Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(OVM @ 2013 11 19, 13:19)
Sveikos,

nuo kelių metukų rekomenduotumėte/galima stoti į muzikos mokyklą fortepijoną ?
Mano mažylei 7eri, bet ji nedrąsi, kukli mergaitė. Pergyvenu, dėl stojamųjų.
Ateinantį rugsėjį jei sueis 8eri.


Paprastai į fortepijono specialybę priima vaikus nuo 7 iki 9 m. Nepergyvenkit pati, ir svarbiausia, neparodykit tos baimės vaikui,atvirkščiai, paaiškinkit, kad menininkai, muzikantai yra labai atviri ir draugiški žmonės, ir atmosfera ten yra labai jauki. Pažaiskit, suvaidinkit egzaminus, surinkit kokių 5 žmonių "komisiją" iš senelių, kaimynų ar pan., kad po mergytės pasirodymo visi garsiai plotų ir rėktų Valiooooo, šaunuooooleee thumbup.gif Išnyks tos baimės, parepetuokit 4u.gif Egzaminas nesudėtingas, dažniausiai prašo padainuoti, atkartoti pagrotus garsus ir išplotus ritmus. Aišku, didelis pliusas, jei vaikas jau kažką mokėtų pagroti pats, bet to tikrai nereikalaujama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 19 lapkričio 2013 - 13:22
Dėkui 4u.gif
Tai išmokti išmoktume, ,,Du gaidelius ,, pagroja, tik ne visad. Didžiausia baimė, kad ji taip ir neišdrįs nueiti į komisiją, nes kaip minėjau drovi mergaitė ji doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2013 11 19, 14:25)
Dėkui 4u.gif
Tai išmokti išmoktume, ,,Du gaidelius ,, pagroja, tik ne visad. Didžiausia baimė, kad ji taip ir neišdrįs nueiti į komisiją, nes kaip minėjau drovi mergaitė ji  doh.gif  4u.gif


Drovumą galima įveikti ax.gif Aš nesu psichologė, kad dalinčiau čia profesionalius patarimus, bet tik galiu pasidalinti savo patirtim, galbūt ir jum kiek padėtų 4u.gif
1. Ypač drovius vaikus reikia NUOLAT girti. Girti už viską, už piešinuką, už dainelę, už eilėraštuką, ir net už visokias bereikšmes smulkmenas. Nuolat žavėtis visais jo darbais ir negailėti gražių žodžių, pagyrimų, kelti jo savivertę. Privalot padaryt, kad pajustų, jog turi įvairių talentų, ir kad žmonėms labai patinka tai ką ji daro.
2. NIEKADA nelyginkite su kitais vaikais, kad pvz "na žiūrėk, Marytė tokia gera, negi tu taip negali?" - ji iš karto pajus, kad ji yra prastesnė už tą Marytę, ir tik dar labiau užsidarys savy. Nesakykit nieko panašaus, kaip "kodėl visi vaikai kaip normalūs, o tu..."
3. Repetuokit ir žaiskit tas situacijas, kurių vaikas ypatingai vengia ar pribijo. Kad sakot, ji neišdrįstų nueiti prieš komisiją: susodinkit lėles ir žaiskit egzaminą. Idealiausia kad toje "komisijoje" būtų gyvų žmonių kurie vaikui plotų ir girtų ją, bet ir lėlių gali užtekti. Keli tokie žaidimai ir viskas, vaikui ta situacija jau nebebus nauja, šokiruojanti, ji jau maždaug įsivaizduos kaip viskas vyks jai pačiai, ir jai bus žymiai lengviau, visai kitaip žiūrės į tą egzą, kai žinos ko ten tikėtis ir kaip visa tai vyksta. Žaiskit ne vieną kartą, ir stenkitės per kiekvieną tokį žaidimą kad klausimai ir užduotys nesikartotų - taip vaikas pratinsis prie netikėtų klausimų ar užduočių per realų egzą, nebus šoko ar noro pabėgti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 21 lapkričio 2013 - 10:46
QUOTE(OVM @ 2013 11 19, 12:19)
Sveikos,

nuo kelių metukų rekomenduotumėte/galima stoti į muzikos mokyklą fortepijoną ?
Mano mažylei 7eri, bet ji nedrąsi, kukli mergaitė. Pergyvenu, dėl stojamųjų.
Ateinantį rugsėjį jei sueis 8eri.

Gal šiaulietės ką nors papasakos apie Muzikos 2-ąją mokyklą ?



Patarčiau vistik nuvest į tą egzaminą smile.gif Aš pati į muzikos mokyklą įstojau tik iš antrų metų, nes iš pirmo karto dėl jaudulio "nusiplojau". Tačiau labai norėjau, palankiau privačias muzikos pamokėles pas labai draugišką mokytoją ir kitais metais baimės kaip nebūta. Tad jei nepavyksta iškart, nereikėtų nusiminti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, gal kas is Jusu vaikuciu lanko ar lanke Broniaus Jonuso muzikos mokykla Vilniuje? Tieiog idomu butu isgirsti atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Rekomenduokit pianino mokytoją Kaune. Dar jei būtų Šilainiai ar kažkur į tą pusę - būtų idealu.
Septynmečiui mokinukui.
Pirmas bandymas rast mokytoją - nepasirodė vykęs, nors vaikui patinka.

Ar į pamokos laiką įsiskaičiuoja mašinos parkavimas (mokytoja pamokos laiką skaičiuoja nuo tada, kai atidaro šlagbaumą doh.gif ), vaiko nusirengimas lauko rūbų ir apsirengimas? Ar taip ir turi būt, kad pamokos gryno laiko lieka maximum 20 min, nors ir tai, nežinau ką tuo metu veikia doh.gif

Pati lankiau muzikos mokyklą, tad nelabai žinau kaip vyksta privačios pamokos, ar tai nėra tik tuščias pinigų mėtymas?
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2013 11 19, 14:19)
Sveikos,

nuo kelių metukų rekomenduotumėte/galima stoti į muzikos mokyklą fortepijoną ?
Mano mažylei 7eri, bet ji nedrąsi, kukli mergaitė. Pergyvenu, dėl stojamųjų.
Ateinantį rugsėjį jei sueis 8eri.

Gal šiaulietės ką nors papasakos apie Muzikos 2-ąją mokyklą ?


Mano drovioji panele lanko muzikos mokykla , fortepiono klase nuo 6 metu. Niekas jos netempe, nesiule, pati paprase, labai patiko grot, nors nei namie, nei pat nemuzikuoja niekas (pussere su pusbroliu jos jau lanke apie 1-2 metus muzikos mokykla tai tik ju namuose galedavo paciupinet pianina lotuliukas.gif )
I egzamina nuvedziau, (pries tai 3 dieneles reikejo eiit ten, tai paruosia ekzaminui ir jie jau zino ka ten daryt reikes) reikejo sudainuoit dainele ir i takta suplot, maniau neisdrys, nes reik ir mamai ten buti, o kai mane mato tai is vis gedijasi kazko g.gif
Bet viskas praejo pukiai ir stai jau ipusejam antra klase muzikos mokykloje o mums dar tik tuoj tuoj bus 8-neri.
Pries rugsejo pirmaja, pradedant antra klase, bandziau ir atkalbet, mest muzikos mokykla (be jos lanko dar kitus burelius, kartais tenka palakstyt lotuliukas.gif ) bet ne uz ka nenorejo, ir pianino neturejome, tai ji dar be 3 savaitiniu pamoku ten, ejo pati 3 kartus per savaite kad prasigrotu ..... na ir ka, siai dienai pianina turime namuose, nebereikia vaikscioti ten, niekur nuo to neissisukau, gavom pirkti doh.gif noras neatsoko jai vis dar, muzikos popietes manes netrikdo visiskai,kaimynai nesiskundzia ( padejo dar ir pianina uznest lotuliukas.gif ) zodziu mano drovioji mergaite dingo kazkur, buvo ir koncertai (galvojau neisdrys, apsiverks) bet nieko, ir isdryso, ir nuo scenos lenkesi visiems, kol kas sekasi puikiai 4u.gif
Taip kad mamyte maziau pergyvenkit, jei tik dukryte nori, veskit 4u.gif Gero starto jums wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyte: 02 vasario 2014 - 23:23
tikri norai nugali visas žmogaus baimes ir abejones, iš patirties sakau.
o muzikinis išsilavinimas ateityje gali labai pagelbėti (net jeigu ir nebūsi profesionalus muzikantas ar muzikologas), atverti naujas galimybes 4u.gif
Atsakyti
Mamos,
mano kaimynai džiaugiasi , kad mano vaikas mokosi groti triūba, kadangi ji, o mes jai nupirkome surdina- tai toks įtaisas, kurį įdėjus į tirūba, gaunams labai tylus garsas. Aš galiu miegoti tame kambaryje, kai vaikas groja. Dabar groja daug -4 val. į diena.
O kas turi pianiną namie, tai gali pirkti pianiną su 3 pedalais, kur vidurinis pedalas taip sumažina garsą, kad nieko kaomynai negirdi.
o kiti tėveliai, tur būt gyvenate privačiuose namuose, tai galite groti ir groti. biggrin.gif
Atsakyti
Nuo metukų mums Yamahos pamokėlės patiko, bet vyresniam (nuo keturių) pradėjo nelabai patikti.
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 02 03, 00:20)
Mano drovioji panele lanko muzikos mokykla , fortepiono klase nuo 6 metu. Niekas jos netempe, nesiule, pati paprase, labai patiko grot, nors nei namie, nei pat nemuzikuoja niekas (pussere su pusbroliu jos jau lanke apie 1-2 metus muzikos mokykla tai tik ju namuose galedavo paciupinet pianina  lotuliukas.gif )
I egzamina nuvedziau, (pries tai 3 dieneles reikejo eiit ten, tai paruosia ekzaminui ir jie jau zino ka ten daryt reikes) reikejo sudainuoit dainele ir i takta suplot, maniau neisdrys, nes reik ir mamai ten buti, o kai mane mato tai is vis gedijasi kazko  g.gif
Bet viskas praejo pukiai ir stai jau ipusejam antra klase muzikos mokykloje o mums dar tik tuoj tuoj bus 8-neri.
Pries rugsejo pirmaja, pradedant antra klase, bandziau ir atkalbet, mest muzikos mokykla (be jos lanko dar kitus burelius, kartais tenka palakstyt  lotuliukas.gif ) bet ne uz ka nenorejo, ir pianino neturejome, tai ji dar be 3 savaitiniu pamoku ten, ejo pati 3 kartus per savaite kad prasigrotu ..... na ir ka, siai dienai pianina turime namuose, nebereikia vaikscioti ten, niekur nuo to neissisukau, gavom pirkti  doh.gif  noras neatsoko jai vis dar, muzikos popietes manes netrikdo visiskai,kaimynai nesiskundzia (  padejo dar ir  pianina uznest  lotuliukas.gif ) zodziu mano drovioji mergaite dingo kazkur, buvo ir koncertai (galvojau neisdrys, apsiverks) bet nieko, ir isdryso, ir nuo scenos lenkesi visiems, kol kas sekasi puikiai  4u.gif
Taip kad mamyte maziau pergyvenkit, jei tik dukryte nori, veskit  4u.gif Gero starto jums  wub.gif


Tikrai dėkui už atsakimą 4u.gif
Eisime šiandien užsirašyti į muzikos mokyką, vakar dukra pati paprašė g.gif biggrin.gif
Pas mus stojamieji rašo bus gegužės gale.
Bet vat mes čia taip susivėlinom, mazgei rudenį jau 8eri. Na gal tiks toks amžius.
Mes pianiną namie turime, galės praktikuotis, jei visgi nebepersigalvos dėl muzikavimo doh.gif biggrin.gif
Kaip tos pamokėlės vyksta, kiek kartų per sav ir po kiek laiko ? Namie daug grotis reikia ?
Šiaip, išesmės tie stojamieji sunkūs buvo ?
Ir jei kas žinot, paaiškinkite man jūs, kaip ten yra, jei tarkim, kaip supratau fortepionas specialybė, tai kaip ten viską rinktis reikia, ar dainavimą, ar papildomą instrumentą?
DĖKUI 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kaip sekesi patekti į muzikos mokyklą? Mus labai prigąsdino, kad į mūsų norimą specialybę labai daug norinčių ir nebūtinai pateks... tai kas lemia tą patekimą ar nepatekimą jei vaikas praeina mandatinę komisiją ir klausą turi. Kas dar įtakoja?
Atsakyti