Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(kriro @ 2008 02 11, 11:10)
siulau pagaminti kotletus idarytus bulviu kose, 
ZOdziu, isverdu bulviu kose. Tada padarau farsa kaip kotletams, formuoju dubeneli ( kaip cepelinams) i ji dedu sauksta bulviu koses ir padarau cepelina ( bulviu kose lieka viduj) ir dedu i skarda, tada kepu orjkaitej 180 laipsniu ir kol iskepa biggrin.gif  kepant, labai graziai prasiskiria mesyte ir i pavirsiu islenda bulviu kose...



Musu pietus pagal si recepteli thumbup.gif thumbup.gif Labai laaabai skanu. Werta isbandyti! ax.gif biggrin.gif

user posted image



QUOTE(Nerytė @ 2008 02 16, 16:35)
gal perdaug ipjovei? g.gif  gal perilgai kepei, kad bulves susileido g.gif  pas mane irgi kai kurie gabaleliai islipo i virsu


Nezinau kas as netaip nugaminau... g.gif
Atsakyti

QUOTE(egleegle @ 2008 02 15, 08:51)
Siaip, tas mano tortas nieko ypatingo... Ir puosyba labai megejiska  lotuliukas.gif bet kai darau vos pora kartu per metus, tai jau ivykis  tongue.gif

o jau kaip wub.gif wub.gif atrodo

QUOTE(Jūja @ 2008 02 15, 10:51)
kiaulienos ax.gif pati susimaliau kumpį. Nu net nežinau, kažkaip paskutiniu metu iš faršo kotletai man gaunasi sausi ir kieti. Nors mėsytę pati susimalu. Mamytės HELP, ką jūs dedat į mėsą, kad gautumėt minkštus kotletukus. Nes atrodo viską darau kip seniau, bet ne tokie gaunasi. doh.gif

as tai i farsa, kad butu minksti ir tvirti vietoj bulkos dedu tarkuota bulve, man daug skaniau smile.gif

QUOTE(Nerytė @ 2008 02 15, 14:24)
(kokteilius dare MB (su martiniu))  ax.gif

o su kuo martini maise g.gif


kazko man fotkiu nerodo doh.gif
Atsakyti
user posted image
O cia mano siandienos vakariene.Bandeles su desrelem,aciu mergaites uz puikia ideja.Tik tesla as dariau mieline,gavosi minkstutes ir labai skanios!!
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 02 16, 18:17)
o su kuo martini maise g.gif

zinau, kad su toniku ir kazkokiu sirupu
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 16, 21:32)
user posted image
O cia mano siandienos vakariene.Bandeles su desrelem,aciu mergaites uz puikia ideja.Tik tesla as dariau mieline,gavosi minkstutes ir labai skanios!!



ohmy.gif kaip skaniai atrodo thumbup.gif ir as tokiu noriu tik niekados nedariusi mielines teslos ir bijau daryti nes manau kad nesigaus ech unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 17:52)
Musu pietus pagal si recepteli  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai laaabai skanu. Werta isbandyti!  ax.gif  biggrin.gif

user posted image
Nezinau kas as netaip nugaminau...  g.gif


labai viliojančiai atrodo karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 02 16, 19:17)
o jau kaip  wub.gif  wub.gif atrodo
as tai i farsa, kad butu minksti ir tvirti vietoj bulkos dedu tarkuota bulve, man daug skaniau smile.gif
o su kuo martini maise g.gif
kazko man fotkiu nerodo doh.gif

AČIŪ, reiks pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 17:52)
Musu pietus pagal si recepteli  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai laaabai skanu. Werta isbandyti!  ax.gif  biggrin.gif

user posted image
Nezinau kas as netaip nugaminau...  g.gif

mane tai salotos sudomino, kokios ten jos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulioke @ 2008 02 16, 19:33)
ohmy.gif kaip skaniai atrodo  thumbup.gif  ir as tokiu noriu tik niekados nedariusi mielines teslos ir bijau daryti nes manau kad nesigaus ech  unsure.gif

Zinok gausis tikrai.Man anksciau irgi nesigaudavo,kol neisbandziau "malsenos" miltu misinio bandelems thumbup.gif Ten viskas aiskiai parasyta ant pokelio,tai as taip ir dariau,ir kokia gera tesla gaunasi,dariau bandeles su kopustais ir labai skanios.Dar Sonatinos receptuose daug mieliniu teslu,isbandziau irgi gavosi.
Sitos tai su desrele.Bet prarijom tai greit.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 16, 21:32)
user posted image
O cia mano siandienos vakariene.Bandeles su desrelem,aciu mergaites uz puikia ideja.Tik tesla as dariau mieline,gavosi minkstutes ir labai skanios!!

merginos,kur rast siu bandeliu recepta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 16, 13:44)
labai skaniai atrodo tas padaziukas rolleyes.gif  o vistiena tai kokia dali emei? krutinele?

4u.gif
Aha... krutinele... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesu spece bet kad kotletukai butu minkstos tai ar vandens ar buljona ar grietines pilu tiek kiek farsas ima ax.gif Ir kepu ant gan karstos keptuves kad sultis neisbegtu ax.gif

O del mielines teslos pats svarbiausias dalykas (mano manimu) tai tesla reikia minkyti ne maziau 15 min ir tureti gera nuotaika, ir tada gavosi labai skanios bulkos net jei sumaisysi tik mieles, miltus , truputi alejaus , druskos ir cukraus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 17 vasario 2008 - 13:56