Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(smala @ 2011 05 27, 14:09)
Sveika  4u.gif
Neesu spece ,bet siais metais pasisejau tu beusiu zemuogiu.Jas is tikruju reikia atnaujint kas 3-4 metus.

Va va turbut tas cia ir bus pas mane kad jau atnaujint reikia. Aciu mirksiukas.gif Nu ka reiks ieskot nauju daigiuku arba seti kitamet. smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Siandien jau pirmuju zemuogiu is sodo parsiveziau rolleyes.gif Tiesa, tik puse stiklines... Bet kita savaitgali jau daugiau turetu buti rolleyes.gif
Atsakyti
Prazydo pirmoji mano balkono zemuoge - cia tos pacios jau kelis metus pas mane, tai yra vilties bent vienos uogytes sulaukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2011 06 05, 22:28)
Prazydo pirmoji mano balkono zemuoge - cia tos pacios jau kelis metus pas mane, tai yra vilties bent vienos uogytes sulaukt  biggrin.gif

kaip fainai smile.gif

pas mane dar tik lapeliai lenda, labai per vėlai pasėjau šiemet, dabar galvoju, ar nepadariau klaidos unsure.gif nes nespės suaugt į krūmelius jaučiu iki rudens g.gif
Atsakyti
jau zemuogiu sulauket? bigsmile.gif nu nieko sau...as turbut per velai pasejau blush2.gif laukiu ziedu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 06 05, 23:41)
pas mane dar tik lapeliai lenda, labai per vėlai pasėjau šiemet, dabar galvoju, ar nepadariau klaidos  unsure.gif  nes nespės suaugt į krūmelius jaučiu iki rudens  g.gif


O kada sejai? As pirmakart irgi uzvelavau paset, zydejo tik i vasaros pabaiga, uztat rugseji-spali uogyciu siek tiek turejau, kas irgi visai smagu ne sezono metu tongue.gif

QUOTE(Margareta @ 2011 06 06, 10:19)
jau zemuogiu sulauket?  bigsmile.gif  nu nieko sau...as turbut per velai pasejau  blush2.gif laukiu ziedu... unsure.gif


Na ne, dar tik pirmojo ziedelio, laukiu daugiau biggrin.gif Bet tikiuos, kad bent is to ziedelio isaugs zemuogele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2011 06 06, 10:19)
O kada sejai? As pirmakart irgi uzvelavau paset, zydejo tik i vasaros pabaiga, uztat rugseji-spali uogyciu siek tiek turejau, kas irgi visai smagu ne sezono metu  tongue.gif


gegužės 3 tik unsure.gif nes nesugalvojau anksčiau, o labai norėjau doh.gif išdygo berots po 3 sav.. dabar tik mažuliukai du lapiukai..
Atsakyti
pas mane praeitametės užmezgusios, o šiemetinės dar nežydi. tik va vazono didelio žemuogėms nerandu, buvo gražūs schetelige, bet išpirko, o žaliam centre 250 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 06 06, 09:19)
jau zemuogiu sulauket?  bigsmile.gif  nu nieko sau...as turbut per velai pasejau  blush2.gif laukiu ziedu... unsure.gif

mano pernykstes - kurios neissalo, tos jau su uogytem rolleyes.gif
Atsakyti
Mes šiandien paragavom pirmų uogyčių essen.gif nuo pernykščių krūmelių ax.gif
Atsakyti
As pries 3 savaites pirkau pora daigeliu- vakar pirma uogyte pasidalino vaikai pusiau lotuliukas.gif Rytoj jau turbut bus daugiau prinokusiu smile.gif
Atsakyti