Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

o kur pasiulytumete mokytis gitara busimam treciokui?
ar eiti laikyti egzaminus Lyroje (pirmoje klaseje bandem- nepapuolem).
o gal kas zino fabijoniskese ,kur gitara groti mokina?
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimą apie muzikos mokyklėlės pamokų laiką. Kaip suprantu, jos paprastai vyksta darbo metu? Jei vaikas daržeinukas (5 m.) ir lanko darželį pilnu tempu, kaip ir tėvai darbe, ką daryti? O gal klystu dėl pamokų laiko?
Atsakyti
Mano dukra 14 metu ir labai noretu pradeti lankyti muzikos mokykla-dainuooti,ar yra dar sansu patekti,ar ne per didele,i kuria priimtu? ax.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nezino ar priimtu verysad.gif pasisakykit savo nuomones,gal kieno vaikai lanko tai zino g.gif
Atsakyti
Truputį vėlokai parašėt, stojamieji būna gegužės pabaigoj. Bet gal dar rugsėjo pradžioj būna koks papildomas priėmimas?
Čia tiesiog reikia eiti į savo miesto muzikos mokyklą/as ir domėtis, ar priimtų. Žinau atvejį, kai vienos panašaus amžiaus mergaitės viena muzikos mokykla nebepriėmė į fortepijono klasę, atseit "per didelė", bet kitoj ją priėmė, o paskui mama rašė raštus ir išsireikalavo, kad priimtų į tą pirmąją, nes ji arčiau namų.
Dainuoti, manau neturėtų būti kliūčių ir paauglystėj pradėt mokytis. Va kokiu smuiku groti gal ir nepriimtų.

Kalbant apie Vilnių, tai ir be muzikos mokyklos galima lankyti pvz. chorą "Ugnelė", ten ir solinis dainavimas prirašytas. Arba bernardinų bažn. giedojimo mokyklą.

Kai pati dar mokiausi muz. m-kloj, kartu su manim mokėsi toks aukštas vaikinukas. Jis buvo dvyliktokas vidurinėj, o muzikinėj tik penktokas (tai paskaičiuokit, kelių metų pradėjo lankyt). Birbyne grojo. Ir ką - baigdamas vidurinę, baigė ir muziką, tiesiog "peršoko" klases (jei specialybės mokytojas mato, kad žmogus gabus, gali leisti ir tokį dalyką), na išlaikė baigiamuosius kartu su septintokais smile.gif

Jeigu mergaitė nori - pirmyn bandyti savo laimės. Kai svajonės didesnės ir stipresnės už žmogų - įmanoma VISKAS.

Aš dar prieš pusantrų metų, prieš metus turėjau, atrodo, neįmanomą svajonę - patekti į Latvijos dainų šventę. Latviškai moku, bet va Latvijoj nė vieno žmogaus, tuo labiau dainuojančio, nepažinojau. Iš pradžių parašiau laiškelius 5 chorams, nė vienas neatsiliepė. Pamačiau skelbimą, kad Vilniuj koncertuos du chorai iš ten. Po koncerto nuėjau pasikalbėti su vadove (o kaip bijojau fear.gif ). Ir ką - dabar ant mano stalo krūva natų su repertuaru ir bilietai į Rygą, visokius popierinius ir elektroninius popieriukus užpildžiau, nuotrauką dalyvio kortelei nusiunčiau. Liepos 3 d. išvažiuoju thumbup.gif
Atsakyti
nuo 3 metu YAMAHA mokyklele
Atsakyti
Aš pati muzikos mokyklą pradėjau lankyti būdama mokykloje 2 klasėje. Tai man buvo 7 metai, ne už ilgo suėjo 8. Bet iki tol nuo 4 metų mokiausi privačiai. Tačiau tai nėra būtina, nes muzikos mokyklose ateina vaikai nuo nulio ir jei tik yra noro tikrai išmoksta smile.gif

Į temą, Lietuvoje vyrauja dar naujas dalykas, Suzuki metodas, atkeliavęs iš Japonijos. Sėkmingai mokosi groti vaikai tiek smuiku, tiek violončele, tiek fortepijonu... smile.gif vaikai ten pradeda muzikuoti nuo 3-5 metų net kartais, o kartais ir vėliau. Amžiaus cenzo kaip ir nėra. Skirtumas nuo paprastų muzikos mokyklų tas, kad Suzuki filosofija remiasi tuo, kad kiekvienas vaikas gali muzikuoti, tik kiekvienam vaikui prireikia skirtingai laiko. Suzuki nesiekia užauginti kiekvieno vaiko profesionalu, nors profesionalų pasitaiko ir tarp jų smile.gif pamokose mokytojas moko groti ir mamą, ir vaiką. Kol vaikas mažiukas, daugiau dėmesio skiriama mamai, o vėliau maždaug vienodai. Mama truputį išmokus groti įgauna supratimo ir vaikui padeda namie visą savaitę, o vėliau vėl atvyksta abu į pamoką pas mokytoją. Kartą į savaitę vaikai muzikuoja grupėse, taip padedant vieni kitiems, bendraujant per muziką smile.gif pati jau kuris laikas planavau dirbti Suzuki asociacijoje, ir pagaliau atsirado galimybė. Jei kas norėtų pramokti groti violončele ir išmokyti groti savo vaiką, tai prašau, kreipkitės į mane ax.gif galėsim drauge aplankyti pažiūrėti kitų pamokų vykstančių šioje mokykloje, galbūt susidomėsite ir norėsite tapti mano mokiniais ax.gif 4u.gif
Atsakyti
"Liepaites" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 09 03, 18:08)
Aš pati muzikos mokyklą pradėjau lankyti būdama mokykloje 2 klasėje. Tai man buvo 7 metai, ne už ilgo suėjo 8. Bet iki tol nuo 4 metų mokiausi privačiai. Tačiau tai nėra būtina, nes muzikos mokyklose ateina vaikai nuo nulio ir jei tik yra noro tikrai išmoksta  smile.gif

Į temą, Lietuvoje vyrauja dar naujas dalykas, Suzuki metodas, atkeliavęs iš Japonijos. Sėkmingai mokosi groti vaikai tiek smuiku, tiek violončele, tiek fortepijonu...  smile.gif vaikai ten pradeda muzikuoti nuo 3-5 metų net kartais, o kartais ir vėliau. Amžiaus cenzo kaip ir nėra. Skirtumas nuo paprastų muzikos mokyklų tas, kad Suzuki filosofija remiasi tuo, kad kiekvienas vaikas gali muzikuoti, tik kiekvienam vaikui prireikia skirtingai laiko. Suzuki nesiekia užauginti kiekvieno vaiko profesionalu, nors profesionalų pasitaiko ir tarp jų  smile.gif  pamokose mokytojas moko groti ir mamą, ir vaiką. Kol vaikas mažiukas, daugiau dėmesio skiriama mamai, o vėliau maždaug vienodai. Mama truputį išmokus groti įgauna supratimo ir vaikui padeda namie visą savaitę, o vėliau vėl atvyksta abu į pamoką pas mokytoją. Kartą į savaitę vaikai muzikuoja grupėse, taip padedant vieni kitiems, bendraujant per muziką  smile.gif  pati jau kuris laikas planavau dirbti Suzuki asociacijoje, ir pagaliau atsirado galimybė. Jei kas norėtų pramokti groti violončele ir išmokyti groti savo vaiką, tai prašau, kreipkitės į mane  ax.gif  galėsim drauge aplankyti pažiūrėti kitų pamokų vykstančių šioje mokykloje, galbūt susidomėsite ir norėsite tapti mano mokiniais  ax.gif  4u.gif

Kieno rūpestis gauti instrumentus. Violončelė net ne smuikas, o ypač pusinės smile.gif. Reiktų dviejų violončelių - pilnos ir pusinukės. Kaip tai realiai suorganizuoti?
Atsakyti
sveiki, mano drauges mergaite ir pusbrolis mano lankio sia mokykla, ir kiek girdejau labai patenkinti. Pasiskaitineti galit cia
www.ksmm.kaunas.lm.lt/‎

ir dar girdejau kad nauja programa vyksta vaikams nuo 5 iki 6 metu amziaus. mirksiukas.gif


























Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2013 09 04, 09:14)
Kieno rūpestis gauti instrumentus. Violončelė net ne smuikas, o ypač pusinės smile.gif. Reiktų dviejų violončelių - pilnos ir pusinukės. Kaip tai realiai suorganizuoti?

Jei pradeda visai mažas vaikas mokytis, tai ir 1/4 gali reikėti instrumento, ir pilno mamytei mirksiukas.gif šiuo klausimu man padės Suzuki mokyklos direktorius. Galbūt duos instrumentą nuomotis, arba aš pati pirksiu iš savo lėšų instrumentus, parduosiu Jums, o kai vaikas išaugs 1/4 arba 2/4, aš perku didesnį, Jūs man grąžinat senąjį ir padengiant didesniojo skirtumą, įvertinus senojo instrumento susidėvėjimą. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

nuo kelių metukų rekomenduotumėte/galima stoti į muzikos mokyklą fortepijoną ?
Mano mažylei 7eri, bet ji nedrąsi, kukli mergaitė. Pergyvenu, dėl stojamųjų.
Ateinantį rugsėjį jei sueis 8eri.

Gal šiaulietės ką nors papasakos apie Muzikos 2-ąją mokyklą ?
Atsakyti