Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Alchemie @ 2015 03 13, 21:13)
Yra ir 1/32 biggrin.gif tik cia jau labai maziems ir labai reta.

Aha, yra - mes užsisakėme parduotuvėje 1/16, o atvežė 1/32 biggrin.gif

Mano panelė kategoriškai pareiškė, kad nuo rugsėjo smuiku nebegros, norės mokytis groti tik pianinu unsure.gif Gaila man visų šių metų įdirbio, grojant smuiku, be to, pianiną nelabai ir įpirktume unsure.gif Nežinau, kaip elgtis - tiesiog pasakyti jai, kad gros toliau smuiku, ar leisti mokytis pianinu?...
Kažin, kaip tie elektroniniai pianinai? Aš suprantu, kad neatstos tikrojo, bet gal pirmai pradžiai būtų išsigelbėjimas iš situacijos?
Atsakyti
Klavinolu ziurek, jos vietos kaip elektroniniai uzima, o skamba kaip pianinas.
Siaip jo daugumas elektriniais groja.
Smuikas sudetingesnis reikalas, nei pianinas, klausos prasme, bet zinok, net jei ir pertrauka padarys, veliau paskui bus tikrai lengviau toliau. Gal tiesiog per metus pavargo, po vasaros ziurek ir vel bus smuikas g.gif
Bandyk pasidereti, kad pailses kazkiek ir paskui vel gros..daznai vaikams buna toki luziai, bent jau musu mokytoja taip sake.
As kadangi buvau mociutes privalomo nsro auka, ne savo noru grojau, tai man buvo laaaaaaaaaaabai nemiela ir sunku, dabar uz tai kaip lengva su aikais goti biggrin.gif bet mano vaikai abu pareiske nora groti, tai visai kitaip eina i pamokas.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 05 01, 19:52)
Smuikas sudetingesnis reikalas, nei pianinas, klausos prasme, bet zinok, net jei ir pertrauka padarys, veliau paskui bus tikrai lengviau toliau. Gal tiesiog per metus pavargo, po vasaros ziurek ir vel bus smuikas g.gif
Bandyk pasidereti, kad pailses kazkiek ir paskui vel gros..daznai vaikams buna toki luziai, bent jau musu mokytoja taip sake.

Kažkaip labai abejoju, ar pertrauka padės sad.gif O man labai gaila smuikelį padėti... Ir dar vienas dalykas: ar nebus taip, kad tas pianinas patinka tol, kol nereikia mokytis, groti per negaliu, mokytis kūrinius atsiskaitymui ir t.t.
Atsakyti
O kaip santykis su mokytoja? Cia dar gali but reikalas. nenori pas koki Suzuki nueiti? Ten atsiskaitymu kaip toki ner, tiesiog mokaisi ir sugroji, paskui koncertai buna, t.y. kitoks poziuris i mokymasi.
Su pianinu tada reiktu sakyti, kad jei tikrai noresi tai grosi, ir ziureti, ar per kokius 3 menesius tas noras neisgaruos unsure.gif (mano drauges dukra negrojo smuiku, paskui, kai reikejo mms pasklinti, staiga jai prireike to smuiko, bet mama pasake, kad va jei rugseji noresi groti, tai tada bus smuikas, o kol kas skolinam)
Atsakyti
Santykis su mokytoja puikus, rado ji priėjimą prie mano dukters (kuri yra labai nelengvo charakterio vaikas), sutaria jos puikiai. Ir va vis tiek ji smuiku groti nebenori...
Atsakyti
Nu cia dar amzius toks doh.gif pas mus baletas taip, tai einu, tai neinu doh.gif bet kadangi dvi muzikos yra tai leidziu jai su tuo baletu zaisti doh.gif
Atsakyti
Alchemie, tu pedagogė, muzikė, mama - kaip elgtumeisi tokiu, kaip mano, atveju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 05 01, 19:36)
Mano panelė kategoriškai pareiškė, kad nuo rugsėjo smuiku nebegros, norės mokytis groti tik pianinu unsure.gif Gaila man visų šių metų įdirbio, grojant smuiku, be to, pianiną nelabai ir įpirktume unsure.gif


Smuikas - tai vienas sudėtingesnių instrumentų vaikui, pradedančiam mokytis groti. Darbo čia irgi gal keturgubai daugiau nei tarkime, pradedant groti fleita ar fortepijonu. Rezultatų irgi reikia laukti ilgai (palyginus su ta pačia fleita). Gal vaikas tiesiog pavargo ar nusivylė?

Dėl instrumento, tai taip, klavinova pigiau - gera klavinova kainuoja tiek, kiek prastas pianinas wink.gif


Atsakyti
Aš jos klausiu, kodėl ji nebenori groti smuiku, tačiau nieko argumentuoto pasakyti ji man negali, tiesiog "nebenoriu ir tiek".
Blogiausia tai, kad mokyklai reiks tuoj pranešti, kokį instrumentą vaikas pasirinko, nes ji lankys pagrindinę mokyklą su muzikiniu ugdymu, rudenį į pirmą klasę žygiuos. Muzikos mokyklos nebelankys, vadinasi, keisis ir mokytoja (čia tuo atveju, jei ji liks prie smuiko).
Nebežinau, ką daryti, galva neišneša doh.gif Turbūt bandysiu su ja tartis, kad liktų groti smuikeliu ir paimsiu porą privačių fortepijono pamokų - jei entuziazmas nedings, tuomet galės groti abiem...


Beje, pažiūrėjau klavinovos kainas - swoon.gif Naudotų jų praktiškai nėra, naujos vis tiek neįpirksim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2015 05 02, 09:03)

Turbūt bandysiu su ja tartis, kad liktų groti smuikeliu ir paimsiu porą privačių fortepijono pamokų - jei entuziazmas nedings, tuomet galės groti abiem...


Fortepijonas pradžioje gali pasirodyti gerokai lengviau už smuiką, taigi, entuziazmas gali ir nedingti wink.gif

O ką sako smuiko mokytoja? Kaip jai sekasi groti?

Tai tik mano ameninė nuomonė ir galima su ja nesutikti, bet aš neleisčiau mokytis smuiku vaiko, neturinčio absoliučios klausos. Žinoma, daug kas priklauso dar nuo to, kur vaikas mokosi groti ir kaip visa tai pateikiama, jei labiau atsipalaidavus, žaidimo forma - kodėl ne. Bet jei kalba eina apie rimtesnį darbą, egzaminus, atsiskaitymus, privalomą programą - tai galbūt pagalvočiau apie kitą instrumentą (jei vaiko klausa nėra super gera). Muzikavimo džiaugsmą, pačią muziką vaikas pažinti, pamilti gali ir grodamas kitu instrumentu, o ir pats procesas bus kiek lengvesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 02 gegužės 2015 - 17:34
Mes visi gimstame su klausa, ji yra lavinama arba ne.
Zmogus gali but su gea klausa, bet pvz. Balso aparatas blogai valdomas ir..daininiinkas nebus. Be klausos yra ir technika ir dar daug, muzikos pajautimas ir ka dedi i muzika. As manau, kad svarbu, ne tik tureti duomenis, nebutinai absoliucios klausos, bet ir nora groti, nes per prievarta ir absoliutininkas nebus muzikantas.
O muzika, jos ratsas nebutinai turi buti mokomas akademiskai su atsiskaitymais ir egzAminais, bete daugelis Suzukio mokiniu yra pvz. Zymus medikai ir pan, kurie koncertuoja savo malonumui ir groja puikiai, kaip profai, bet is to duonos nevalgo. Man akademiskas poziuris visa nora atmuse groti, o sunus su dziaugsmu groja antri metai, nors paauglys ir atrodo, kad tikrai ne tas turetu rupeti
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2015 05 02, 18:33)
O ką sako smuiko mokytoja? Kaip jai sekasi groti?

Smuiko mokytoja skatina groti toliau ir tikina, kad dukra tikrai turi klausą ir potencialą. Kiek yra tiesios tame, o kiek noras išlaikyti mokinio krepšelį - aš nežinau ir nepatikrinsiu. Apie jos absoliučią klausą irgi neturiu supratimo.
Kaip ir sakiau - smuiko mokytoja nuo pat pradžių mane įtikinėjo, kad dukra tikrai turi klausą ir muzikos apleisti jai nevalia. Kiek tame tiesos, nežinau...
Atsakyti