Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(GAPO @ 2010 03 28, 13:36)
Nors kreiptasi ir ne į mane, bet parašau, šakniastiebis trumpas, žemuogių pagrindinėms šaknims reikia 10-15cm gylio perkastos dirvos, tai manau, 20cm gylio vazono ar lovelio turėtų pakakt, jei auginti, o jei sudaiginti, tai pakanka ir seklesnio indo.



Aciu smile.gif
Atsakyti
naujas zemuogytes pasejau, su jomis jau kaip ir viskas aisku, lauksiu daigeliu smile.gif
o va siandien aptvarkiau savo senasias zemuoges, apkarpiau parudavusius nuo pernai lapus, maciau jau lenda ir nauji lapukai, tik tie kupstai jau toooookie nusene ir vos ne sumedeje kazkokie, tai galvoju gal man juos isskirti i kelias dalis ir persodinti g.gif kaip manote prigis? na kad bent siek tiek uogu sia vasara tureti kol duos derliu nauji daigeliai (jei isvis isaugs) biggrin.gif gal kas taip zaidete su senaisiais? 4u.gif
Atsakyti
Mano išdygę daugiukai tokie mažiukai, gležni, kada kaži tie tikri lapeliai pasirodys, nes jau tie stovi kokia savaitė vietoje blink.gif . Ar jos taip lėtai auga? Ar aš čia per dažnai į jas žiūriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 29, 20:55)
naujas zemuogytes pasejau, su jomis jau kaip ir viskas aisku, lauksiu daigeliu smile.gif
o va siandien aptvarkiau savo senasias zemuoges, apkarpiau parudavusius nuo pernai lapus, maciau jau lenda ir nauji lapukai, tik tie kupstai jau toooookie nusene ir vos ne sumedeje kazkokie, tai galvoju gal man juos isskirti i kelias dalis ir persodinti g.gif  kaip manote prigis? na kad bent siek tiek uogu sia vasara tureti kol duos derliu nauji daigeliai (jei isvis isaugs)  biggrin.gif  gal kas taip zaidete su senaisiais?  4u.gif


Gali drasiai isskirstyti tuos krumelius.Maniskes auga 5lit. kibireliuose ir as kasmet pavasari isskirstau . Per vasara uzuaga vel dideli krumeliai ir uogos anksti auga. As juos per ziema ir dabar dar siltnamyj laikau.
Atsakyti
My Webpage
sitaip atrodo mano zemuogytes.
Jos dar kolkas siltnamyje.
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aiste: 21 balandžio 2010 - 11:57
Sveikos žemuogių augintojos, na ar paaugo jūsų iš sėklų sodintos žemuogės. Na ,mano, tai labai jau mažytės -leidžia po 3-4 lapelį dar tik, o įiš aukščio, tai tik kokie 3 cm.Nesuprantu ar taip turi būti ? Nesu auginusi blush2.gif
Atsakyti
aš jas dviejlapukų buvau ispikiavusi tai tik 3 prigijo doh.gif

o kur naujas pasėjau tai tik po du dar išleidę, l. lėtai auga, bet užtat kurios prigis tai jos nei šalčių nei karščių nebijo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2010 04 21, 12:51)
My Webpage
sitaip atrodo mano zemuogytes.
Jos dar kolkas siltnamyje.
My Webpage

nu super mintis, geras smagu kad parasei, griebk baliona...o beje tie svogunai siltnamelyje, ar juos pardavimui augini g.gif is po ziemos cool.gif irgi
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2010 04 21, 12:51)
My Webpage
sitaip atrodo mano zemuogytes.
Jos dar kolkas siltnamyje.
My Webpage



Atsiprašau, o čia kelių metų Jūsų žemuogytės tuose kibirėliuose g.gif
Atsakyti
Sveikos zemuogeliu augintojos mirksiukas.gif

As turbut kaip ir jus negaliu atsispirti nenusipirkus zemuogiu seklu smile.gif Pernai kovo menesi taip sakant "ant bajerio" pasisejau zemuogeliu, paskui issipikavau, o dar veliau isnesiau i lauka ir pasodinau i toki alpinariuma, truputi uzgtelejusios jos pas mane atrode taip:
(antrame laiptelyje nuo virsaus braskes, nes zemuogiu nebeuzteko biggrin.gif )
user posted image

Uogyciu turejau iki pat velyvo rudens 4u.gif
Dabar jos atrodo jau taip: biggrin.gif
user posted image
Tikiuosi siais metais gausesnio derliaus, to paties linkiu ir visoms eksperimentuojancioms kaip ir as thumbup.gif Sekmes visoms auginant ir skaniu uogyciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustyyna: 03 gegužės 2010 - 13:48
kaip isradinga ir grazu smile.gif
reiksir man pabandyyti .
bet mano zemuoges pasetos kovo men , vos 1 cm aukscio ,atrodo ,kad isdygo ir susutojo vietoje sad.gif
Atsakyti
Dekui mirksiukas.gif
Net nezinau kodel sustojo, gal silumos maza, gal kokiu saltu vandenuku paliejot... daug priezasciu gali buti, bet siaip turetu pradeti vel augti, netaip ir lengva jas numarinti biggrin.gif
Atsakyti