Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

mano tokios mazytes, kad as lauksiu kol paaugs, nors sejau vasario pradzioj, bet ugio jos tai kaip kruopos, net nzn ar bus kas is ju,ir ispikuotos ir nepikuotos tokios pat 1- 2 cm ugio
O kokio ugio jusu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 04 15, 11:18)
mano tokios mazytes, kad as lauksiu kol paaugs, nors sejau vasario pradzioj, bet  ugio jos tai kaip kruopos, net nzn ar bus kas is ju,ir ispikuotos ir nepikuotos tokios pat 1- 2 cm ugio
O kokio ugio jusu g.gif

mano irgi mažytės, nežinau kas iš jų bus. 2 lapelius tikrus turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 15 balandžio 2011 - 11:40
QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 15, 12:38)
mano irgi mažytės, nežinau kas iš jų bus. 2 lapelius tikrus turi.

Mano pirmos setos- tokios pat mazos 4u.gif Manau,kad pasodinus i lysve - tikrai paaugs .Bet sodinsiu siek tiek veliau,bijau,kad nesusaltu.Antrosios setos taidar net neturi tikruju lapeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 15, 12:38)
mano irgi mažytės, nežinau kas iš jų bus. 2 lapelius tikrus turi.

Tai mano tada dideles g.gif , nes po 4 lapelius turi
na labai jos pamazu auga, neveltui rase, kad vasario men reikia set
Atsakyti
ir mano visai nedidukės, bet apie iškraustymą į daržą jau mąstau, nes namuose neturiu sąlygų jas "poniškai" išsodinti. manosios žemuogės yra "regina" ant pakuotės rašo, kad reikalingas atstumas tarp daigų 40 x 20 cm. manau, kad jas tinkamai išsodinus ir paaugtų, aišku, jei oro sąlygos leistų. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi jau norėčiau į lauką sodinti... Nežinau, ar galima ax.gif
Mano pernai sodintos žemuoges lauke, šiuo metu leidžia naujus lapelius. Jas irgi persodinsiu į kitą vietą. O ką daryt su naujais daigelias? Turi po 4-5 tikruosius lapelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamadonata: 15 balandžio 2011 - 15:48
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 15, 17:46)
Aš irgi jau norėčiau į lauką sodinti... Nežinau, ar galima  ax.gif
Mano pernai sodintos žemuoges lauke, šiuo metu leidžia naujus lapelius. Jas irgi persodinsiu į kitą vietą. O ką daryt su naujais daigelias? Turi po 4-5 tikruosius lapelius.

tai jau didelės žemuogės.
paieškojau ir radau, kad žemuoges pavasarį reikia pasodinti iki gegužės vidurio. tad kai tik dirva pakankamai išdžius, reiks pasiraitoti rankoves rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas parduodat žemuogių daigus?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 04 15, 18:53)
tai jau didelės žemuogės.
paieškojau ir radau, kad žemuoges pavasarį reikia pasodinti iki gegužės vidurio. tad kai tik dirva pakankamai išdžius, reiks pasiraitoti rankoves  rolleyes.gif

Pas mane dirva jau išdžiūvus, reikės kibti į darbą ax.gif
Atsakyti
Aš neįsivaizduoju kaip tokias mažiukes į dirvą persodint. Nebent su pincetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 18, 15:29)
Pas  mane dirva jau išdžiūvus, reikės kibti į darbą  ax.gif

Ar dengsit agro plevele?Dar minusa zada g.gif
Ir kaip sodinsit- kiekviena daigeli atskirai,ar po kelis daigelius i viena vieta:rolleyes:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 19 balandžio 2011 - 13:24
Sodinsiu ketvirtadieni, pas mus naktimis jau žada plius 5.
http://www.meteo.lt/oru_prognoze.php

Sodinsiu po vieną daigą į vieną vietą, tarpais 20X30 cm. (čia taip rašo ant žemuogių pakelio atstumus)
Atsakyti