Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Semile @ 2010 06 14, 19:06)
nu kokia faina ideja, lb grazai atrodo  wub.gif reiks ir man nukopint blush2.gif  kitąmet ax.gif

Tik nedarykit mano klaidos, ir nesusodinkit tankiai, nes truksta tada joms saules, noksta giliai tarp lapu ir nebuna tokios saldzios doh.gif
mano derlius, kasdien vis paskinu po saujele:
user posted image

didziausios uogos giliai...siaip ar taip uzteks ir pavalgyti ir uzsisaldyti ziemai thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos,
gal žinote, kaip elgtis su vazonėlyje pasodintom žemuogėm? g.gif ar išnešt į šiltą rūsį, ar apšiltint vazonėlį ir pavasarį persodint, ar dabar jau persodint?
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 09 13, 17:06)
sveikos,
gal žinote, kaip elgtis su vazonėlyje pasodintom žemuogėm?  g.gif  ar išnešt į šiltą rūsį, ar apšiltint vazonėlį ir pavasarį persodint, ar dabar jau persodint?

mane ir domina shis klausimas, ir dar jei zhemuogeles per tankiai susodintos kada geriau praretint rudeni ar pavasari, dabar dar jos zhydi, kazhkaip nesinori raut sad.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 09 14, 11:53)
mane ir domina shis klausimas, ir dar jei zhemuogeles per tankiai susodintos kada geriau praretint rudeni ar pavasari, dabar dar jos zhydi, kazhkaip nesinori raut sad.gif

dabar dar galima sodint lauke tiesiai i dirvozemi,kuo puikiausiai prigis smile.gif
Atsakyti
Įdomu, ar kas bandė auginti žemuoges vazonėlyje ant palangės? bigsmile.gif
Maniškės lauke dar žydi, bet uogų tikriausiai jau nesubrandins g.gif Sakau, gal persodinti į vazonėlį ir padėti ant palangės? Ką manot?
Atsakyti
Gal ir kvailai paklausiu, bet kaip paruošt žemuoges žiemai, kad nenšaltų daigeliai g.gif Ar nieko joms nereik daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 12 spalio 2010 - 10:15
jei lauke auga, tai turbūt nieko nereik daryt. O jei balkone vazonuose, tai nieks taip ir nepasidalino patirtim. Aš mėginsiu laikyti paprastai vazonuose balkone, palieti karts nuo karto, o prieš didžiuosius šalčius apdengti
Atsakyti
Auga lauke ax.gif
Atsakyti
Na ka o siemet niekas nesejat zemuogyciu g.gif O kaip pernai tos , kurios sejot ar skynet derliu? Atsiliepkit , jei dar kas sakitot mirksiukas.gif
Atsakyti
Pernai žemuoges sėjau panašiu laiku. Uogas jau ragavome liepos mėnesį iki pat šalnų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 05, 18:54)
Pernai žemuoges sėjau  panašiu laiku. Uogas jau ragavome liepos mėnesį iki pat šalnų  ax.gif

Na va saunu, as jau irgi seklytes turiu , ruosiusiu , tik galvoju, kaip cia protingiau padaryt kad maziau darbo butu, bet tos seklytes torkios smulkios, jauciu be pikavimo neissisuksiu
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2010 10 12, 11:18)
jei lauke auga, tai turbūt nieko nereik daryt. O jei balkone vazonuose, tai nieks taip ir nepasidalino patirtim. Aš mėginsiu laikyti paprastai vazonuose balkone, palieti karts nuo karto, o prieš didžiuosius šalčius apdengti


kaip sekesi?
mano tai praeita ziema nusalo balkone, taciau is seklyciu (nuo keliu uzsimezgusiu uogeliu) vel priaugo, tada jas graziai susodinau kupsteliais ir derliu man dave iki spalio men. Tik kai jau eme naktim vesti (gal rugsejo pab. ar spalio pr.) isinesiau namo, ant palanges. Dabar tik lapai lipe ir nebe tokie veslus kaip vasara balkone. Bet kai tik atsils, zadu vel nest i balkona ir ziuret, kaip siemet eisis ax.gif
Atsakyti