Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Mergaitės, o gal kuri nors turite žemuogių, kurios ūsais dauginasi? Labai norėčiau gauti daigelių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 20, 19:41)
smagu,kad jungiesi į būrį  thumbup.gif

o info labai daug šioj temoj ir ne taip senei aptarinėjom viską  mirksiukas.gif
perversk kelis puslapius atgal  4u.gif

drinks_cheers.gif pora puslapių atgal labai išsamiai viskas aprašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 20, 19:41)
smagu,kad jungiesi į būrį  thumbup.gif

o info labai daug šioj temoj ir ne taip senei aptarinėjom viską  mirksiukas.gif
perversk kelis puslapius atgal  4u.gif

aciu mergaites viska radau, niu ka pamaitinsiu savo maziu ir leksiu darbuotis thumbup.gif prasinesam kaip sekas daiginti auginti ir t.t bigsmile.gif
Atsakyti
wub.gif mano auga,o aš jau uogas ant jų įsivaizduoju doh.gif lotuliukas.gif
aš jau išsipikiavau mažulytes po vieną karsta.gif bet kaip iš kart atsigavo ir styptelėjo,lapeliai rastis pradeda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 14:21)
wub.gif  mano auga,o aš jau uogas ant jų įsivaizduoju  doh.gif  lotuliukas.gif
aš jau išsipikiavau mažulytes po vieną  karsta.gif bet kaip iš kart atsigavo ir styptelėjo,lapeliai rastis pradeda  wub.gif

niu ka ir as pasejau, dezute padejau ant radiotoriaus ziuresim kas cia man gausis:)jau taip knieti kad greiciau kas nors islystu ax.gif virsu uzdengiau maiseliu ir padariau keleta skyluciu idomu gerai padariau ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 21, 16:16)
niu ka ir as pasejau, dezute padejau ant radiotoriaus ziuresim kas cia man gausis:)jau taip knieti kad greiciau kas nors islystu ax.gif virsu uzdengiau maiseliu ir padariau keleta skyluciu idomu gerai padariau ar ne? g.gif

o kam tada dengti jei skylutes padarei mirksiukas.gif
nereikia dengti,tik kai jau aprasoja duoti pakvėpuoti ir vėl uždengti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 17:41)
o kam tada dengti jei skylutes padarei  mirksiukas.gif
nereikia dengti,tik kai jau aprasoja duoti pakvėpuoti ir vėl uždengti  mirksiukas.gif

aaa supratau skyluciu nereikia...reiks tada nauja uzdet vistiek reiks nuimst nes jau rasos lasiukai susidare:)
Atsakyti
biggrin.gif man jau sudygo blusos...nesuprantu iš kurio galo reiks prie jų prieit pikuojant...gal kiek bus didesnės kol pirmas lapas užaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 21, 19:37)
biggrin.gif man jau sudygo blusos...nesuprantu iš kurio galo reiks prie jų prieit pikuojant...gal kiek bus didesnės kol pirmas lapas užaugs g.gif

per kiek laiko nuo pasejimo tau sudygo? rolleyes.gif as siandien pasejau ir tai sokineju aplink jas kaip aplink savo mazemecius berniokus biggrin.gif tai atidengiu tai vel uzdengiu...ir taip toliau
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 21, 21:33)
per kiek laiko nuo pasejimo tau sudygo? rolleyes.gif as siandien pasejau ir tai sokineju aplink jas kaip aplink savo mazemecius berniokus biggrin.gif tai atidengiu tai vel uzdengiu...ir taip toliau

g.gif negaliu pasakyti tiksliai...daug visko sėjau...gal per kokia 10 dienų
Atsakyti
mano blusytės štai taip atrodo ax.gif
sėtos 01.29, išpikiuotos (kiek turėjau kantrybės blush2.gif) prieš porą dienų,nes labai vargo ten kur buvo pasėtos ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 21, 22:01)
mano blusytės štai taip atrodo  ax.gif
sėtos 01.29, išpikiuotos (kiek turėjau kantrybės  blush2.gif) prieš porą dienų,nes labai vargo ten kur buvo pasėtos  ax.gif

oho, kiek daug, čia už kantrybę 4u.gif Gražu bigsmile.gif
Atsakyti