Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

Vat kad Vilniuj Dvarionkė, tai viskas aišku. O kaip su Kaunu? Ar kas Kaune gali pasisakyti apie muzikos mokyklas?
Aš žinau Naujalinę, Gruodelką ir dabar dar Suzuki. Suzuki per toli važinėti, Naujalinėj kažin ar yra popamokinės studijos g.gif Nu papasakokit, kurios žinot, a? wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 08 04, 14:10)
Žiūriu daugiausiai vaikučiai lanko fortepijoną arba smuiką.O mano mergaitė šiemet pasirinko kankles g.gif Į fortepijono ir smuiko klases buvo per didelė, akordeono ir pučiamųjų nenorėjo.man keistas jos pasirinkimas, bet neprieštaravau.ką manote apie kankles?

as lankiau kankles,manau gerai yr wink.gif
Atsakyti
Sveikos muzikantu mamytes, maniskis nuo sio rudens prada lankyti ,,Azuoliuku" muzikos mokykla. Taip pergyvenu, ar neperdidele nasta pirmokui ir mokykla, ir muzikos mokykla, dar jis nori lankyti karate (prejusiais metais lanke). Nezinau ar istvers vaikinas, ar nenukentes mokslai unsure.gif Kaip jusu pirmokeliai istverdavo? Beto vezti ita mokykla reikia per visa miesta... ech..
Atsakyti
As pirmokes neleidau i muzikos mokykla. Norejau, kad su viena pirma apsiprastu. Tikiuos nesuklydau. cool.gif Pernai ji ismoko pati nuvaziuoti i mokykla ir gryzti. Be to prailgintoje grupeje pasilikdavo. Lanke mokykloje keramika ir etnografini ansambliuka mieste (Klaipedoje). Zodziu, apsitryne kiek.
Siais metais bandysim muzikos pamokas "kirsti". Dukra pasirinko violancele. Galgi nebus per sunkus instrumentas. wink.gif
Taciau ji nori dar ir plaukimo. Tai as ir pergyvenu, kad neperkrauti vaiko. Is kitos puses, smagu, kad vaikas nori mokytis. Gal reikia naudotis proga..?
Kokia kitu mamu patirtis? Kiek 8-iu vaikas gali "pavezti"? Aisku, kad pagrindiniai mokslai nenukentetu.
Atsakyti
Mamos, tėčiai, patarkit ir paaiškinkit, prašau. Man, kaip sakant, meška ausį numynė, su muzika nekontakte. Ir labai gailiuosi. Mažiui už 20 dienų bus trys metai. Ar galima tokio amžiaus vaiką pradėti mokyti muzikos? Gal žinote, kas tai daro privačiai ir galite rekomenduoti?

Žvirbliuke, įsidėmėjau, kad tu muzikė. Atsiliepk!

Apie " yamaha" ir muzikos pamokėles kitose mokyklėlėse viską perskaičiau. Norėčiau, kad papasakotumėt apie "konservatyvų" mokymą.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 02 04, 07:17)
Apie " yamaha" ir muzikos pamokėles kitose mokyklėlėse viską perskaičiau. Norėčiau, kad papasakotumėt apie "konservatyvų" mokymą.


O konkrečiau - kaip įsivaizduoji "konservatyvų mokymą" ? Ar tai būtų tiesiog muzikalumo ugdymas, ar mokymas groti kokiu instrumentu? Šiaip jau netgi keturių - penkių metų amžiaus vaikams pagrindinis muz. lavinimo būdas turi būti žaidimas smile.gif Trimetis dar trumpiau sugeba sutelkti ir išlaikyti dėmesį, taip kad atsargiai su "akademinėmis pamokėlėmis" rolleyes.gif

Atsakyti
Žvirbliuke, ačiū , kad atsiliepei. Taigi nežinau, todėl ir klausiu. Aš apie muzikinį lavinimą nežinau visiškai nieko ( t.y. pati nepatyriau ir išankstinių nuomonių neturiu). O kaip tada Dvariono m-kloj dirba su vaikais nuo keturių metų? Ir atsiprašau už asmenišką klausimą- o tu savo vaiką kaip mokai/ar iš vis mokai muzikos?
Atsakyti
Nuo keturių metų yra sudaryta muzikinio lavinimo programa, bet taviškiui dar tik treji mirksiukas.gif
Į likusią klausimo dalį atsakysiu asmenine žinute smile.gif
Atsakyti
As irgi muzike 4u.gif
Galiu pasiulyt Ciurlionio menu mokyklos parengiamasias grupes - bet ten rodos nuo 5 metu g.gif arba "Liepaiciu" mokykla - ten yra ir berniuku grupes nuo 4 metu - bent buvo kol as dirbau tongue.gif
4u.gif
O individualiai mokinti groti tik vienu instrumentu man rodos taviskis dar per mazas - o mokyklose buna plius ir bendra vaiku veikla - nu nebent nori daryti is saviskio Mocarta biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Ne, Mozarto nenoriu, ir net muzikanto kažin ( išvis "daryti" nieko nenoriu), o va elementarų pradinį muzikinį išsilavinimą suteikt noriu. Mane tarybiniam darželį "nurašė", kaip nemuzikalią, vat tokia nelaiminga ir gyvenu sad.gif Sūnui taip padaryt neleisiu, todėl klausiu išmanančių žmonių nuomonės ir patarimo. Ačiū, mažule2,už atsiliepimą.
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 02 09, 12:24)
As irgi muzike 4u.gif
Galiu pasiulyt Ciurlionio menu mokyklos parengiamasias grupes - bet ten rodos nuo 5 metu g.gif  arba "Liepaiciu" mokykla - ten yra ir berniuku grupes nuo 4 metu - bent buvo kol as dirbau tongue.gif
4u.gif
O individualiai mokinti groti tik vienu instrumentu man rodos taviskis dar per mazas - o mokyklose buna plius ir bendra vaiku veikla - nu nebent nori daryti is saviskio Mocarta biggrin.gif  ax.gif

O į Čiurlionio paruošiamąsias grupes, matyt, tik gabius vaikus priima. Vis tiek vyksta kokia tai atranka? Ar ne?
Atsakyti
Vyksta atranka - zinoma - taciau visu pirma ziuri, ar vaikas artistiskas, ar imlus, ar turi ritmo pojuti - muzikiniai gabumai ne visiems is karto atsiskleidzia.....
Zinoma - nereikia pamirsti, kad MKC mokykla yra profesionaliu muziku kalve, taciau parengiamos grupes dar neipareigoja sioje mokykloje pasilikt mirksiukas.gif Is kitos puses, jei vaiko gabumai cia puikiai atsiskleis ir mokytoja rekomeduos mokslus testi cia - i mokykla stojamieji egzaminai bus galima sakyti is anksto islaikyti tongue.gif

Nezinau nieko apie Dvariono mokykla - ten gal irgi yra kokios parengiamos grupes? g.gif Plius jau minejau Liepaites, Azuoliukus, kad ir Tele bim bam - tik cia jau brangiau, nors su mazeis tikrai dirba puikus pedagogai thumbup.gif
Atsakyti