Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 22, 20:35)
tai va ir as taip manau bigsmile.gif niu ka laukiam laukiam mes bluseliu laukiam clap.gif
Papildyta:
tiesa tai ka patartumet daryt su mano braskytem, kurios dabar auga vazoneliuose bet ryskiai kankinas unsure.gif gal persodint i lovely ir patrest ir kaip aprims pas mus vejai tada i lauka? g.gif

ax.gif o tai pas jus ankstyvas gal jau pavasaris...galima gal sodinti į lauką tiesiai...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 22, 19:38)
ax.gif o tai pas jus ankstyvas gal jau pavasaris...galima gal sodinti į lauką tiesiai...

pas mus jau beveik pavasaris bet zeme pas tikrai negera auginimuo apskritai tad viska sodinam i vazonus i dezeles lovelius ir t.t tad mastau kad nepakenks jei persodinsiu braskes i lovelius ir i lauka isnesiu.Niu pas mus siandien +10
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 22, 19:41)
Niu pas mus siandien +10


jau į nuolatinę vietą gali sodint, jei toks oras.
Atsakyti
o aš noriu pasiguosti, mano žemuogės tikriausiai supelijo verysad.gif cray.gif sėklyčių kraštas vienas toks kaip apkerpėjęs baltai, nežinau kaip pavadint, bet manau, kad čia pelėsis verysad.gif daiginau jas kaip paprikas ir čilius, laisčiau tiek pat ir maišeliu buvau uždengusi, tik kad žemių ant žemuogių nebuvau užbėrus. Gal joms nereikia tiek drėgmės? Sėklos Regina vadinasi. ar dar nevėlu vėl pasisėt?
dar su kaimyne juokavom, kad nediks sėklos su tokiu pavadinimu, nes turim kitą piktą kaimynę vardu Regina, va ir prisižvengėm.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solveiga84: 22 vasario 2012 - 22:02
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 22, 23:01)
o aš noriu pasiguosti, mano žemuogės tikriausiai supelijo  verysad.gif  cray.gif  sėklyčių kraštas vienas toks kaip apkerpėjęs baltai, nežinau kaip pavadint, bet manau, kad čia pelėsis  verysad.gif  daiginau jas kaip paprikas ir čilius, laisčiau tiek pat ir maišeliu buvau uždengusi, tik kad žemių ant žemuogių nebuvau užbėrus. Gal joms nereikia tiek drėgmės? Sėklos Regina vadinasi. ar dar nevėlu vėl pasisėt?
dar su kaimyne juokavom, kad nediks sėklos su tokiu pavadinimu, nes turim kitą piktą kaimynę vardu Regina, va ir prisižvengėm.....



Sveiki 4u.gif Ir as prisijungsiu su savo ka tik isdygusiom zemuogelem, pasejus esu rugen ir remontantines, tai rugen jau isdygo, ir beje pries pasirodant daigeliams jos man ir tokios kaip apipelyjes vienas krastelis buvo, o dabar tas pats ir su remontantinem, ziuresiu kas bus nes tos remontantines pernai pirktos seklos
Atsakyti
pravėdinkit ir leiskit pradžiūt, gal dar viskas gerai bus. Per daug drėgmės. O kur laikot? Gali būti, kad ir šaltoka joms, ne tik per drėgna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 vasario 2012 - 22:28
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 23:27)
pravėdinkit ir leiskit pradžiūt, gal dar viskas gerai bus. Per daug drėgmės. O kur laikot? Gali būti, kad ir šaltoka joms, ne tik per drėgna.

Kad aš pravėdinu, net kelis kartus į dieną bėgu žiūrėt ar kokia neišlindo. o laikau tai prie radijatoriaus, ant žemo staliuko, vienas kraštas net glaudžiasi su radijatorium,tai šalta neturėtų būt g.gif na bandysiu mažiau liet, gal dar išlys kokia g.gif
Papildyta:
QUOTE(*joka* @ 2012 02 22, 23:20)
Sveiki  4u.gif Ir as prisijungsiu su savo ka tik isdygusiom zemuogelem, pasejus esu rugen ir remontantines, tai rugen jau isdygo, ir beje pries pasirodant daigeliams jos man ir tokios kaip apipelyjes vienas krastelis buvo, o dabar tas pats ir su remontantinem, ziuresiu kas bus nes tos remontantines pernai pirktos seklos

tai gal ir pas mane dygti jos ruošiasi, todėl tokios ir yra bigsmile.gif truputy nuraminot, ačiū 4u.gif
Atsakyti
bet kas pasakys kada tos blusos nuspres augti..stovi kaip imurytos blink.gif kada jos krumais pavirs doh.gif lotuliukas.gif nu man uogom nekvepia nors jus ka blush2.gif pirma kart siemet jas auginu 4u.gif
beje sejau du kart..viena kart kiek tai uzpyliau zemem kita kart visai neuzpyliau..neuzpilto 3x greiciau sudygo ax.gif
Atsakyti
jetau negasdinkit jus manes taip...as ir bijau kad nesudygs nors jos pas mane padetos ant radiatoriaus..
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2012 02 23, 11:04)
bet kas pasakys kada tos blusos nuspres augti..stovi kaip imurytos blink.gif  kada jos krumais pavirs doh.gif  lotuliukas.gif  nu man uogom nekvepia nors jus ka blush2.gif 


lėtai auga kol mažutės, o kai išpikiuosite, kai atšils ir gaus saulutės, pradės augti daug sparčiau mirksiukas.gif panašiai liepos mėn. jau ragausite savo uogų rolleyes.gif
Atsakyti
merginos,perverskit temą nuo pradžių,joje labai daug info ir foto kaip jos kada atrodė mirksiukas.gif jei tingit nuo pradžių tai susiraskit nuo 2011 metų sėjos pradžios mirksiukas.gif
pacituosiu kelias žinutes dėl vaizdų wub.gif
QUOTE(merga @ 2009 07 06, 11:22)
Labutis  4u.gif
Noriu parodyti savo žemuogyną:
user posted image
user posted image

QUOTE(ievakata @ 2011 03 01, 17:22)
Zwmuogeles setos vasario pirmom dienom, sudygo po savaites, paskui labai ilgai stovejo vietoj, dabar jau lyg pirmus lapelius pradeda garbanoti,  wub.gif dezele ten kur maziukai daigiukai, nes kiti pipiriukai
user posted image

QUOTE(smala @ 2011 06 14, 09:44)
Imetu nuotrauka,kaip atrodo mano zemuoges.Po dilgelinio duso siek tiek paaugo
bet uogu,jauciu,sulauksiu tik rudeniop  doh.gif
user posted image

QUOTE(grange @ 2011 06 23, 12:56)
user posted image

uzvakar mano zemuogytes atrode taip (soris, pamirsau vien ju foto padaryt, tai cia dar kiti isimaise  blush2.gif )
setos geguzes 3, velai labai, todel dar tokos mazutes, bet gal kuri suteiks vilciu, kad uzaugs i ^padorius krumelius  blush2.gif

QUOTE(grange @ 2011 08 27, 17:13)
iš manęs menka patarėja, pati pirmus metus auginu, bet aš apkarpau lapiukus, kurie man nepatinka, ar jau labai priaugę būna.

čia manosios, pagaliau atsigavę normaliai nuo nudeginimo... gaila, neturėjau foto, bet praktiškai buvo po lapelį kitą ant kiekvieno krūmelio, 3 krumiukai numirė iš vis...
vienas dar vazonas lėčiau atauginėja nei kitas, įtariu, kad sodos daugiau buvo gavęs....

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 23 vasario 2012 - 10:23
as apie braskes..ne apie zemuoges blush2.gif
Atsakyti