Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 23:01)
mano blusytės štai taip atrodo  ax.gif
sėtos 01.29, išpikiuotos (kiek turėjau kantrybės  blush2.gif) prieš porą dienų,nes labai vargo ten kur buvo pasėtos  ax.gif



Nieko sau, kantrybės turėjimas...mano irgi turi po vieną lapelį, bet dar nepikiuoju, laukiu kol paaugs. Labai lėtai jos auga.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 21, 22:05)
oho, kiek daug, čia už kantrybę  4u.gif Gražu  bigsmile.gif

4u.gif ačiū,toj paletėj 72,bet vienas miršta,jaučiu tam ir patraukiau šaknis unsure.gif

QUOTE(Neris @ 2012 02 21, 22:07)
Nieko sau, kantrybės turėjimas...mano irgi turi po vieną lapelį, bet dar nepikiuoju, laukiu kol paaugs. Labai lėtai jos auga.

4u.gif aš kai jas išpikiavau man jos greičiau pradėjo lapelius auginti,tikrasis padidėjo ir matosi jau kiti ax.gif

labai bijau,kad nenumirotų unsure.gif
Atsakyti
4u.gif gražu...
Mano braškės remontandinės dabar jau taip atrodo...bet viena nukvako kažko netikėtai...kažin kaip bus su kitomis.Pirmą kartą aš su jomis užsiėmiau , bet galvoju gal jis bus ir paskutinis - na dar žemuogėles reiks pikuot , nes jau nebus kitos išeities... rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 22:35)
ačiū,toj paletėj 72


joooo, keliu kepurę už kantrybę.. hi.gif Aš, jaučiu, kuokšteliais pikiuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 22, 08:10)
4u.gif gražu...

4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 10:08)
joooo, keliu kepurę už kantrybę.. hi.gif  Aš, jaučiu, kuokšteliais pikiuosiu  biggrin.gif

4u.gif ,bet dabar žiūriu į tą dėžutę kur kuokšteliais susodinau,nes kantrybė pasibaigusi buvo biggrin.gif blush2.gif tai atrodo,kad ten didesnės už tas po vieną,bet gal tik taip atrodo, nes anų daug vienoj vietoj g.gif
Papildyta:
vis tik geriau apžiūrėjus,tos po vieną irgi gerokai ūgtelėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 22:01)
mano blusytės štai taip atrodo  ax.gif
sėtos 01.29, išpikiuotos (kiek turėjau kantrybės  blush2.gif) prieš porą dienų,nes labai vargo ten kur buvo pasėtos  ax.gif
user posted image
user posted image

va cia tai superinis reikalas jau matos kantrybes irgi matos netokota...reiks ir man kazkaip pasikaustyt kantrybe rolleyes.gif as pasejau visas i viena dezute ziuresiu kas cia gausis man ax.gif
Atsakyti
Monami, dailus daigeliai ir viskas taip wub.gif As pernai nepikavau ju-is karto i zeme persodinom blush2.gif Jau bais tingejau...

Mano 2 braskes pasirode lotuliukas.gif doh.gif Vienos rusies...ech.. Saintlina, o taviske nors viena pasirode?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 vasario 2012 - 11:42
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 11:40)

Mano 2 braskes pasirode lotuliukas.gif  doh.gif Vienos rusies...ech.. Saintlina, o taviske nors viena pasirode?


jo, buvo cielos trys išlindusios. Bet keturias dienas nebuvau namie, radau iškeliavusias į amžinasias braškių pievas.
Žemuogės ištvermingesnės pasirodė, jas ir auginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 12:48)
jo, buvo cielos trys išlindusios. Bet keturias dienas nebuvau namie, radau iškeliavusias į amžinasias braškių pievas.
Žemuogės ištvermingesnės pasirodė, jas ir auginsiu  smile.gif

g.gif mane irgi kažkaip braškės nuvylė...jau tikrai kitąmet nesėsiu jų...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 02 22, 11:48)
jo, buvo cielos trys išlindusios. Bet keturias dienas nebuvau namie, radau iškeliavusias į amžinasias braškių pievas.
Žemuogės ištvermingesnės pasirodė, jas ir auginsiu  smile.gif


Eina sau.. buciau plaukus nusirovusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 22, 11:54)
Eina sau.. buciau plaukus nusirovusi doh.gif


nu jau ne, trys braškės mano kaltūno nevertos schmoll.gif
Atsakyti
ačius merginos už pagyras 4u.gif
labai jau tikiuosi,kad bus uogyčių tai popinu ax.gif

o braškių tai tikiuosi daigais,arba nusipirkti arba iš močiučių gauti ax.gif
(iš rudens patingėjau knistis blush2.gif )
Atsakyti