Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Oas nezinau,kas maniskem zemuogem darosi verysad.gif Pasodintos i lauka pries 3 savaites,bet nei krust.Setos kovo menesi.Palikau 6 kerelius namie,isodinus i vazona-tai tos super auga,jau nemazos tokios .Bet zydet tai dar neskuba. unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės , o kaip tas žemuoges atnaujinti? Ar galima tą seną krūmelį dalinti į kelias dalis ir pasoodinti, nes manosios be ūsų ir kažko šiemet sumažėjo tie krūmeliai, o gal pašalė, bet įtariu, kad reik atnaujinti. Ačiū už atsakymus iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2011 06 11, 12:46)
Mergaitės , o kaip tas žemuoges atnaujinti? Ar galima tą seną krūmelį dalinti į kelias dalis ir pasoodinti, nes manosios be ūsų ir kažko šiemet sumažėjo tie krūmeliai, o gal pašalė, bet įtariu, kad reik atnaujinti. Ačiū už atsakymus iš anksto.

Paimt gerai prinokusia uoga ir sudaiginti seklytes. Gausis tokie siuliukai - mano visos zemuoges taip atnaujinamos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2011 06 11, 13:46)
Mergaitės , o kaip tas žemuoges atnaujinti? Ar galima tą seną krūmelį dalinti į kelias dalis ir pasoodinti, nes manosios be ūsų ir kažko šiemet sumažėjo tie krūmeliai, o gal pašalė, bet įtariu, kad reik atnaujinti. Ačiū už atsakymus iš anksto.
man turguj perkant daigelius sakė, kad jų amžius trys metai. tai vienintelis padauginimo būdas, kaip ir rašė rsc - bandyt sėt iš uogyčių.
Atsakyti
Imetu nuotrauka,kaip atrodo mano zemuoges.Po dilgelinio duso siek tiek paaugo
bet uogu,jauciu,sulauksiu tik rudeniop doh.gif
user posted image

Atsakyti
O mano senosios zemuogeles visai be lapu liko, tik stiebeliai ir lapu gysleles, ar cia liga, ar laikas atejo, jau kokie 3 metai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 06 14, 09:44)
Imetu nuotrauka,kaip atrodo mano zemuoges.Po dilgelinio duso siek tiek paaugo
bet uogu,jauciu,sulauksiu tik rudeniop  doh.gif


Sutvirtes krumeliai ir bus uogyciu rolleyes.gif Po menesiuko jau turetumet ragaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 28, 21:35)
As pernai misko zemuoges sodinau....o priroviau ju tik birzelio men.-ir prigijo smile.gif Tik vat del derliaus tai nezinau kaip bus ax.gif

o kaip dabar jos auga? ar dera? jau gal uogyčių turit? bigsmile.gif
prirovėm savaitgalį miške su uogom, žiedais jau žemuogyčių krūmelių; pasodinau, palaisčiau, apmulčiavau, žiūrėsiu kas bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2011 06 14, 21:13)
Sutvirtes krumeliai ir bus uogyciu rolleyes.gif Po menesiuko jau turetumet ragaut rolleyes.gif

bigsmile.gif taip manot?Oi,laukiam laukiam biggrin.gif
Atsakyti
Smala, dailios zemuogeles 4u.gif
Mano visai mazulytes-jau apie uogytes nesvajoju, tik, kad isgyventu ir augtu bigsmile.gif

QUOTE(Daivad @ 2011 06 14, 20:21)
o kaip dabar jos auga? ar dera? jau gal uogyčių turit?  bigsmile.gif
prirovėm savaitgalį miške su uogom, žiedais jau žemuogyčių krūmelių; pasodinau, palaisčiau, apmulčiavau, žiūrėsiu kas bus  blush2.gif

Auga gerai, yra kelios uogos ir labai kvapnios bigsmile.gif Beje, as ju nedaug pasodinau-gal kokiu 10 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 15 birželio 2011 - 13:55
na mano praeitametinės balkoninės jau uogyčių prisirpino nemažai, bus vaikams pasmaguriaut. bet uogos žinoma mažesnės už tokias pačias, bet augančias sode, laisvoj žemėj.
o šiemetinė viena jau ėmė žydėt, nors krūmelis mažuliukas dar.
Atsakyti
user posted image

uzvakar mano zemuogytes atrode taip (soris, pamirsau vien ju foto padaryt, tai cia dar kiti isimaise blush2.gif )
setos geguzes 3, velai labai, todel dar tokos mazutes, bet gal kuri suteiks vilciu, kad uzaugs i ^padorius krumelius blush2.gif
Atsakyti