Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(zujka @ 2011 04 18, 23:29)
Aš neįsivaizduoju kaip tokias mažiukes į dirvą persodint. Nebent su pincetu smile.gif

Sveiki, mano žemuogės irgi dar mažytės, bet jau numačiau joms vietą - greitu laiku kelsiu į laukelį. Aš tai tokius mažyčius daigelius kaip žemuogių, petunijų daigelius persodinėju naudodama arbatinį šaukštelį. Juo pakabinu daigelį su nedidele žemių krūvele ir perkeliu į prieš tai padarytą duobutę. Man tai šitaip patogiausia ir gana greitai einasi 4u.gif
Atsakyti
kaip jums sekasi žemuogėles perkelti į dirvą. jau laikas, bet maniškės vos su 2-3 lapeliais, tai neįsivaizduoju kaip aš jas rasiu, kai į dirvą pasodinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 04 27, 20:30)
kaip jums sekasi žemuogėles perkelti į dirvą. jau laikas, bet maniškės vos su 2-3 lapeliais, tai neįsivaizduoju kaip aš jas rasiu, kai į dirvą pasodinsiu  lotuliukas.gif

nebijok, persodintos labai greitai ims augti.

persodinau ir savo praeitametes,jos vazoniuke augo. tai vazoniuke vien vien vien šaknys, nu tokio vaizdo nesitikėjau, neįmanoma buvo net nutrupint kažkiek žemių. tai sodinau į didesnius vazonus. ir ką, per savaitę kai paiuto augt, naujus lapus leist...
Atsakyti
Mano žemuogėlės irgi su 2-3 tikraisiais lapeliais. Bet jau toookios mažulytės lyginant su kitais daigeliais. Vis mąstau kur jas tokias sodint, kad jos niekam neužkliūtų g.gif Arba pasodinus tvorą reikės aplink aptverti rolleyes.gif
Atsakyti
Jei pasodinsiu į velėną, tik pradraskius. Tai po savaitės tikrai jų nerasiu. Bet kultivuoti dirvos nenoriu, nes planuoju sodyboj vadovautis gamtinės daržininkystės principais, Tai kojia išeitis?
Čia garsiai mąstau, bet gal kam kils kokių idėjų.
Atsakyti
Pas mane irgi zemuoges su 3 lapeliais-o jau tokios miniatiurines doh.gif As tai dar kazkaip susodinsiu, bet sakau jei palis-tai uzplaks jas negyvai doh.gif
O sodinat po viena ar po kelias?
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2011 04 28, 08:45)
Jei pasodinsiu į velėną, tik pradraskius. Tai po savaitės tikrai jų nerasiu. Bet kultivuoti dirvos nenoriu, nes planuoju sodyboj vadovautis gamtinės daržininkystės principais, Tai kojia išeitis?
Čia garsiai mąstau, bet gal kam kils kokių idėjų.


Aš irgi tokių minčių turiu, kad pievoj nerasiu aš jų mažulyčių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 28 balandžio 2011 - 08:04
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 28, 08:54)
Pas mane irgi zemuoges su 3 lapeliais-o jau tokios miniatiurines doh.gif  As tai dar kazkaip susodinsiu, bet sakau jei palis-tai uzplaks jas negyvai doh.gif 
O sodinat po viena ar po kelias?

Ir as mastau apie ta pati ,kaipjos pernes lietu g.gif namie,jei praeinu su purkstuvu ir patenka ant daigeliu-nulinksta.Kai kurie ir nenori atsitiesti blink.gif ,tada su nagu pastatau i vieta,okaip bus lauke...?
O sodinti reiketu po viena biggrin.gif ,gad neuzgostu daigeliai vienas kito.Vat darbelio nusimato tongue.gif
As numaciusi zemuogem vieta,bet dirvos dar neparuosiau,tai si savaitgali,jei paruosiu,po kokiu poros savaiciu persodinesiu rolleyes.gif O kaip jus ruosiat vieta zemuogem?Pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Po viena doh.gif As tiek ploto negaliu joms skirti... Kokiu atstumu tuomet jas sodinti? g.gif

Ketinau irgi po keliu savaiciu sodinti. Nieko ypatingo nedarysiu-vyras sukas, sugrebliosim ir sodinsiu. Gal palaistysiu kokiu Seasol pasodinus jau.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 04 28, 13:01)
Kokiu atstumu tuomet jas sodinti? g.gif


tai, kad tarpai nemaži - 15 x 30 turėtų būti bigsmile.gif
Atsakyti
O kam joms tokie tarpai? g.gif Tai kad jos net ir užaugę tiek vietos neužima blush2.gif
Gal aš klystu, bet man rodos, net braškėms tokių tarpų nedaro. O jos juk kur kas didesnės...
Atsakyti
braškių atstumai didesni. radau, kad juostiniu būdu sodinant atstumai 60 x 20 biggrin.gif
visi augaliukai mėgsta šviesą, todėl ir nurodomi tokie tarpai, bet čia gi tik rekomendacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra.ryte: 28 balandžio 2011 - 11:48