Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(uolma @ 2006 03 27, 14:49)
Nelabai supratau vieno dalyko. Šiandien kaip tik žiūrėjau Žalioj stotelė sėklų, tai buvo kažkokios ŽEMUOGENĖS, svyrančios ir daugiametės, bet jos sakė nevalgomos tik dekoratyvinės. Paskaičius ant pokelio rašo kad uogos beskonės. Tai O kitokių sakė nėra, tik tos kur ūsų neleidžia. Tai ar pas jus ir tokios svyrančios, beskonės.

as tai maximoj pirkau o vadinosi mmm nepamenu bet cia anksciau kazkas minejo pavadinima....
Atsakyti
Jei zemuogene-ji tokia tik ir bus.Nebent dar gali but uogos ne raudonos,o geltonos but.Todel ji ir vadinasi zemuogene,kad jos uogos nera valgomos.Augalas dekoratyvinis.
Zemuoge-viskas aisku.Ju buna ivairiu,ivairaus dydzio uogom,spalvom.
Kam valgyt zemuogene,jei yra zemuoges tam skirtos?
Atsakyti
O tai ar yra svyrančių, valgomų žemuogių.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2006 03 31, 08:12)
O tai ar yra svyrančių, valgomų žemuogių.

O dar ir tokių yra.Aš tai patenkinta savo beūsėmis.Lengviau prižiūrėti.O šitos tai kaip,aukštos auga?
Atsakyti
Augink tas su usais,augins usus ir jie svirs-bus svyrancios.Patys kerai nelabai turetu svirti.Tik jei negaus zemes tie usai,o saules bus-nuskrudins.Nebent padaryt voratinkli.Paimt didesni kruma su usais.Didziausia virsunej kupsto pasodint.Toliau usus nuvest i sonus ir juose padarius skyles pasodint.Zemiau irgi padaryt vel pasodint.Bus pilnas usu,daigu-nesimatys paties maiso.
Atsakyti
kazkurioj is temu buvo ikelta zemuogiu balkone kabanciame vazonelyje nuotrauka. dabar ieskau ir surasti negaliu, gal kas matet? pasufleruokit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 04 01, 17:54)
Augink tas su usais,augins usus ir jie svirs-bus svyrancios.Patys kerai nelabai turetu svirti.Tik jei negaus zemes tie usai,o saules bus-nuskrudins.Nebent padaryt voratinkli.Paimt didesni kruma su usais.Didziausia virsunej kupsto pasodint.Toliau usus nuvest i sonus ir juose padarius skyles pasodint.Zemiau irgi padaryt vel pasodint.Bus pilnas usu,daigu-nesimatys paties maiso.


Bet kad aš tokių niekur nerandu pirkti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 01, 16:07)
kazkurioj is temu buvo ikelta zemuogiu balkone kabanciame vazonelyje nuotrauka. dabar ieskau ir surasti negaliu, gal kas matet? pasufleruokit blush2.gif

Nuotrauku neturiu, bet jau berods ketvirti metai auginu balkone vietoj zydinciu geliu zemuoges (beuses). Viso 4 metriniai loveliai -- 20 augaliuku. Tai nuo birzelio iki velyvo rudens dviem vaikams zemuogiu paragaut tenka kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 05 01, 19:48)
Nuotrauku neturiu, bet jau berods ketvirti metai auginu balkone vietoj zydinciu geliu zemuoges (beuses). Viso 4 metriniai loveliai -- 20 augaliuku. Tai nuo birzelio iki velyvo rudens dviem vaikams zemuogiu paragaut tenka kiekviena diena smile.gif

o kaip sios zemuoges tiksliai vadinasi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 01, 20:48)
o kaip sios zemuoges tiksliai vadinasi? rolleyes.gif

Perku kasmet naujus augalelius turgui -- visada paprasau raudonu (man graziau nei geltonos), veisles pavadinimo nezinau, bet kiek pirkau -- visos buvo identiskos: deret pradeda birzelio gale, o jei salta vasara -- liepos pradzioj ir veda uogas iki pat salnu (ir net per jas, jei neisskini ziedu). Tik nesugebu issaugoti per ziema -- laiptineje per silta, zaliuoja ir nepailsi, o palikus balkone issala. Sodinu i zemiu misini: 1/2 zemes is Vingio parko blush2.gif , 1/2 pirktines (durpes +meslas), jei turiu dar pridedu ir mesliuko is kaimo biggrin.gif
Ryte iseiti ir prisiskinti balkone zemuogiu gyvenant miesto centre thumbup.gif
Atsakyti
as irgi auginu zemuoge, Praitais metais ougu turejau iki lapkricio galo. Zima mano zemuoge istvere be problemu, bet pavasaru perlaisciau ir nupuvo saknys. Siais metasi vel auginsiu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi daiginau žemuoges, bet šnipštas gavos, nesudygo. Noriu dar bandyt, bet ar nebus per vėlu? Patarkit 4u.gif
Atsakyti