Įkraunama...
Įkraunama...

Žemuogėlės

Nu negaliu praiet pro tas ivairiu seklu pakuotes. O tos zemuoges taip saldziai ant pakelio atrode yahoo.gif nusipirkau, bet nieko nezinau kada set, kada ispikuot, ir kokia zeme jos labiau megsta blush2.gif gal galit padet ax.gif
Atsakyti
Sveika, zinove esu tokia pat kaip ir tu, ir ta pacia liga sergu - negaliu ramiai praeiti pro seklas - nusipirkau ir as kelis pokucius. Tokiu kurias galima vazonuose auginti, ir tokiu kurios skirtos auginimui lauke. Susidaiginau daigykloje. Sudygo per pora savaiciu. Skaiciau, kad jos megsta gerai laidzia orui ir dregmei dirva. Jei dirva sunki siuloma daugiau durpiu. As nusipirkau daiginimui skirta misini, kurio sudetyje 80% durpiu. Pirkau parduotuveje esancioje salia zirmunu TomasFilips. Ten tas misinis pardavinejamas tiek mazais kiekiais, tiek dideliais. Dabar mano daigeliai jau pazenge ir visai neblogai atrodo. Kadangi ju pridygo gausiai tai siek tiek praretinau, bet pikuoti dar nedristu, labai jau jie smulkuciai. 4u.gif
Tai tiek tu mano ziniu, gal kiek padejau.
Atsakyti
dekui tikrai padejai, net nezinojau, kad galima ir vazonuose zemuoges augint blink.gif O teisybe, kad siemet neteks is tu daigliu uogyciu pasiskint, sako kad tik antrais metais uogos pasirodo g.gif
Atsakyti
Mums derėjo jau pirmais metais.Sudyginom vazonėly.Iš pradžių tokie siūleliai buvo. Baisu ir paliest.Bet dar paauginus vazonėly-sustambėjo ir tada drąsiai į lysvę.
Atsakyti
Giminaitė, gyvenanti JAV, prieš savaitę rašytame laiške pasigyrė ant palangės vazonėlyje pasisėjusi žemuogių. Tai dabar prašau Jūsų man, tundrai, paaiškinti. Vat tai taip imi, į vazoną pasėji ir augini iki derliaus? Ar reikia pikiuoti, persodinti, paskui nešti į lauką? Bet sodo anei lysvės kokios mes neturime. Nu, užsinorėjau ir aš - galvoju, juk gražu būtų ant palangės žemuogių pievelę turėti.
Atsakyti
Zinoma reik ispikiuot kai paugeja,o jei per tankiai sudygsta tai ir praretint, nes istys kaip siuliukai.Mes sitaip sejam, o paaugusias pikiuojam is kart i lauka, bet manau, kad ir vazoneliuose, ar lovely augtu taip pat.Lauke zemuogiu pas mus buna jau tais paciais metais, tik visai i vasaros pabaiga,rudeniop. Jei turi noro, pamegink, labai smagu bus laukti derliaus. thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai pabandyk. thumbup.gif O jei dar balkona turi- biggrin.gif tai is vis nematau jokiu problemu.
Atsakyti
Gal ir neblogai butu balkone pievele pasiset vacation1.gif
Atsakyti
Sveikos,
o as pernai tu zemuogeliu pasisejau i vazoneli (kazkokia tai remontantine veisle), tai jos labai graziai sudygo tam vazonely, uzaugo (is vieno pokelio labai daug seklyciu), reikejo jas persodinti, bet kaip tai nebuvo laiko, tai isnesiau ta visa vazona i lauka ir palikau likimo valiai. tai zinokit, man visa vasara iki rudens velyvo tas vazonas zydejo, sirpino zemuoges ir vel zydejo... rudeny aisku, niekas jo neinese i vidu, tai jis vargsas ir praziemojo tam lauke neuzdengtas blush2.gif
O dabar ziuriu, gi atsilo oras, ir vel tas vazonas nuo zemuogiu atzaleliu zaliuoja, net grazu ziureti smile.gif
Moralas : ir suo kariamas pripranta mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau du metai (šie metais bus treti) apželdinu savo baloną remontantinėm (jei gerai rašau) žemuogėm. Viso 4 metriniai loveliai po 5 augalus. Perku daigus turguj, bet tai gana brangu, reiks bandyti sėti ir man. Pirmais metais palikau žiemoti lauke, bet buvo didelių šalčių ir deja neišgyveno. Antrais metais įnešiau į laiptinę, bet žiema buvo nešalta, tai vis leido žiedus žiemą, žaliavo - ir vėl iš keturių lovelių išgyveno tik du. Supratau, kad žiemą jomis tikrai reikia pasirūpinti. doh.gif Šiaip labai smagu - balkonas atrodo tikrai gražiai ir žemuogių bent jau vienam vaikui užtenka per akis - dar ir tėvam kelios lieka.
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2005 04 14, 09:03)
Sveikos,
o as pernai tu zemuogeliu pasisejau i vazoneli (kazkokia tai remontantine veisle), tai jos labai graziai sudygo tam vazonely, uzaugo (is vieno pokelio labai daug seklyciu), reikejo jas persodinti, bet kaip tai nebuvo laiko, tai isnesiau ta visa vazona i lauka ir palikau likimo valiai. tai zinokit, man visa vasara iki rudens velyvo tas vazonas zydejo, sirpino zemuoges ir vel zydejo... rudeny aisku, niekas jo neinese i vidu, tai jis vargsas ir praziemojo tam lauke neuzdengtas  blush2.gif
O dabar ziuriu, gi atsilo oras, ir vel tas vazonas nuo zemuogiu atzaleliu zaliuoja, net grazu ziureti  smile.gif
Moralas : ir suo kariamas pripranta  mirksiukas.gif


o kaip atrodo ta remontantine veisle, pirma karta tokia girdziu blush2.gif
Atsakyti
Jos neduoda daigeliu(usu) kaip kad kitos veisles, taip pat yra ir braskiu remontantines veisles, neduodancios usu, taciau vedancios uogas iki pat salnu. Turiu as ir braskiu kelis tokius daigelius, tai pas mane spalio pabaigoje braskiu buna (lauke), o taip pat ir geguzes menesi, kzkaip jos labai anksti pradeda zydeti ir duoda uogas labai anksti, su ankstyvosiomis braskiu veislemis nepalyginsi. Taciau kaip jas pasidauginti tai as nezinau cry.gif
Viena pardaveja man pasakojo seklu parduotuveje, kad reikia sunokinti gerai tokia uoga ir po to atsargiai su pincetu isimti seklytes, jas nuplauti, isdziovinti ir paseti. Ir ziureti kas is to iseis. Tai siemet geguzes menesi lauksiu uogyciu ir sesiu
Atsakyti