Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(grange @ 2011 06 23, 13:56)
setos geguzes 3, velai labai, todel dar tokos mazutes, bet gal kuri suteiks vilciu, kad uzaugs i ^padorius krumelius  blush2.gif

Tikrai uzaugs 4u.gif As 6 daidus pasodinau i vazona,jie pas mane auga ant palanges (balkono nera),tai jau toookie dideli,palyginus su tais,kur lauke issodinti.Bet vilciu neprarandu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 06 23, 13:53)
Tikrai uzaugs  4u.gif As 6 daidus pasodinau i vazona,jie pas mane auga ant palanges (balkono nera),tai jau toookie dideli,palyginus su tais,kur lauke issodinti.Bet vilciu neprarandu  tongue.gif

tai gerai, neprarasiu ir as.. kol neisretinau tai sunkiai augo, o dabar per dvi dienas jau pastebejau skirtuma, matyt vietos truko... pasilikau tuos loveliuose, o kelis daigus, kad neismest, pakrumen sukisau, gal ir kas uzaugs, neuzaugs - maza beda... pabandyt verta..
Atsakyti
Sveikos žemuogiautojos 4u.gif
Sudygo mano žemuogės, bet pradėjo leist ūsus ir daugintis, ką daryt? Leist laisvai daugintis, ar tuos ūsus kirpt? Bijau kad tuoj bus džiunglės biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau nuskyniau pirmąsias 5 žemuogėles ploja.gif tikrai netikėjau, kad dar šiemet paragausiu, taip vėlai pasėjus bigsmile.gif
būčiau gal ir anksčiau jau, bet buvau labai apdirbus jas sad.gif pradėjo kirminai ėst lapus, dar kažkokie vabaliukai, paklausiau, kad reikia su soda apipurkšt, ir matyt koncentratas per stiprus buvo, visos nurudavo, lapeliai susiraitė, nudžiuvo doh.gif nukirptos buvo visos iki šaknų, o jau nemaži krūmiukai buvo verysad.gif gaila žiauriai buvo, 3 nudžiuvo visiškai, bet visi kiti jau atsigavo, vėl žydėjo, ir mezgė, o jau tada kiek buvo žalių primegzta...
na dabar auga pamažu vėl.. kitais metais tikiuos derliaus didesnio rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos.auginu zemuoges vazoneliuose pailguose balkone.daug ziedu ir uogu auganciu.sodintos balandzio viduryje.labai daug lapu taip,jog zemuogytes paslepe.apatiniai lapukai geltonuoja,t.y. saules negauna.AR GALIU PAKIRPTI LAPELIUS NA JU KIEKI SIEK TIEK SUMAZINTI? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2011 08 23, 19:01)
sveikos.auginu zemuoges vazoneliuose pailguose balkone.daug ziedu ir uogu auganciu.sodintos balandzio viduryje.labai daug lapu taip,jog zemuogytes paslepe.apatiniai lapukai geltonuoja,t.y. saules negauna.AR GALIU PAKIRPTI LAPELIUS NA JU KIEKI SIEK TIEK SUMAZINTI? g.gif

iš manęs menka patarėja, pati pirmus metus auginu, bet aš apkarpau lapiukus, kurie man nepatinka, ar jau labai priaugę būna.

čia manosios, pagaliau atsigavę normaliai nuo nudeginimo... gaila, neturėjau foto, bet praktiškai buvo po lapelį kitą ant kiekvieno krūmelio, 3 krumiukai numirė iš vis...
vienas dar vazonas lėčiau atauginėja nei kitas, įtariu, kad sodos daugiau buvo gavęs....

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 08 27, 16:13)

čia manosios, pagaliau atsigavę normaliai nuo nudeginimo...

thumbup.gif maniskes dar zydi dauguma ar zalios.laukiu pirmuju,kurias aisku ragausiu ne as,o mano mazoji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2011 08 28, 01:05)
thumbup.gif maniskes dar zydi dauguma ar zalios.laukiu pirmuju,kurias aisku ragausiu ne as,o mano mazoji wub.gif

Aš pati kaip vaikas ir einu kas ryt ieškot ar dar neprinoko blush2.gif 6 ar 7 jau suvalgėm bigsmile.gif gaila, kad tos sauėls nedaug, prinoktų greičiau, lietaus gavo pakankamai....
Atsakyti
Nu dabar sakykit, ką darysit su tais vazonais? g.gif
Taip ir neprisiruošiau išsodinti į žemę, tai mąstau ką daryt dabar su jomis vazonuose g.gif
Atsakyti
Galima patį vazoną į žemę įkasti. Galima į rūsį vėsiai padėti iki pavasario. Lauke su vazonu peršals, neišžiemos. Rinkitės..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2011 10 20, 09:48)
Galima patį vazoną į žemę įkasti. Galima į rūsį vėsiai padėti iki pavasario. Lauke su vazonu peršals, neišžiemos. Rinkitės..


Mano dar uogų yra nesunokusių, tai ir galvoju ką čia daryt su jomis? Gal geriausia būtų įkast į žemę. Ačiū
O jas kažkaip pridengt žiemai?
Atsakyti
Jaunas siūlyčiau pridengti eglių šakomis arba aukštų gėlių nukirptais stiebais.
Kol kas įkaskit ir niekuo nedenkit, lai nokina uogytes. Kai pradės šalt, sniegas krist, tada uždengsit šakomis.
Atsakyti