Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

QUOTE(Ugniux @ 2009 03 30, 13:18)
o aš niekur nerandu vazonų su kišenėm.... gal kuri užmatysit, tai brūkštelkit, labai labai būsiu dėkinga  mirksiukas.gif

Siandien kaip tik maciau Vilniuje SCHETELIG Zirmunuose, kaina 76 lt.
Atsakyti
as pernai is neturejimo ka veikti, prisikasiau zemuogiu daigu is pamiskes ir susodinau i lysve.. galvoju bus dziaugsmo dukrai:) ir is tiesu puikiai prigijo ir uogas dar rudeniop kelias uzaugino.. o siemet prisidaugino, visa pievele pasidare.. tai galvoju as ju ir nedraskysiu.. jos juk laukines, tegu auga kaip nori smile.gif lauksim misku kvepianciu uogyciu smile.gif
Atsakyti


Sveikos dabar tik pagalvojau, gal jos nevalgomos smile.gif Pasisejau sitas zemuoges

Aciu is anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kananga: 19 balandžio 2009 - 14:51
QUOTE(Kananga @ 2009 04 19, 15:50)
Sveikos dabar tik pagalvojau, gal jos nevalgomos smile.gif Pasisejau sitas zemuoges

Aciu is anksto

O kodėl jos turėtų būti nevalgomos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 19, 16:25)
O kodėl jos turėtų būti nevalgomos?  unsure.gif

Paskaiciau, kad kazkokiu dekoratyviniu nevalgomu buna, tai gali zinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kananga @ 2009 04 19, 18:27)
Paskaiciau, kad kazkokiu dekoratyviniu nevalgomu buna, tai gali zinot smile.gif

Aš greičiausiai kažką painioju, bet tos nevalgomos truputį kitaip atrodo ir vadinasi žemuogenėmis smile.gif Va: http://www.sodai.lie...m/Zemuogene.htm
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 20, 08:21)
Aš greičiausiai kažką painioju, bet tos nevalgomos truputį kitaip atrodo ir vadinasi žemuogenėmis smile.gif Va: http://www.sodai.lie...m/Zemuogene.htm

Sitos zinau, kad nevalgomos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 13, 20:06)
Mano zemuogytes  wub.gif
[attachmentid=174810]
[attachmentid=174811]


maniškės šiaip dienai atrodo taip biggrin.gif išpikavau kažkiek, kaži kada galiu jas į lysvę išsodint? g.gif

kažko neberodo nuotraukų g.gif na bet buvo kelis puslapiukus atgal smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėliukas: 02 gegužės 2009 - 15:25
Sveikos, jungiuos ir as i jusu buri. Siemet pasisejau is pirktiniu seklyciu zemuoges. Jos dabar gal 1cm ugio ax.gif . Tikiuos augs ir dziugins savo uogomis balkone ax.gif
Atsakyti
sveikos,
o mano zemuoges amaras uzpuole. unsure.gif nusipirkau kazkokio ekologinio purskalo, nupurskiau jau 2 k, siek tiek apmazejo, bet neisnyko, dar yra tu vabaliuku. gal patarsite kaip isnaikinti?? insekticidais apdoroti nesinori, nes pati nestuke.gif , o ir zemuoges bus valgomos. gal yra kokiu kitu priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2009 05 05, 08:00)
sveikos,
o mano zemuoges amaras uzpuole.  unsure.gif nusipirkau kazkokio ekologinio purskalo, nupurskiau jau 2 k, siek tiek apmazejo, bet neisnyko, dar yra tu vabaliuku. gal patarsite kaip isnaikinti?? insekticidais apdoroti nesinori, nes pati  nestuke.gif , o ir zemuoges bus valgomos. gal yra kokiu kitu priemoniu?


Jeigu dabar nupurksite deciu ar kita priemone, tai tikrai, kol bus uogu, jau bus galima valgyti, juk ilgas laikas praeis, galesit ir nuplautipo kiek laiko, o nupurskia tegu kitas zmogus, o jus ten neikite.
Atsakyti
Mano kurios sodintos tai su pumpuriukais wub.gif Reikia išskint, taip?

(Smagiausia, kad ir draugei į vazoniuką porą pasodinau, pas ją balkonas atviras visiškai, o ji niekaip nepasiima. Tai sakiau, kaži, derlių irgi man nuimt reiks? biggrin.gif)
Atsakyti