Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Jus man atleiskit, nes esu zalia zalia visame sitame reikale. Per visa gyvenima ko kas tik viena gele persodinus doh.gif

*Klausimas del to daiginimo. Seklas isberti i zeme ant virsau, galima apibarstyti zememis, taip? O paliet zeme pries pilant seklas ar jau po?

*Kur laikyti kol sudygs? Skaiciau kad uzdenget plevele ir laikot ant radiatoriaus? O jeigu prie jau negerai? Arba tiesiog ant palanges?

*I kur geriausia daiginti? As galvojau nusipirkt iskart lovelius, nes nelabai turiu indeliu, bet po to galvoju kad jei reikes persodint geriau i lovelius. o i ka dabar?

*Ar butinai turi buti skylutes vandeniui nubegt? Galvojau nusipjaut tiesiog buteli, bet svarstau ar daryt skylutes g.gif

Labai dekui iskarto uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Aš tokia pat žalia, tai naudojau "bandymų ir klaidų" metodą sėjant. Bet nieko, išdygo. Sėjau į vazoniuką, po to išpikuosiu. Žemę paliejau po to, atrodo. Nereik užkast. Aš užkasiau, bet tos, kurios labai norėjo gyvent, vis tiek išdygo.
Laikiau prie radijatoriaus, uždengus plėvele.
Manau, kad skylučių dugne reikia, kad nepūtų šaknelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@r@: 31 kovo 2011 - 10:12
QUOTE(madmuazele @ 2011 03 26, 16:56)

pagal viena sejos kalendoriu tai labai gera diena zemuogems seti mirksiukas.gif .Bet,zinokit,neatsilaikiau pagundai ir jau kovo 27 vakare pasejau doh.gif Pirmas zemuoges sejom 0,5cm gyli.Ant Riugen pakuotes parasyta,kad jei seji ne lauke-i 2-3cm gyli reikia berti seklytes blink.gif Tai as pabijojau,kad palaidosiu jas visai,uzberiau tik apie 1cm zemiu.Kol kas-nieko ,tyla.Stovi ant radiatoriaus ir masto,kada joms dygti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 31 kovo 2011 - 10:56
Jungiuosi prie jūsų. Šiandien pasėjau vazonėlin Žemuogėlių. Tikiuosi išdygs ir bent jau sužydės ir taip papuoš mano palangę, o vėliau ir terasą blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mano sėtos žemuogėlės jau po tikrą lapelį išleido biggrin.gif

Aš jas sėjau paprastai, į dėžutes nuo margarino. Skylučių apačioje būtinai reikia. Dygsta jos ilgokai, išdygsta ploni siūleliai, po to stiprėja, leidžia lapelius. Po to jas reikia pikiuoti, o po to , kad ir nedidelės - į žemę sodinti, paliekant didesnius tarpelius, nes kai pajunta žemę "po kojom" , tai kai pradeda augti blink.gif lieka tik uogų laukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 06 balandžio 2011 - 19:02
aš sėjau anksti, vasario mėn. tai jau po penkis lapelius tikrus turi. reikia išpikiuot, ieškau vazoniuko gražaus su balkonėliais...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 06, 20:01)
aš sėjau anksti, vasario mėn. tai jau po penkis lapelius tikrus turi. reikia išpikiuot, ieškau vazoniuko gražaus su balkonėliais...




Aš pernai sode sodinau puse į daigų į žemę, o puse į tokį vazoną didelį su laiptukais, tai tas vazonas man labai nepasitesino, kažko mano uogom ten nepatiko, gal norėjo trašų, bet kadangi jų negavo, tai labai skurdo, na, o tos , kur žemėje buvo , tai džiugino uogom iki vėlyvo rudens thumbup.gif
Atsakyti
Mano du indeliai, kuriuose auga zemuogeles žemės pavirsius zalias, atrodo, kad samanoja. Pas kitus augalus taip nera. Bet pačios žemuogėlės gražios.
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 04 07, 12:40)
Mano du indeliai, kuriuose auga zemuogeles žemės pavirsius zalias, atrodo, kad samanoja. Pas kitus augalus taip nera. Bet pačios žemuogėlės gražios.

Pabandykit papurenti zeme,kazkiek padetu,manau.
ManoRiugen zemuoges,kur sejau giliai,dygsta geriau,nei Regina.Geresnis ir daugumas,ir daigeliai grazesni ir stipresni.Jau baigia pasivyti pirmasias setas bigsmile.gif
Atsakyti
Sakykit, o kur galima įsigyti žemuogių daigų? pvz Kaune. Gal žinot ką patikimo kas pardavinėja? Nes kokiuose turguose tai bijau. Ir kada juos reikėtų sodinti jau? Esu visiškai žalia „daržininkė“.
Dėkui už atsakymus
Atsakyti
Maciau keliu rusiu zemuogiu Zapyskio medelyne.
Atsakyti
kada į dirvą žemuogėles sodinsime? ar baisios joms šalnos pavasarinės? smile.gif
Atsakyti