Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 13:51)

O as siandien pasigaminau lasisos uztepele thumbup.gif

labai skaniai atrodo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2008 02 02, 12:47)
nesu didele seimininke, bet susigundziau ir as parodyti savo pietus... blush2.gif vyro prasymu gaminau plova... ax.gif
Plovas...


QUOTE(Gitta @ 2008 02 02, 14:06)
Aš irgi šiandien gaminau plovą  thumbup.gif Viso ganimo proceso nufotografuoti nespėjau  blush2.gif , tik galutinį rezultatą

thumbup.gif labai skaniai atrodo thumbup.gif

Ką tik į orkaitę pašoviau vėdarus, bet dabar užsimaniau plovo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 02 vasario 2008 - 16:11
QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 14:51)

Nelabai megeja aš lašišos,bet šitas receptukas viliojanciai ir skaniai atrodo,reiks pasigaminti. thumbup.gif wub.gif
Pas mus šiandien pietums ir plovas buvo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2008 02 02, 17:23)
Nelabai megeja aš lašišos,bet šitas receptukas viliojanciai ir skaniai atrodo,reiks pasigaminti. thumbup.gif  wub.gif
Pas mus šiandien pietums ir plovas buvo. bigsmile.gif


aš lašišą kumpiu paprasčiaus pakeisčiau, šendien plovadienis ar ką? mastau.gif
Atsakyti
Nereikia jos kumpiu keist,labai skanu su lasisa,MB valge ir dziaugesi thumbup.gif Bet as galvoju cia tiktu ir bet kokia kitokia rukyta zuvis.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 18:05)
Nereikia jos kumpiu keist,labai skanu su lasisa,MB valge ir dziaugesi thumbup.gif Bet as galvoju cia tiktu ir bet kokia kitokia rukyta zuvis.


nemėgstu lašišos salotose, nesakau kad neskanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 02 02, 13:51)
O as siandien pasigaminau lasisos uztepele thumbup.gif Smulkiai supjausciau rukyta lasisa,poro ir sviezio agurko,viska sumaisiau su saukstu majonezo.labai skaniai pavalgiau. tongue.gif

labai skaniai atrodo

kaip tik turiu lasisos, pora, bet neturiu agurko, siandien pabaigem... bet turiu pomidora, pabandysiu ryt poimprovizuoti su pomidoru, poru ir lasisa cool.gif

aciu uz recepta

beje, esu ne LT pamacius ta juoda duona laaaabai uzsinorejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 02, 20:17)
beje, esu ne LT pamacius ta juoda duona laaaabai uzsinorejau rolleyes.gif

bigsmile.gif mano draugas, kas kart pas mane atvykęs iš Tavo krašto, irgi lekia juodos duonos pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODA: 02 vasario 2008 - 20:30
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 02, 18:17)
labai skaniai atrodo

kaip tik turiu lasisos, pora, bet neturiu agurko, siandien pabaigem... bet turiu pomidora, pabandysiu ryt poimprovizuoti su pomidoru, poru ir lasisa  cool.gif

aciu uz recepta

beje, esu ne LT pamacius ta juoda duona laaaabai uzsinorejau rolleyes.gif

As irgi ne LT,bet pas mus yra lietuviu parduotuveliu ir duona mano perkamiausias maistas.
Skanaus jei gaminsi,manau su pomidoru irgi skanu,bet mano megstama darzove agurkas blush2.gif
Atsakyti
Nu visai ne laiku as cia i ta tema ilindau....turint galvoje, kad tuoj vidurnaktis tongue.gif
Viskas taip skanu essen.gif . Reikes rinktis ka nors is jusu patiekalu, nes pati nebesumislyju, ka begaminti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUXX: 02 vasario 2008 - 23:57
Neryte, labai patiko vistienos receptas bigsmile.gif

o cia musu pietus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gaminau netikrą zuikį įdarytą virtu kiaušiniu ir sūriu thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti