Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(inessa10 @ 2012 02 08, 14:42)
Gal kas galetu atsakyti, per kiek laiko jums sudygo zemuogiu seklos? Kazkaip man jos nenori rodytis  g.gif

po kelių dienų ir sudygo thumbup.gif
kad tik nenumarinčiau blush2.gif
Atsakyti
Jauciu darau kazka ne taip, nenori listi nors tu ka! doh.gif Dar karta pasidalinkit patirtim, gal turit kokiu gudrybiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 02 08, 16:06)
po kelių dienų ir sudygo  thumbup.gif
kad tik nenumarinčiau  blush2.gif


va va aš ir bijau numarint. doh.gif
QUOTE(inessa10 @ 2012 02 08, 17:09)
Jauciu darau kazka ne taip, nenori listi nors tu ka!  doh.gif Dar karta pasidalinkit patirtim, gal turit kokiu gudrybiu?  g.gif

Skaičiau, kad kitoms ilgai net mėnesį laiko dygsta g.gif Esu skaičius, kad geriau dygtų reikia palaikyti šaldytuve sėklas. Laikiau apie mėnesį laiko, sėjau į kurmiarausių žemę, dėžutėse su dangteliu, laikau uždengtas ir ant radiatoriaus. Negalima užberti žemėm sėklų, tik ant viršaus paberti ir tiek. Drėkinu žemę, purkšdama ne laistydama.
Atsakyti

niekur nieko nelaikiau,pabėriau,neužpyliau žemėm schmoll.gif uždengiau plevele ir po kelių dienų max 5 išlindo ax.gif
Atsakyti
Zemugiu seklu pasejus nereiktu uzpilti ju zememis smile.gif
Atsakyti
ax.gif jau visos pasisėjot ..aš dar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 08, 21:54)
ax.gif jau visos pasisėjot ..aš dar ne blush2.gif

na labai jau uogyčių norim biggrin.gif
gal labai nepasiankstinom,nes auga tai labai lėtai ax.gif
Atsakyti
Gal kam pasitarnaus mano patirtis sejant zemuogiu ir remontantiniu braskiu seklas .
Mazdaug du menesius seklas laikau saldytuve darzoviu skyriuje . Atejus sejos laikui , i dezutes pridedu iskaitinto durpiu , smelio misinio . Sulyginu zemes pavirsiu . Sudedu seklas . Negalima apibert nei zememis , nei smeliu .Tada apkraunu sniegu . Dienos begyje 3-4 kartus vis uzdedu sniego . Dezutes laikomos idetos i maiseli saldytuve .Temperatura reikalinga nuo 0 iki +5 laipsniu . Seklos laikomos saltai 5 dienas . Tada jau laikomos +22 laipsniu silumos patalpoje .
Taip paseti augaliukai buna grazus ir derlingi . O kadangi braskes is seklu , tai dar ir be ligu auga krumeliai .
Atsakyti
Aciu visoms uz informacija. Atrodo viska taip ir darau, teks labai kantriai laukti, kas labai sunkiai sekas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sakykit kaip geriau pasielgus, ar dabar sėti žemuogytes, ar laukt geros dienos. Dabar pilnatis, bet ar tai labai jau negerai sėjai? Vakar nusipirkau sėklyčių, tai taip norisi pasėti smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir mano žemuogėlės parodė gyvybės ženklus thumbup.gif Negaliu atsidžiaugt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 02 10, 13:29)
Sveikos  4u.gif
Sakykit kaip geriau pasielgus, ar dabar sėti žemuogytes, ar laukt geros dienos. Dabar pilnatis, bet ar tai labai jau negerai sėjai? Vakar nusipirkau sėklyčių, tai taip norisi pasėti  smile.gif


gyvenime neziurejau i jokias tinkamas dienas schmoll.gif Viskas dygsta puikiai.
Va tik braskes is seklu nenori dygt, nors tu ka doh.gif Bet cia jau tikrai ne sejos diena kalta - ta pacia diena setos zemuoges ir pomidorai jau seniai isdyge.
Atsakyti