Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

4u.gif sakykite ar ne pervelu dabar dar pasėti žemuogių ? ar galima bus pavasari persodinti į lysvė?
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 23, 08:47)
4u.gif sakykite ar ne pervelu dabar dar pasėti žemuogių ? ar galima bus pavasari persodinti į lysvė?


manau, kad dar pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 23, 09:47)
4u.gif sakykite ar ne pervelu dabar dar pasėti žemuogių ? ar galima bus pavasari persodinti į lysvė?


As irgi manau, kad dar tikrai ne velu.
Pas mane pacia pries kokias penkias dienas pasetos. Tai jau maciau ziojasi seklytes, jau tuoj turetu pradet po biski dygti wub.gif
Atsakyti
4u.gif nupirkau šiand per žiopluma antra pakeliu tokiu pat žemuogių kuriu jau esu pasėjus,gal kas norite keistis g.gif turiu dar pomidoru įvairiu
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 23, 13:25)
As irgi manau, kad dar tikrai ne velu.
Pas mane pacia pries kokias penkias dienas pasetos. Tai jau maciau ziojasi seklytes, jau tuoj turetu pradet po biski dygti  wub.gif

Mano setos vasario 21 dar be gyvybes zenklu g.gif Skaiciau,kad kazkam praeitais metais tik po gero menesio isdygo.
Atsakyti
Zwmuogeles setos vasario pirmom dienom, sudygo po savaites, paskui labai ilgai stovejo vietoj, dabar jau lyg pirmus lapelius pradeda garbanoti, wub.gif dezele ten kur maziukai daigiukai, nes kiti pipiriukai
user posted image
Atsakyti
Mano lygiai po savaites pasirode, kol kas tik du daigeliai biggrin.gif
Atsakyti
clap.gif mano zemuogeliu daigeliai pasirode,po tiek laiko.Jau buvau palaidojus,galvojau is naujo seti doh.gif Uzteko ant radiatoriaus palaikyti dvi dieneles biggrin.gif
Atsakyti
isdygo mano zemuogeles, ispikiavau jas, bet po pikiavimo jau beveik savaitele praejo, o jos ne krust. kaip jusiskes pakelia pikiavima? koks dirvozemis zemuogems patinka, gal daigams skirtas joms netinka?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 03 16, 08:38)
isdygo mano zemuogeles, ispikiavau jas, bet po pikiavimo jau beveik savaitele praejo, o jos ne krust. kaip jusiskes pakelia pikiavima? koks dirvozemis zemuogems patinka, gal daigams skirtas joms netinka?

KAi pirkau , man patare toki minksta , puru, as dar nepikavau, bet gal norma, jos ir taip labai letai auga, svarbu nenukeipo. O kaip pikavot, sodo spalvose skaiciau, kad su pincetu, jos tokios gleznutes, kad bijau ir prisiliest?
Atsakyti
o kam jas pikiuoti? Aš įsivaizdavau, kad jau tiesiai į kiemą sodinti paskui g.gif
pasimečiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 03 16, 10:31)
o kam jas pikiuoti? Aš įsivaizdavau, kad jau tiesiai į kiemą sodinti paskui  g.gif
pasimečiau... g.gif

jei pavyko retai paset, tai gal ir galima, mano tai gal per tankiai, ten auksciau foto g.gif
Atsakyti