Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

gmm gal i rusi g.gif
Atsakyti
Betgi tamsu ten? Nors, gal jas "nusienaut" pries isnesant? g.gif

Labiau vilioja aisku ideja det jas i stelaza ir turet visa ziema zemuogiu biggrin.gif Bet kazin ar joms patiktu neturet ramybes periodo...
Atsakyti
hmm padaryk eksperimenta g.gif gal patiks
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2009 09 04, 08:15)
Turiu vazone zemuogiu, viskas liuks, tik dabar klausimas iskilo- ka man su jom ziema daryt? Balkono ner... Gal i stelaza del ir apsimest kad amzina vasara  biggrin.gif

Patarkit kas auginat  4u.gif

Soginkit lauke i zeme ir perziemos.

O mes dar zemuogeles skinam ir valgom, uogu gausybe thumbup.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie jūsų būrelio mirksiukas.gif kitą metą ir aš turėsiu šiokį tokį darželį, ten kitą metą irgi žemuogyčių pasisėsiu, bet noriu ir žiemą jų valgyti, tai gal ryt pirksiu ir sėsiu, gal bus uogyčių...
bet aš čia kiek paskaitinėjau tai neradau kad kuri valgytų žiemą uogyčių... mačiau tik kad žydėjo, bet kad valgė nei viena nerašėte, o gal praleidau... Tai kaip ten visdėlto ar įmanoma žiemą valgyti žemuoges? tongue.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aplink žemuoges iškasiau griovelius ir pridėjau žaliųjų atliekų.Tai visokios arbūzų ,agurkų kopūstų ir tt liekanos.Tai po kokia penkių dienų žemuogės pradėjo augti tris kartus didesnės negu prieš tai.Žydi beprotiškai ,o uogelių,tai labai daug.
Atsakyti
bet ar žiemą nors vienai ant palangės buvo uogų? g.gif
Atsakyti
sveikutės, aš jau pasejau viena pokeli zemuogiu... lauksiu daugu o po to pikiuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vėlai pavasarį , kažkur balandžio pabaigoje nusipirkau žemuogių sėklų, pasėjau į indelį, sudygo, išpikiavau, po to paaugusius daigelius pasodinau lauke, kad pradėjo jos žydėti ir derėti iki pat kol užšalo, žiūrėsiu kas bus pavasrį g.gif
Atsakyti
satanele,
manau viskas bus puiku, tai gal as per aksti pasejau bet as nelabai siltai jas laikysiu tai manau taip greitai nedyks g.gif
Atsakyti
Sianakt sapnavau kad skyniau zemuoges is vazono ,galvojau nerealiai cia kazkas biggrin.gif paskiau pagalvojau okodel gi ne, juk pomidorus tai sodina bigsmile.gif ir atradau jusu pasnekesius thumbup.gif
jungius prie jusu zemogiautoju, suvirskinsiu informacija perskaityta ir savaitgali sodinsiu jau ,jei viskas gerai pavyks tai vaikai dziaugsis thumbup.gif
Atsakyti
vaidamile, mano vienas pakelis jau sudyges sakiau reikes ir kita paseti kai netingesiu blush2.gif
Atsakyti