Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Ale kaip tokia mizernas reik išpikiuot blink.gif , nu nea .Aš lauksiu tikrų lapelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 03 23, 17:22)
Ale kaip tokia mizernas reik išpikiuot  blink.gif , nu nea .Aš lauksiu tikrų lapelių  ax.gif

aš tai po kopstuką paėmiau lotuliukas.gif ir po kupstuką sukišau į didesni indeli dbr atrodo kad man jos neprigis blush2.gif
Atsakyti
Na, matysi kaip bus, bet aš manau reik jas gerokai paaugint iki persodinimo.Man sakiau jau, net kvėpuot baisu prie jų tokios menkos išlindo. Oi reik saulutės ,labai reik mirksiukas.gif
Atsakyti
as lauksiu ,kol gerai pauges,tada pikiuosiu. 4u.gif .nes baisu tokius mazycius judinti,paskui nei vieno nebeliks doh.gif .nes tokie dar neturi tokio tvirtumo.geriau jau tegu kruvom paauga daug didesni,tada jau drasiai gali be baimes pikiuoti.ir dar svarbu,ispikiuotus isnesti i vesesne vietele,kol prigis.
o jei nieko nesigaus,teks pirkti is bobulyciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 03 23, 17:07)
Na, matysi kaip bus, bet aš manau reik jas gerokai paaugint iki persodinimo.Man sakiau jau, net kvėpuot baisu prie jų tokios menkos išlindo. Oi reik saulutės ,labai reik  mirksiukas.gif

pernai sėjau, pridygo gyvas galas, visas norinčias ir nenorinčias apdalinau blush2.gif . Tai su keliais tikrai lapeliais tiesiai į dirvą persodinau. Labai greit prigijo ir uogyčių davė iki pat šalnų. Nesiterliojau su jomis tikrai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 23, 19:48)
pernai sėjau, pridygo gyvas galas, visas norinčias ir nenorinčias apdalinau  blush2.gif . Tai su keliais tikrai lapeliais tiesiai į dirvą persodinau. Labai greit prigijo ir uogyčių davė iki pat šalnų. Nesiterliojau su jomis tikrai wink.gif


lygiai taip pat dariau drinks_cheers.gif Persodinau tiesiai i dirva. Puikiai prigijo, uzaugo ir uogytes valgem.
O terliotis su tom blusom pikiuojant doh.gif Nusisaut galima.
Atsakyti
jo taip sakoma,kad kuo maziau sokinesi apie tuos daigus,tuo geresnis rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 03 23, 20:48)
pernai sėjau, pridygo gyvas galas, visas norinčias ir nenorinčias apdalinau  blush2.gif . Tai su keliais tikrai lapeliais tiesiai į dirvą persodinau. Labai greit prigijo ir uogyčių davė iki pat šalnų. Nesiterliojau su jomis tikrai wink.gif



Ar teisingai supratau, kad jūs jų nepikiavot. O kai paaugo tiesiai ir sodinot daržan ax.gif . Ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
Nu ir as siandien pasisodinau ziuresim kas gausis, sodinaus iskart i nuolatini vazona ir su tarpais po viena sekla ,kad nereiktu pikuot.lauksiu rezultatu dabar.
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Nusipirkau siandien zemuogiu seklu ir ten parasyta, kad sejant pavasari seklas 2 menesius reikia palaikyti -5 laipsniu saltyje g.gif sitas butina yra? ir dar kai sejate maisote seklytes su smeliu, nes ant pakelio parasyta, kad reikia sumaisyti. Cia suprantu del to, kad sekliukes tikriausiai labai smulkios ir seti lengviau butu ar dar kokia kita priezastis yra? Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Orinciuk, negaliu pasakyti del sadytuvo - nesidomejau kodel reikia, du kartus esu sejusi pati zemuoge, viena karta laikiau saldytuve, kita - pamirsau. Nemaciau ypatingo skirtumo, nebent gal veliau islys kas nors.
Del smelio - neturejau as jo, todel sejau be jo, kazkaip labai atidziai barsciau ir tiek, aisku paskui retinau gerokai, kai tik buvo imanoma.
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2010 03 27, 20:02)
Orinciuk, negaliu pasakyti del sadytuvo - nesidomejau kodel reikia, du kartus esu sejusi pati zemuoge, viena karta laikiau saldytuve, kita - pamirsau. Nemaciau ypatingo skirtumo, nebent gal veliau islys kas nors.
Del smelio - neturejau as jo, todel sejau be jo, kazkaip labai atidziai barsciau ir tiek, aisku paskui retinau gerokai, kai tik buvo imanoma.

na saldytuve tai as tikrai nelaikysiu, nes ne mano nervams pora menesiu, kad ir menesi islaikyti kai jau seklytes turiu blush2.gif biggrin.gif o smeliuko paieskosiu, manau pavyks rasti (pas dukra smelio dezeje rolleyes.gif ). O i kokia zeme sejat? turiu nusipirkusi zemes daigeliams, gal tiks? ar pamaisyti dar zemes is darzo? g.gif 4u.gif
Atsakyti