Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Faustyyna @ 2010 05 03, 14:43)
Sveikos zemuogeliu augintojos  mirksiukas.gif

(antrame laiptelyje nuo virsaus braskes, nes zemuogiu nebeuzteko  biggrin.gif )



Sveika, aš bandžiau žemuoges sodinti prie braškių, o senoji kaimynė šaukia iš kito sklypo galo: nu ką darai ,negalima braškių ir žemuogių šalia sodinti, nes susikryžmins. Taip ji man sakė ir kai paprikas šalia susodinau aštrias ir saldžias, bet tada nepaklausiau ir valgėm vietoj saldžių visas karčias lotuliukas.gif . Tai dabar paklausiau ir pergabanau į kitą galą žemuogėles smile.gif
Atsakyti
Juračiuks, aš irgi žemuoges prie braškių sodinsiu ir tikrai nesikryžmina, mano mama visa gyvenima kartu turi ir žemuogės yra žemuogės o braškės braškės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 05 18, 08:18)
Sveika, aš bandžiau žemuoges sodinti prie braškių, o senoji kaimynė šaukia iš kito sklypo galo: nu ką darai ,negalima braškių ir žemuogių šalia sodinti, nes susikryžmins. Taip ji man sakė ir kai paprikas šalia susodinau aštrias ir saldžias, bet tada nepaklausiau ir valgėm vietoj saldžių visas karčias    lotuliukas.gif . Tai dabar paklausiau ir pergabanau į kitą galą žemuogėles  smile.gif

Zinojau ir as kad negalima zemuogiu su braskemis kartu sodinti smile.gif Tiesiog nekreipiau i tai demesio, bet niekas ten man nesikryzmino schmoll.gif Nelabai as tas savo zemuoges apsaugosiu, nes ir kaimynai netoli augina ir braskes ir zemuoges, o ir mano pacios braskes visai salia doh.gif kaip jau bus taip, vistiek uogyciu turesim thumbup.gif
Atsakyti
Mano ir zemuogytes kotais nulude sustojo augti, kol namuose ant palanges dygo viskas tvarkoje buvo, o va kai ispikiavau lauke ir sustojo visos, ir netgi kai kuriu lapeliu kratsai pabale lyg ir padziuve , sakau gal nyksta, gal vandens per daug, taip gaila tokios grazios buvo kol i lauka neisnesiau unsure.gif
Atsakyti
laimucka13, pas mane tas pats doh.gif
Atsakyti
O vadinasi ne man vienai taip nutiko, bet tikekimes su laiku susitvarkys mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
as siemet taip pat pasisejau zemuogiu,geltonuju,bet daigeliai dar tokie mazuciai...gal zinot kur aplink kauna krumeliu nusipirkti jau zydinciu? man kokiu 10 reiketu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal jus zinote kas nutiko mano zemuogems... pradejo suktis lapai, paskui dziuti. Kas galetu joms buti? Gal uzpuole kokie kenkejai? Ant lapu nesimato jokiu vabaliuku...ir kelmai atrodo is pat saknu ruduoja, lyg putu verysad.gif
Atsakyti
Dabar kai kurie lapai atrodo taip:
user posted image

user posted image
Dabar joms antri metai, taip graziai augo, gal dar galima kaip nors jas isgelbeti?
Atsakyti
QUOTE(Faustyyna @ 2010 05 21, 13:37)
Sveikos, gal jus zinote kas nutiko mano zemuogems... pradejo suktis lapai, paskui dziuti. Kas galetu joms buti? Gal uzpuole kokie kenkejai? Ant lapu nesimato jokiu vabaliuku...ir kelmai atrodo is pat saknu ruduoja, lyg putu  verysad.gif

turguje pilna .
Atsakyti
QUOTE(Faustyyna @ 2010 05 21, 14:50)
Dabar kai kurie lapai atrodo taip:
user posted image

user posted image
Dabar joms antri metai, taip graziai augo, gal dar galima kaip nors jas isgelbeti?


Kokios gražios jos pas tave , tik tie keli lapukai, gal kokia trąša nudeginai ? Aš tai ir tik pirmi metai jas sodinau, tai nežinau, kas joms gali būti. Greisi gal tau padėtų, ji daug žino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 05 23, 20:39)
Kokios gražios jos pas tave , tik tie keli lapukai, gal kokia trąša nudeginai ? Aš tai ir tik pirmi metai jas sodinau, tai nežinau, kas joms gali būti. Greisi  gal tau padėtų, ji daug žino  smile.gif

o gal ledukai nukapojo g.gif
Atsakyti