Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

braskiu daigu rudeni man dave kaimynas tai va esu uzrietus nosi dabar...jos dabar auga pas mane verandoj vazoneliuose bet kazi ar nebutu per anksti pasodint i lovelius patrest ir isnest i lauka.pas mus dabar iki 15 silumos.nes jos matau kankinas tuose vazoneliuose. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 11:56)
nu jau ne, trys braškės mano kaltūno nevertos  schmoll.gif

lotuliukas.gif blush2.gif

As ir pernai pavasari turiu pasisodinsui braskiu, rudeni jau ju usus susodinau.. bet labai norejau remontantiniu braskiu... o dar ju ziedeliai roziniai, parasyta, kad zydi istisai wub.gif Jau izivaizdavau rozini kilima... ir dar raso, kad didels braskes uzauga..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 vasario 2012 - 14:00
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 23:01)
mano blusytės štai taip atrodo  ax.gif
sėtos 01.29, išpikiuotos (kiek turėjau kantrybės  blush2.gif) prieš porą dienų,nes labai vargo ten kur buvo pasėtos  ax.gif
user posted image
user posted image

pas mane vaiszdelis taip pat panasus drinks_cheers.gif tik as labai kazkaip daug vilciu nededu..kad sitos bluseles siemet duos uogu, ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2012 02 22, 15:59)
pas mane vaiszdelis taip pat panasus drinks_cheers.gif  tik as labai kazkaip daug vilciu nededu..kad sitos bluseles siemet duos uogu, ar klystu? blush2.gif


Tikrai klystat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2012 02 22, 15:59)
daug vilciu nededu..kad sitos bluseles siemet duos uogu, ar klystu? blush2.gif

aš labai tikiuosi,kad tu klysti biggrin.gif

QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 16:24)
Tikrai klystat biggrin.gif

thumbup.gif aš irgi jau šiemet tikiuosi ax.gif
Atsakyti
Na, tik ne birzeli, greiciausiai, teks ragauti... As pasejusi kovo pr., ragavau jas jau rugpjuti.. iki pat salnu derejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 13:58)
lotuliukas.gif  blush2.gif

As ir pernai pavasari turiu pasisodinsui braskiu, rudeni jau ju usus susodinau.. bet labai norejau remontantiniu braskiu... o dar ju ziedeliai roziniai, parasyta, kad zydi istisai wub.gif  Jau izivaizdavau rozini kilima... ir dar raso, kad didels braskes uzauga..

aha, is as isivaizdavau, pasisejau jas, sudygo, dziaugiausi, kol vyras visos dezes neisverte ant zemes uzkabines doh.gif verysad.gif Keli daigeliai gal ir gyvens, vaziuosiu vel ieskoti, reiks i Ermitaza pabandyti g.gif
Atsakyti
Ui kaip gaila... Ermitaze Sperli firmos turetu buti-tikrai neblogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 16:43)
Ui kaip gaila... Ermitaze Sperli firmos turetu buti-tikrai neblogos smile.gif

Ne tas zodis kaip gaila - buvo dvieju rusiu - vienos svyranzios, kur tinka i vazonus, kitos kompaktisku kereliu augancios, isliko keli daigiukai, bet viskas susimaise, tik kai suzydes bus aisku.
Atsakyti
bet tai po kelias cia seklas sejot i dezutes? as vakar kai sejau mano mazius pro sali bego stumtelejo netycia ir rezultatas viso seklos i viena dezute subyrejo...nu kazkas vistiek gal turetu isdygti is tos gausos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 22, 19:22)
bet tai po kelias cia seklas sejot i dezutes? as vakar kai sejau mano mazius pro sali bego stumtelejo netycia ir rezultatas viso seklos i viena dezute subyrejo...nu kazkas vistiek gal turetu isdygti is tos gausos g.gif


kur ten suskaičiuosi kiek blusų į kokią dėžutę dėt blink.gif Aš visas į vieną platesnę supilu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 19:25)
kur ten suskaičiuosi kiek blusų į kokią dėžutę dėt  blink.gif  Aš visas į vieną platesnę supilu.

tai va ir as taip manau bigsmile.gif niu ka laukiam laukiam mes bluseliu laukiam clap.gif
Papildyta:
tiesa tai ka patartumet daryt su mano braskytem, kurios dabar auga vazoneliuose bet ryskiai kankinas unsure.gif gal persodint i lovely ir patrest ir kaip aprims pas mus vejai tada i lauka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 22 vasario 2012 - 19:36