Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

as zemoges isdyksta bet kokioje zemeje smile.gif
va o kur buvo pikiuotos numires verysad.gif pasejau naujas ir jas tiesiai tik i lauka jau dbr pikiuosi
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 27, 21:10)
na saldytuve tai as tikrai nelaikysiu, nes ne mano nervams pora menesiu, kad ir menesi islaikyti kai jau seklytes turiu  blush2.gif  biggrin.gif  o smeliuko paieskosiu, manau pavyks rasti (pas dukra smelio dezeje  rolleyes.gif ). O i kokia zeme sejat? turiu nusipirkusi zemes daigeliams, gal tiks? ar pamaisyti dar zemes is darzo?  g.gif  4u.gif

man liko pomidoru zemes ,tai i ja ir susejau sekleles ir kuo puikiausiai sudygo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,
vakar radau, nusipirkau ir pasėjau žemuoges "Regina". Kas labiausiai nustebino, kad tos uogos nupieštos tokios didelės kaip braškės. Ir aprašyme yra parašyta "<...derantis ypač didelėmis raudonomis, saldžiomis ir kvapniomis uogomis. Pirmaisiais vaisiais galima gardžiuotis jau po 3,5 mėnesių. ...>" Gal auginate tokias, kaip jos realiai?
Atsakyti
as vakar pirkau "baron salemacher" nes tik tokias savo kaimukyje radau blush2.gif parasyta ilgai derancios smile.gif
merginos dar norejau paklausti, o sejant zemuoges ju seklytes zeme reikia uzberti ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 28, 12:17)
as vakar pirkau "baron salemacher" nes tik tokias savo kaimukyje radau  blush2.gif  parasyta ilgai derancios  smile.gif 
merginos dar norejau paklausti, o sejant zemuoges ju seklytes zeme reikia uzberti ar ne?  g.gif


ir aš tokias sėjau vasario 04 d. bigsmile.gif , aš užbėriau žemių ant viršaus, tik nedaug, dabar jos turi 2-3 nedidukus tikruosius lapelius, bandysiu pikuoti.
Atsakyti
QUOTE(Linyt @ 2010 03 28, 10:28)
ir aš tokias sėjau  vasario 04 d. bigsmile.gif , aš  užbėriau  žemių ant viršaus, tik nedaug, dabar jos  turi 2-3 nedidukus tikruosius lapelius, bandysiu pikuoti.

per kiek mazdaug laiko sudygo? bigsmile.gif na bandysiu ir as seti siandien (nors svente bet negaliu islaukti iki rytojaus) blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 28, 12:34)
per kiek mazdaug laiko sudygo?  bigsmile.gif  na bandysiu ir as seti siandien (nors svente bet negaliu islaukti iki rytojaus)  blush2.gif


g.gif na, neužsirašiau, kad tiksliai pasakyti, bet maždaug po 5 dienų pasirodė pirmosios, kiek vėliau ir kitos, nevienodai.
Atsakyti
Orinciukas, as neuzberiau zemiu ir men per 10 d. sudygo
Atsakyti
aciu, merginos, uz patarimus. Jau pasejau savo zemuoges, trupuciuka uzpyliau zemes, bet labai nedaug, idejau i maisiuka ir pastaciau siltai, dabar lauksiu pasirodanciu daigeliu b ax.gif smile.gif gal dar rasiu poto kur priglausti ant palanges jas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 28, 11:56)
aciu, merginos, uz patarimus. Jau pasejau savo zemuoges, trupuciuka uzpyliau zemes, bet labai nedaug, idejau i maisiuka ir pastaciau siltai, dabar lauksiu pasirodanciu daigeliu b ax.gif  smile.gif gal dar rasiu poto kur priglausti ant palanges jas  doh.gif  biggrin.gif


as zemiu neberiau ant virsaus,nes ir ant pakelio buvo taip parasyta 4u.gif .o dabar jau didziules,kai gerai pauges pikiuosiu tiesiai i dirvozemi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamos, o kokio gylio vazono ar lovelio reikia zemuogem? Ar dideles ju saknys g.gif
Atsakyti
Nors kreiptasi ir ne į mane, bet parašau, šakniastiebis trumpas, žemuogių pagrindinėms šaknims reikia 10-15cm gylio perkastos dirvos, tai manau, 20cm gylio vazono ar lovelio turėtų pakakt, jei auginti, o jei sudaiginti, tai pakanka ir seklesnio indo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 28 kovo 2010 - 13:38