Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

As uzpernai sejau tiesiai i dirva tai neteko tais paciais metaisragautoi, o be to ir isdygo tik viena....Pernai jau nuo jos valge vaikai nemazai tik reiks persodinti i sauletesne vieta, tai gal derlius geresnis bus, o pernai jau sejau i indelius tai jau ir vasaros pabaigoj valgem, nors ir dygo prastai ir seip nelabai sekesi issaugoti iki sodinimo i lauka....
Siemet tai jauciu nesiterliosiu, o turgui nusipirksiu kokiu daigu ir bus gerai....
Atsakyti
Na stai sudygo mano zemuogeles, bet keistai krenta daigelaia, gal per silta, gal per salta, gal per sausa, gal per dregna lotuliukas.gif
Pasiziurejus atrodo sausa zeme, bet vienoj vietoj lyg ir pelesiukas, tai nudengiau visai pleveles, bet kodel krenta daigeliai g.gif
Jauciu nelabai kas man cia gausis.............
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 19, 12:47)
Na stai sudygo mano zemuogeles, bet keistai krenta daigelaia, gal per silta, gal per salta, gal per sausa, gal  per dregna lotuliukas.gif
Pasiziurejus atrodo sausa zeme, bet vienoj vietoj lyg ir pelesiukas, tai nudengiau visai pleveles, bet kodel krenta daigeliai g.gif
Jauciu nelabai kas man cia gausis.............


Ligą bus pasigavę, manau. Diegavirtę kokią. Ką tik sudygusiems daigams, jei vėsu ir drėgna, ar yra dažnai susėti, tai neretai nutinka. Previcuras gal dar galėtų padėti, jei turite.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2011 02 19, 18:32)
Ligą bus pasigavę, manau. Diegavirtę kokią. Ką tik sudygusiems daigams, jei vėsu ir drėgna, ar yra dažnai susėti, tai neretai nutinka. Previcuras gal dar galėtų padėti, jei turite.

Bet lyg ne visi krenta, vienam kempe ziuriu tik nuvirto ,o kiti lyg laikosi, na pasiziuresiu kaip ryt, jei kris, tai reiks pirkt
Atsakyti
as siandien uzsisakiau zemuogiu seklas "regina", nes labai graziai aprasytos. nekantriai dabar lauksiu. gal kas jau ragavote tokiu?
kas kiek metu reikia atnaujinti beuses zemuoges?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra.ryte: 20 vasario 2011 - 14:36
SVeikutės 4u.gif

Pasiskaičiau Jūsų tėmelę prieš mėnesiuka ir nusipirkusi pasisėjau žemuogių, ir štai sulaukiau pirmųjų daigelių thumbup.gif Tikiuosi pavyks išsaugoti wub.gif
Atsakyti
Sveikute, mano zemuoges irgi jau pasetos. Dabar bandau kalbinti kad dygtu. Nu gal nesugalvos maisto kelti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 05, 18:24)
Na ka o siemet niekas nesejat zemuogyciu g.gif O kaip pernai tos , kurios sejot ar skynet derliu? Atsiliepkit , jei dar kas  sakitot mirksiukas.gif

pernai sėjau, labai ilgai dygo pamenu. išpikiavau į vazoniuką po vieną - du - tris daigelius. auginau atviroj terasoj. žemuogyčių pradėjo rastis vėliau, gal liepą, bet iki pat šalčių. žiemoja balkone jos.
šiemet ir naujų sėjausi, ramantantinių. laukiu sudygstant.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 21, 15:10)
pernai sėjau, labai ilgai dygo pamenu. išpikiavau į vazoniuką po vieną - du - tris daigelius. auginau atviroj terasoj. žemuogyčių pradėjo rastis vėliau, gal liepą, bet iki pat šalčių. žiemoja balkone jos.
šiemet ir naujų sėjausi, ramantantinių. laukiu sudygstant.

O remontantines, tai kuo jos ypatingos, apie braskes zinau, o zemuoges g.gif
Mano sudygo gana greitai, ant radijatoriaus, bet nenori augt.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 21, 15:19)
O remontantines, tai kuo jos ypatingos, apie braskes zinau, o zemuoges g.gif
Mano sudygo gana greitai, ant radijatoriaus, bet nenori augt.

neauginau dar, negaliu pasakyt, kuo ypatingos. tiesiog į balkoną vazoniuke augint rekomenduojamos tokios labiau. nors aš paprastas praėjusiais metais auginau
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 20, 15:33)
as siandien uzsisakiau zemuogiu seklas "regina", nes labai graziai aprasytos. nekantriai dabar lauksiu. gal kas jau ragavote tokiu?
kas kiek metu reikia atnaujinti beuses zemuoges?

As tai vakar tokia rusi Akropolio Ermitaze nusipirkau ir tuoj pat pasejau. Ziuresiu kas gausis, taip pat pasejau "Rugen" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marincik @ 2011 02 21, 20:49)
As tai vakar tokia rusi Akropolio Ermitaze nusipirkau ir tuoj pat pasejau. Ziuresiu kas gausis,

drinks_cheers.gif as irgi vakar pasejau Regina zemuoges.Idomu,po kiek laiko isdygs g.gif
Praeitais metais sejom geguzes menesi tiesiai i dirva.Kai soduose ijunge pavasarini vandeni-truko musu vamzdis ir visa lysve nunese vanduo doh.gif Tai tikiuosi,kad nors siais metais pavyksj as uzauginti ax.gif
Atsakyti