Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Putlutė @ 2008 02 04, 10:14)
oi kokie skanus pusrytukai bigsmile.gif o kaip tu sirdeles is desros padarei? g.gif  g.gif

ipjaunam desrele galiuka palikt neipjauta po to atvirkscius galiukus perlenkti ir susmeigti su smeigtuku. labai paprasta!jei dar neaisku tai paieskok turbut praitoj temoj receptai su nuotraukomis buvo parodyti foto kaip daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandora2006 @ 2008 02 03, 21:41)
pusrytukai smile.gif

o man nesimato foto... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2008 02 04, 10:29)
o man nesimato foto... verysad.gif

gal neuzkrove iki galo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 02, 20:29)
bigsmile.gif mano draugas, kas kart pas mane atvykęs iš Tavo krašto, irgi lekia juodos duonos pirkt  biggrin.gif


biggrin.gif pazistamas jausmas

QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 21:48)
As irgi ne LT,bet pas mus yra lietuviu parduotuveliu ir duona mano perkamiausias maistas.
Skanaus jei gaminsi,manau su pomidoru irgi skanu,bet mano megstama darzove agurkas blush2.gif

pas mus irgi yra tipo lietuviska duona, bet neprilygsta lietuviskajai

QUOTE(Lalaa @ 2008 02 03, 13:38)
Neryte, labai patiko vistienos receptas  bigsmile.gif

o cia musu pietus  smile.gif

user posted image

malonu, kad patiko
o kur receptas bigsmile.gif

QUOTE(ritulka3 @ 2008 02 03, 16:42)
Gaminau netikrą zuikį įdarytą virtu kiaušiniu ir sūriu thumbup.gif

kaip skanu rolleyes.gif
Atsakyti
gaminau idaryta nugarine, su slyvom, kazkur cia buvo receptas, super gavosi marinavau visa nakti prieskoniu negailejau. visiem patiko thumbup.gif
Atsakyti
as savaitgali gaminau kiauliena su obuoliais

user posted image

kiaulienos karbonadziukus ismusam plonai, pabarstom prieskoniais, dedam ketvirtadali obuolio ir smeigtukais sukabinam kaip krepselius. kepam orkaitej apie 40 min.

nuotraukoje matosi vakarykscios pakepintos bulves su keptom darzovem (morka, svogunas, cesnakas, baklazanas, cukinija, sampinjonai apkepti su keliais sauktais kecupo ir trupuciu sojos padazo).
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 02 04, 10:23)
as savaitgali gaminau kiauliena su obuoliais


mmmmmmm,kaip skaniai atrodo,jau taip valgyt uzsinorejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 02 04, 13:23)
as savaitgali gaminau kiauliena su obuoliais
nuotraukoje matosi vakarykscios pakepintos bulves su keptom darzovem (morka, svogunas, cesnakas, baklazanas, cukinija, sampinjonai apkepti su keliais sauktais kecupo ir trupuciu sojos padazo).


Labai sauniai atrodo thumbup.gif O tie karbonadai ne saldus gaunasi?
Atsakyti
labai skaniai atrodo kiauliena
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 02 04, 13:10)
Labai sauniai atrodo  thumbup.gif O tie karbonadai ne saldus gaunasi?



kadangi as mesos nevalgau atsakysiu kaip MB sake...labai skanus tie tavo krepseliai, tokie rugstoki nuo obuoliu thumbup.gif dejau rugscius obuolius, tai matyt rugstoka net buvo, o ne saldu thumbup.gif zodziu vyrui labai patiko..

beje, karta vietoj obuoliu dejau dziovintas slyvas..irgi sake jegaaaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 04, 12:50)
o kur receptas  bigsmile.gif


tai dariau pagal cia ideta tavo ar Eslaudos recepta g.gif

makaronai, kumpis, pomidoras, suris, prieskoniai ax.gif

labai gundot su netikru zuikiu bigsmile.gif jau toks grazus biggrin.gif reikes butinai Velykom padaryti ax.gif
Atsakyti
htt://img299.imageshack.us/img299/981/dsc00099zuikisgp8.jpg
jai iseis paziureti cia mano zuikis kuri gaminau vakar ax.gif
Atsakyti