Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

na va pasisėjau, tik kažkoks netikrumas atsirado ar kas gausis iš tų mano norų gerų.
reiks seniuose pasiieškot tų vazonų kišeninių, nes man tai šie namie aktualiau

Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 03 24, 12:17)
šiaip žemuogės dauginamos iš ūsų, taigi kitokių ir nenusipirks, tik sėjamų  biggrin.gif
čia aš per vakar vakarą šiek tiek jau apie jas prisiskaičiau
O man labiau tai tos kur be ūsų geresnes,nes ravėti lengviau lotuliukas.gif




QUOTE(Regila @ 2006 03 24, 14:25)

Jei dar bus kuri vieta neaiski-pabandysiu paaiskint naujai.Tu plastikiniu maisu kai kas yra rade pirkt.Jie tvirti,pastatei kaip kojine ir ji stovi,nereikia jokiu atramu.

ir aš juos mačiau,sėklų parduotuvėja,tai nebrangus o kiek nepamenu.O su našlaitėmis tai manau atrodytų super. thumbup.gif
Atsakyti
Na su tom kišenėm tai va thumbup.gif idėja. Aš jau net matau kaip ir kur komponuosiu kaimuke. Tik reiks dar nulėkt į parduotuvę tinkamų gėlių sėklų nusipirkti. Tik dar pagalvosiu ar daugiametes reiks sodinti ar vienmetes, kaži kaip čia geriau. g.gif
O tie plastikinia maišai, tai gal tokie balti būna su viduje celofanu? Ar fotkę kas įmeskit čia.
Atsakyti
Tie maisai storesnio celofano(rankoves formos).Pripylei zemiu,pastatei,pazymetas vietas pralupai,isodinai, paliejai ir pamirsai.
Geles vienmetes naudot.O jei daugiametes ar zemuoges,tuomet rudeni israut reiks,nes per ziema ta rankove ilsisi.Gal iseitu antriems metams palikt-nezinau,nebendziau.Savam sode negaliu niekuo eksperimentuot-viska nunesa.Turim net neprinokusius pomidorus skint..Is darzelio patikusias zydincias geles issirauna-o ko negerai i alaus bonkute issimainyt..
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2006 03 24, 23:38)

O tie plastikinia maišai, tai gal tokie balti būna su viduje celofanu? Ar fotkę kas įmeskit čia.

Na aš tai jį žalia mačiau,tai kaip tik iš po lapų ne taip žymu,o viduje dar toks tinklelis įdėtas.Aš tai su našlaitėmis noriu,man jos pačios pačiausios. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 03 25, 07:43)
Tie maisai storesnio celofano(rankoves formos).Pripylei zemiu,pastatei,pazymetas vietas pralupai,isodinai, paliejai ir pamirsai.
Geles vienmetes naudot.O jei daugiametes ar zemuoges,tuomet rudeni israut reiks,nes per ziema ta rankove ilsisi.Gal iseitu antriems metams palikt-nezinau,nebendziau.Savam sode negaliu niekuo eksperimentuot-viska nunesa.Turim net neprinokusius pomidorus skint..Is darzelio patikusias zydincias geles issirauna-o ko negerai i alaus bonkute issimainyt..


Žemuogės tai daugiametė, tai kur jas išrovus dėti iš to maišo per žiemą. Ar tos kur vijoklinės jos vienmetė, nelabai supratau. O maišo reiks tada ieškot specialiai, nes ne tokį aš visai įsivaizdavau.
Atsakyti
Gal but as tokio nemacius,koki issivaizduoji tu.Jie pritaikyti tik vienu metu sodinimui.Gal galima pabandyt su visu maisu atbest i rusi ir pralaikyt,nes tos sakos,kurios liks kaboti-ziemos salciu neatlaikys.Ant zemes budamos jos isisaknyja,o cia nebus kaip.Skaiciau,maciau,kad viskas daroma vasarai.Jai pasibaigus surenkama ir ismetama.Eksperimentuokit.
Atsakyti
Na ir suintrigavot mane su tom žemuogėm. Tik pasakykit, mielosios, ar jos gali augti vazonėlyje įstiklintame balkone (lodžijoje)? Norėčiau ir aš savo vaikučius uogytėmis palepinti.
Atsakyti
pasisejau ir as vakar zemuogiu, tik dabar suabejojau ar is vieno pokelio daug isdysta? gal reikejo pora?
Atsakyti
Nelabai supratau vieno dalyko. Šiandien kaip tik žiūrėjau Žalioj stotelė sėklų, tai buvo kažkokios ŽEMUOGENĖS, svyrančios ir daugiametės, bet jos sakė nevalgomos tik dekoratyvinės. Paskaičius ant pokelio rašo kad uogos beskonės. Tai O kitokių sakė nėra, tik tos kur ūsų neleidžia. Tai ar pas jus ir tokios svyrančios, beskonės.
Atsakyti
Zemuogene-dekoratyvine zemuoge.Ji nera valgoma.Auginama darzeliuose,kaip puosmena..Ju ir uogos tvirtesnes.Siu turiu.Ju ir uogos apvalesnes,zemuogiu pailgesnes.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2006 03 27, 14:49)
Tai O kitokių sakė nėra, tik tos kur ūsų neleidžia. Tai ar pas jus ir tokios svyrančios, beskonės.


Tai ir gerai, kad neleidžia tų ūsų. Daug lengviau jas prižiūrėti. Bet tai turi būti žemuogės, o ne žemuogenės.
Atsakyti