi doh.gif

g.gif aį tą patį pagalvojau...nors tos remontandinės irgi labai jau nepigios daigais...bet užteks ateityje man ir paprastųjų... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 23, 11:20)
g.gif aį tą patį pagalvojau...nors tos remontandinės irgi labai jau nepigios daigais...bet užteks ateityje man ir paprastųjų... rolleyes.gif

Tai pakaktu kokiu 5 vnt. smile.gif
Atsakyti
niu persodinau ir as savo braskes i lovely patresiau ir i lauka isnesiau...ziuresim kas cia mums gausis po tokios terapijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 12:56)
nu jau ne, trys braškės mano kaltūno nevertos  schmoll.gif



QUOTE(madmuazele @ 2012 02 23, 11:44)

Pas mane viena braske is 2 jau nori i ana pasauli iskeliauti doh.gif Nesuprantu.. neprasidesiu daugiau su jomis.. schmoll.gif Uz tuos pinigelius, kuriuos isleidau joms isigyti-buc oi kiek daigu nusipirkusi doh.gif


Iš tiesų ir aš pagalvojau, kad geriau nusipirkti braškių daigų, susodinti ir ramiai laukti derliaus. Iš sėklų vienas vargas auginti. Žemuogytės mano pasėtos išaugo tik viena rūsšis, sėjau retai tai nėra miško. O išdygo, bet gan sunkiai pirmus lapelius augina vis laukiu, kada paaugs smile.gif Lyg ir visos gyvena nemiršta, matyt jos atsparesnės nei braškės...
Atsakyti
Kazkaip su zemuogem ir man bedu nebuvo.. ir masciau kas is tu siulu bus, o eme ir isaugo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 23, 13:14)
niu persodinau ir as savo braskes i lovely patresiau ir i lauka isnesiau...ziuresim kas cia mums gausis po tokios terapijos g.gif

o kuom tręšei g.gif
aš kažkaip labai nenoriu tų trąšų ax.gif reiks pasidairyti tų ekologiškų g.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Negaliu pasigirti, kad esu gera žemuogių žinovė, bet iš sėkliukių sėjau dukart, ir abu kartus sudygo ir užaugo puikiai. Pirmai mano sėjos partijai jau apie 8-9 metus, antrai- ketvirta vasara bus. Pirmąsias sėjau į lovelius, pavasariop, dygo sunkiai, vargo iki kol laukan nepateko, tada subujojo kaip reikiant, derlius jau pirmais metais buvo, tik nedidelis. Kokias sėjau jau nebepamenu, bet jos ūsų neleidžia, krūmiukai tik smulkūs, dauginasi palei šaknis tik. Per tiek metų jau biški paseno, tad pernai pas mamą joms pasėta pamaina, tiesiai į dirvą, ir sudygo, ir net ragavom. kadangi mano pirmosios auga mamos sode, tai ji ten jas kitaip prižiūri- susodinus šalia juodųjų serbentų krūmų, į tarpus, aplink juos- visaip prikaišiojus- bujoja visur, visad žole apmulčiuota, trąšų dilgėlinių gauna, gal dar kokių kitokių, net nežinau.... O pas save sėjau prieš kelis metus irgi tiesiai į dirvą pavasarį, ir plėvele dengiau, ir ,atrodo, šokinėjau aplink- šeip taip iki rudens stypsojo keli nususę lapeliai kiekvienam daigely, bet apie žiedus ir grožį tai net nesvajojau. Pavasarį perkėliau šalia šiltnamio, rytinėn pusėn- ten jau dvi vasaras leidžia, bujoja nerealiai, ir uogų labai daug. Kaip minėjau, pavadinimų nepasakysiu, pirkus esu Maximoj, rinkausi su didelėm uogom ir saldžias, tik tiek tepamenu. Bet pasiteisino tai pilnai, pernai braškių neturėjau, paukščiai visas nulesė, o žemuoges vaikai kasdien saujom raškė sutūpę thumbup.gif Tręšiu viską dilgėlių raugu, kolkas joms tikrai patiko, manyčiau. Ir per karščius puikiai išgyveno, nors liejau nedaug.
Atsakyti
thumbup.gif smagu skaityti,kad auga,bujoja ir derlių duoda thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pernai pati sejau auginau, sodinau i dirva maziukus daigelius, tevukas per usa juokese, sake nieko cia nebus, bet valgem saujom iki salnu, taigi sekmes, nenusiminkit uzaugs jos 4u.gif
Atsakyti
Smagu smile.gif tiek visos auginusios vilties suteikėt, kad ir pas mus visas subojos vasarą ir dar derliaus sulauksim smile.gif
Atsakyti