Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(baltanosis @ 2009 05 05, 10:00)
sveikos,
o mano zemuoges amaras uzpuole.  unsure.gif nusipirkau kazkokio ekologinio purskalo, nupurskiau jau 2 k, siek tiek apmazejo, bet neisnyko, dar yra tu vabaliuku. gal patarsite kaip isnaikinti?? insekticidais apdoroti nesinori, nes pati  nestuke.gif , o ir zemuoges bus valgomos. gal yra kokiu kitu priemoniu?

Su amarais pernai vargau. Buvo uzpuole surfinijas, tai ju taip ir neatsikraciau teko naikinti augaliukus. nes ir kambarines geles buvo uzkrete verysad.gif . O purskiau visai imanomais nuodais.
Atsakyti
merginos, jūs man tundrai pasakykite, ar reikia pikuoti žemuoges blush2.gif Pridigo daug, dabar mįslinu, gal reikia sodinti kur nors, na dar ne į pastovią vietą g.gif AR palaukti kokią savaitėlę ir kišti vazonan su kišenėmis mastau.gif Ačiū, kuri išspręs mano rebusą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ecka @ 2009 05 05, 14:24)
merginos, jūs man tundrai pasakykite, ar reikia pikuoti žemuoges blush2.gif  Pridigo daug, dabar mįslinu, gal reikia sodinti kur nors, na dar ne į pastovią vietą g.gif  AR palaukti kokią savaitėlę ir kišti vazonan su kišenėmis mastau.gif  Ačiū, kuri išspręs mano rebusą biggrin.gif

Maniskes jau pries savaite lauke susodintos - i zeme lysveje, ir geltonos, ir raudonos, auga puikiai, as tiesiai i lysve ispikavau, porus taip pat, salierus irgi jau pasodinau lapinius, kol kas viskas auga neblogai, manau salnu gal nebebus, o jeigu bus - uzdengsiu.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 05 05, 13:15)
Su amarais pernai vargau. Buvo uzpuole surfinijas, tai ju taip ir neatsikraciau teko naikinti augaliukus. nes ir kambarines geles buvo uzkrete  verysad.gif . O purskiau visai imanomais nuodais.

uzpurskiau ir sunyko augaliukai verysad.gif teko viska ismesti. vakar pasejau nauju lauke ir uzdengiau . gal bent rudeni turesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 05 07, 16:43)
Maniskes jau pries savaite lauke susodintos - i zeme lysveje, ir geltonos, ir raudonos, auga puikiai, as tiesiai i lysve ispikavau, porus taip pat, salierus irgi jau pasodinau lapinius, kol kas viskas auga neblogai, manau salnu gal nebebus, o jeigu bus - uzdengsiu.



aišku 4u.gif Tada , prie progos biggrin.gif , reikės susisodinti drinks_cheers.gif Gal kiek pajudės augimas g.gif ax.gif
Atsakyti
4u.gif


Žemuogės - keistuolės rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 06 20, 17:15)
4u.gif
Žemuogės - keistuolės rolleyes.gif
user posted image

user posted image



čia jūsiškės g.gif bigsmile.gif Mano parodė vieną žiedą lotuliukas.gif Tikriausiai vienos šiemet sulauksime laugh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Noriu parodyti savo žemuogyną:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 07 06, 12:22)
Labutis  4u.gif
Noriu parodyti savo žemuogyną:
user posted image



Jūs geriau nesierzinusi savo adresą parašykite-greit nušienautume rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nesuprantu, kas zemuogem nutiko - dziusta krumeliai. Nors toliau zydi ir uogyciu yra. Bet labai liudni krumeliai atrodo schmoll.gif Kaip joms padeti?
Atsakyti
Pas mane dar žydi,bet uogyčiu kažin ar sulauksim schmoll.gif
Atsakyti
Turiu vazone zemuogiu, viskas liuks, tik dabar klausimas iskilo- ka man su jom ziema daryt? Balkono ner... Gal i stelaza del ir apsimest kad amzina vasara biggrin.gif

Patarkit kas auginat 4u.gif
Atsakyti