Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Na, ir man ju prisireike... nusipirkau seklu-bandysiu uzsiauginti bigsmile.gif
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyti ,kad pigiau daigus nusipirkti. Esu pirkusi sėklas,tai jas šaldytuve mėn laikiau ,paskui pasėjus mano mažiai nuravėjo.vien žo už daigus mokėjau po 50cnt. Iki pat rugsėjo buvo uogu.Bet miško žemuogiu jos neatstojo.Vaikai pakande spjaudavo lauk,nu tikrai be skonio.Šiemet žiuriu didžiausi kupstai,bet mano manymu geriau jau braškes.
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 03 19, 15:02)
Iš savo patirties galiu pasakyti ,kad pigiau daigus nusipirkti. Esu pirkusi sėklas,tai jas šaldytuve mėn laikiau ,paskui pasėjus mano mažiai nuravėjo.vien žo už daigus mokėjau po 50cnt. Iki pat rugsėjo buvo uogu.Bet miško žemuogiu jos neatstojo.Vaikai pakande spjaudavo lauk,nu tikrai be skonio.Šiemet žiuriu didžiausi kupstai,bet mano manymu geriau jau braškes.

Gal ir pigiau, ir paprasciau, bet va vienais metais pirkau, tai super buvo ir uogu ir krumai dailus, o kitais metais, norejau papildyt, ir snipstas, menki krumeliai, ir uogytes menkos, o dievagojosi pardaveja, kad gera veisle.
O man patinka zemogeles del nesibaigiancio derliaus, o braskes aisku skanu, bet taip trumpai.

pagarba tokia seimyna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 19 kovo 2011 - 20:09
Pas mus prie darzo nemaza miskiniu zemuogiu uzsisejusiu yra, vaikui nuvaziavus pakanka pavalgyti... o siandien pirkau remontantines zemuoges-gales megautis visa vasara smile.gif
Atsakyti
O maniškės ir tos palaidotosios išsikasė biggrin.gif gal tik 5 kokios, bet vis tiek.
Atsakyti
Mano pries savaite setos zemuogeles jau isdygo bigsmile.gif
Vyras dar pakeli kitokiu nupirko (REGINA uzrasyta), tai bandysiu siandien dar ir jas paseti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 03 19, 15:02)
Iš savo patirties galiu pasakyti ,kad pigiau daigus nusipirkti. Esu pirkusi sėklas,tai jas šaldytuve mėn laikiau ,paskui pasėjus mano mažiai nuravėjo.vien žo už daigus mokėjau po 50cnt. Iki pat rugsėjo buvo uogu.Bet miško žemuogiu jos neatstojo.Vaikai pakande spjaudavo lauk,nu tikrai be skonio.Šiemet žiuriu didžiausi kupstai,bet mano manymu geriau jau braškes.

puikiausiai vaikas mano valgė, ir pati ragavau - saldžios gardžios.
matyt nuo veislės priklauso
Atsakyti
Maniškės irgi jau kalasi clap.gif
Atsakyti
Dabar bijau, kad nenumarinciau unsure.gif
Atsakyti
O mano setos kovo 6d leidzia po pirma tikraji lapeli bigsmile.gif Vienu metu galvojau,kad joms jau viskas.Nedalaistytos buvo.Dabar turiu dar Riugen seklu,sesiu tik balandzio 14.
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 03 26, 15:41)
O mano setos kovo 6d leidzia po pirma tikraji lapeli  bigsmile.gif Vienu metu galvojau,kad joms jau viskas.Nedalaistytos buvo.Dabar turiu dar Riugen seklu,sesiu tik balandzio 14.


O kodel?
Atsakyti
As dalele sian ispikavau vistik, galima bus pastebet augimo skirtumus, pikuotu ir ne.
Atsakyti