Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Net liniuotę pasiėmusi pasimatavau koks čia atstumas gaunasi. lotuliukas.gif Nu daug tas 15x30 mano toms milimetrinėms žemuogėlėms... Man čia visa pieva užsisodins tokiais atstumais... g.gif Gal jas pradžioje susodint mažesniais tarpais, kol paaugs, o paskui praretint... g.gif Gal dar ne visos prigis... g.gif Nu neįsivaizduoju tokių mažulyčių tokiais atstumais susodintų... Nerasiu aš jų... g.gif
Atsakyti
Pernai "isblusinejom" su sunum tas miniatiurines zemuoges. Gal ir mazesniais atstumais - kas kokius 15 cm kvadratais. Tai jos greitai pagavo augti, sutankejo, uogas visa vasara vede ir dabar jau baisinis miskas - ziuriu i jas ir mastau, kad reiketu praskirstyti...
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 04 28, 12:01)
Man čia visa pieva užsisodins tokiais atstumais...  g.gif


Pas mane ju labai daug, o ploteli nelabai dideli skirti joms zadu doh.gif Ot prisisisejau-maniau dar dalis neisdygs doh.gif Na, kaip nors, svarbu uogu butu bigsmile.gif
Atsakyti
Aš panašiais atstumais ir įsivaizdavau. Susodinsiu šachmatiškai, kad daugiau vietos joms būtų. Tik kaži ar patiks joms priemolis? g.gif Bet ten tokia gera vieta. Saulės daug, niekam neklius. Na, bus kaip bus
Atsakyti
na zinokit krumai tikrai nemazi uzauga, panasei kaip braskiu, kai kurie net didesni buna ax.gif
Atsakyti
sveikos,
aš čia su tokiu klausimu:
gal kas bandėt miško žemuoges auginti? ar labai joms daug priežiūros reik, kad prigytų? ar ne per vėlu dar būtų šitą savaitgalį mišką "nusiaubti"?
gal aš senamadiška, bet man miško uogytės skanesnės nei tos pirktinės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2011 04 28, 14:17)
sveikos,
aš čia su tokiu klausimu:
gal kas bandėt miško žemuoges auginti? ar labai joms daug priežiūros reik, kad prigytų? ar ne per vėlu dar būtų šitą savaitgalį mišką "nusiaubti"?
gal aš senamadiška, bet man miško uogytės skanesnės nei tos pirktinės  blush2.gif


As pernai misko zemuoges sodinau....o priroviau ju tik birzelio men.-ir prigijo smile.gif Tik vat del derliaus tai nezinau kaip bus ax.gif
Atsakyti
Gal kas šioje temoje atsakys blush2.gif
Sveiki,
gal atsakytumėt į klausimą: ar gali braškės ir žemuogės augti šalia? g.gif
T.y. ar nenukentės derlius, ar nesikryžmina jos tarpusavyje ir nesumažėja uogos. Pas mane tokia situacija, kad dabar daigai auga šalia, o perkelti į kitą vietą kol kas nėra galimybės.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 16, 22:59)

gal atsakytumėt į klausimą: ar gali braškės ir žemuogės augti šalia?  g.gif


Pas mus auga. Ir derlium nesiskundziam bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos zemuogeles! 4u.gif
Turiu ir as siu gerybiu pasisodinus (mama is LT kelis daigelius atsiunte pries tris metus) bet jos siemet man kazkokios pavarge atrodo o ir uogytes veda ne tokias didelias ir skanias kaip anksciau tai dabar galvoju g.gif ar jom kokiu trasu truksta ar kad as ju nepraretinau praeita rudeni ar siaip jau laikas atnaujint kaip kad kaikurias braskes kas tris metus, daigelai atgyveno ir pavargo gal jau bet jos jokiu usu neleidzia tai negi viskas jau teks raut ir kitas sodint unsure.gif Taip noretus kaip nors jas atgaivint palepint bet kad nelabai suprantu kaip. g.gif nesuprantu ko jom truksta nes pernai tai puikiai augo verysad.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Neesu spece ,bet siais metais pasisejau tu beusiu zemuogiu.Jas is tikruju reikia atnaujint kas 3-4 metus.
Atsakyti
Sveikos zemuogiu augintojos 4u.gif

Esu pasisejusi remontaniniu zemuogyciu, labai ilgai auga jos mirksiukas.gif Bet jau neuzilgo ruosiuosi jas perkelti i lysvele.
Iskilo klausimas-gal jas taip kaip ir braskes galima sodinti juodoje pleveleje??ar kas bandete taip auginti??
Sode labai daug grambuolio lervu, siemet daug mano braskiu krumeliu numarino, tad naujas braskes sodinsiu tik pleveleje. Mastau gal ir zemuoges galima taip auginti bei apsaugoti??



Atsakyti